Jump to content

Sniper: Last Revenge 2 (Player vs. NPC)


LYRIcS

Recommended Posts

Zdravím, chcel by som vám predstaviť nový mód Sniper: Last Revenge 2 pre herný portál RSGame.cz.

 

 

Mód sa odohráva zatiaľ na dvoch vlastných mapách.

Prvá "Ganja Plant" sa odohráva v džungli a druhá "Black Hawk Down" sa odohráva na púšti.

V každej mape je zadaná úloha ktorú treba splniť. V prvej mape musia hráči odpáliť marihuanovú plantáž rozmiestnením 10 bomb po poliach. V druhej mape hráči musia zas deaktivovať 3 kufríky s vysokovýbušnou trhavinou náhodne rozmiestnené po mape.

Každé kolo sa hrá 300 sekúnd, čo je čas za ktorý hráči musia stihnúť splniť misiu.

Avšak plnenie misií sa vám budu snažiť prekaziť Boti, ktorý po vás budú strieľať.

 

Po pripojení na server sa registrujete/prihlásite, následne si vyberiete skin a potom zbrane s ktorými budete hrať.

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

TRAILER:

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

GAMEPLAY:

 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Info o móde

IP: rsgame.cz:5555

Tvorca: LYRIcS

Web: http://www.rsgame.cz

Mapy:

• • Ganja Plant

• • Black Hawk Down

NPC:

• • Inteligentní boti ktorí sa dajú zabiť a môžu zabiť aj vás

• • Ganja Plant: 5 botov

• • Black Hawk Down: 9 botov

Pohľad: First person / Normal (dá sa prepínať pomocou /fp)

Zbrane v hre: Nôž, 9mm silenced, AK-47, MP5, M4, Sniper rifle

Laser:

• • V hre je možné používať laser

• • Zapnutie/Vypnutie: Y

• • Zvyšuje poškodenie o 15% ale zároveň zvyšuje viditelnosť o 20%

Nastavenia účtu: /info (Zmena hesla, Zmena farby laseru, Štatistiky)

Info panel:

• • Obsahuje váš život + armour, ukazovateľ viditeľnosti, počet zostávajúcich bomb, počet Sniperov (váš team), počet Enemies (NPC - Nepriateľov)

Cutscény (Minimovies): Mód je obohatený o pekne spracované cutscény, ktoré sa spustia napr. po úspešnom ukončení kola, začiatku kola...

Načítanie kôl: Po skončení kola server náhodne vyberie ďalšiu mapu ktorá sa bude hrať

Ukazovateľ viditeľnosti: V strede Info panelu nájdete ukazovateľ viditeľnosti. Keď je ukazovateľ prázdny, znamená to že vás žiadny bot nevidí, takže ste v bezpečí. Naopak, keď je ukazovateľ plný, znamená to že vás vidí jeden alebo viac botov ktorí budú po vás strieľať.

 

Ganja Plant

Oblasť: Džungľa

Objekty: 969

Počet NPC: 5

Misia:

• • Ulož po marihuanovej plantáži 10 náloží pred uplynutím času.

• • Miesta pre uloženie náloží sú označené červenou šipkou (pickupom)

• • Keď sa dostanete ku pickupu držte tlačidlo N až kým sa bomba úspešne neuloží

 

Black Hawk Down

Oblasť: Púšť

Objekty: 382

Počet NPC: 9

Misia:

• • Nájdi a deaktivuj 3 kufríky s výbušninami pred uplynutím času.

• • Kufríky sa náhodne rozmiestnia po mape

• • Raz za 7 sekúnd vám doel na minimapke bliknú zameriavače bomb, čo uľahčuje ich nájdenie

• • Keď sa dostanete ku bombe držte tlačidlo N až kým sa bomba úspešne nedeaktivuje

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

 

Doporučujem prísť sa pozrieť na server (rsgame.cz:5555) a prezrieť si všetko na živo.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Preboha ... nemám slov .. nemám čo povedať .. proste pecka ! najprv som videl len ten gameplay až potom popis a úplne ma to dostalo

 

Tá premyslenosť .. pohyb kamery, textdrawy, správanie NPC, celkový dizajn hry ... s týmto ťa určite čaká úspech ..

 

P.S. Síce na forum už chodím zvečša len ako návštevník (neprispievam) tak tu som sa vyjadriť musel ..

Link to comment
Share on other sites

Preboha ... nemám slov .. nemám čo povedať .. proste pecka ! najprv som videl len ten gameplay až potom popis a úplne ma to dostalo

 

Tá premyslenosť .. pohyb kamery, textdrawy, správanie NPC, celkový dizajn hry ... s týmto ťa určite čaká úspech ..

 

P.S. Síce na forum už chodím zvečša len ako návštevník (neprispievam) tak tu som sa vyjadriť musel ..

Ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

skvela prace, ty mapy jsou moc pekny, ale obcas se mi tam sekne kamera u toho first person pohledu, tak pokud to jde bylo by lepsi to opravit ;) jinak je to fakt bomba... tohle bude na 100% uspech, lepe propracovanejsi a zabavnejsi mod jsem na sampu jeste nevidel :)

Link to comment
Share on other sites

Takova to je prace, když PAWN nékoho bavý =)

A tato práce je báječná!!

 

Ale zajimalo by mně,jak si udělat ty obrazky zbraní :d

 

hodil tam objekt zbrane :DDD so hardcore

 

iba škoda toho že nikdy nič dobre nevypracuješ čo sa týka hernej kvality pre nováčikov lebo každý sa tam stráca.. ako vždy :d

Link to comment
Share on other sites

Takova to je prace, když PAWN nékoho bavý =)

A tato práce je báječná!!

 

Ale zajimalo by mně,jak si udělat ty obrazky zbraní :d

 

hodil tam objekt zbrane :DDD so hardcore

 

iba škoda toho že nikdy nič dobre nevypracuješ čo sa týka hernej kvality pre nováčikov lebo každý sa tam stráca.. ako vždy :d

Pojdem spravit super manual pre n00bov :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...