Jump to content

[ TuT ] Log hráča.


Recommended Posts

Ahojte. Hľadal som, nenašiel som.... tak som sa rozhodol napísať TuT ako vytvoriť Log hráča.

 

Takže: Zišlo by sa prečítať... Toto :)

 

 

public OnPlayerText(playerid, text[])

{

new String[30], Prip[80], rok, mesiac, den, hodina, minuta, sekunda;

 

// newy String.. Prip, Rok - to je na čas , mesiac ... to isté

 

getdate(rok, mesiac, den); // zistíme si dátum ( ak nechcete nemusíte )

 

gettime(hodina, minuta, sekunda); // zistíme si čas ( ---//--- )

 

 

format(String, sizeof(String), "Logs/%s.txt", PlayerName(playerid)); // naformátujeme si jeho meno ... Logs/ znamená že je to v ScriptFiles/Logs/meno.txt

 

format(Prip, sizeof(Prip), "[ %d.%d.%d, %d.%d.%d ] CHAT: %s",den, mesiac, rok, hodina, minuta, sekunda, text); // Máme naformátované čo bude v Logu... Teraz som to spravil na Chat... Všimntite si červeným vyznačené text...

 

new File:Log = fopen (String, io_append); // takže ... New File:Log to si zmeňte / nechajte to je jedno to je len akoby prezývka súboru.. io_append znamená že sa vytvorí ak nieje vytvorený a ak je vytvorený tak sa iba otvorí a zapíše...

 

fwrite(Log,Prip); // zapíšeme nafomrátovaný text

 

fwrite(Log, "\r\n\r\n"); // urobíme medzeru

 

fclose(Log); // zavrieme log...

 

return 1; // ukončíme public

}

 

 

Tak dúfam že som niekomu pomohol... Ak je niečo zle napíšte

;)

 

EDIT:// Nezabudnite ak budete mať napr. ako ja tu Logs/%s.txt tak musíte vatvoriť zložku Logs v ScriptFiles inak vam padne server pri Chate... napr..

Link to comment
Share on other sites

Podle mě kravina vytvářet soubory pro tisíc lidí kteří ti projdouserverem

 

Súhlasím, potom to len treba vždy prečisťovať a server by mohol neskôr lagovať ak tam bude veľa hráčov a všetci budú písať do chatu a on to bude každého jednotlivo ukladať ;)

Link to comment
Share on other sites

ja som si spravil posledné pripojenie (odpojenie :d) že mam jeden subor

mod/ucty.txt a do nho čučím a kukám ktorý hráč nehral asi 1 mesiac ked najdem zmažem riadok aj save a mám to :d dam aj code pre zaujemcov je dosť podobný :d :D

 

public disconnect ...
new string[60];
new hodina,minuta,sekunda;
new den,mesiac,rok;
gettime(hodina,minuta,sekunda);
getdate(den,mesiac,rok);
new File:ucty = fopen("mod/ucty.txt", io_append);
format(string,60,"%s: Cas:%d:%d:%d Datum:%d.%d.%d\r\n",meno(playerid),hodina,minuta,sekunda,den,mesiac,rok);
fwrite(ucty, string);
fclose(ucty);

:d bude ukladať v takom formate

Ad@m:Cas 20:00:59Datum:28.02.2012 :d

 

inak good ale súhlasim s ewwem :d

Link to comment
Share on other sites

iaN":3ga7pa3w]No ale... dá sa to využiť pri chytaní bugov ktoré hráči využívajú... napríklad.... Ale máte pravdu s tým že je od toho zas**tý celý server...

 

na hlásenis bugov som si spravil kedysi v jednom mode príkaz /bug ktorý mi to ukladal s menom hráča do .txt v scriptfiles ;)

Link to comment
Share on other sites

iaN":da397f93]No ale... dá sa to využiť pri chytaní bugov ktoré hráči využívajú... napríklad.... Ale máte pravdu s tým že je od toho zas**tý celý server...

 

na hlásenis bugov som si spravil kedysi v jednom mode príkaz /bug ktorý mi to ukladal s menom hráča do .txt v scriptfiles ;)

hej to je dobré ja to mám ale /chyba [KDE,AKA] :d :D

Link to comment
Share on other sites

iaN":3q5uy809]No ale... dá sa to využiť pri chytaní bugov ktoré hráči využívajú... napríklad.... Ale máte pravdu s tým že je od toho zas**tý celý server...

 

na hlásenis bugov som si spravil kedysi v jednom mode príkaz /bug ktorý mi to ukladal s menom hráča do .txt v scriptfiles ;)

 

Mám to isté akurát to ukladá do Bugy.txt a napíše to asi toto: "_Ad[R]iaN_ [ DATUM ] [iP] : [bUG]"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
ja som si spravil posledné pripojenie (odpojenie :d) že mam jeden subor

mod/ucty.txt a do nho čučím a kukám ktorý hráč nehral asi 1 mesiac ked najdem zmažem riadok aj save a mám to :d dam aj code pre zaujemcov je dosť podobný :d :D

 

public disconnect ...

new string[60];

new hodina,minuta,sekunda;

new den,mesiac,rok;

gettime(hodina,minuta,sekunda);

getdate(den,mesiac,rok);

new File:ucty = fopen("mod/ucty.txt", io_append);

format(string,60,"%s: Cas:%d:%d:%d Datum:%d.%d.%d\r\n",meno(playerid),hodina,minuta,sekunda,den,mesiac,rok);

fwrite(ucty, string);

fclose(ucty);

 

Link to comment
Share on other sites

ja som si spravil posledné pripojenie (odpojenie :d) že mam jeden subor

mod/ucty.txt a do nho čučím a kukám ktorý hráč nehral asi 1 mesiac ked najdem zmažem riadok aj save a mám to :d dam aj code pre zaujemcov je dosť podobný :d :D

 

public disconnect ...
new string[60];
new hodina,minuta,sekunda;
new den,mesiac,rok;
gettime(hodina,minuta,sekunda);
getdate(den,mesiac,rok);
new File:ucty = fopen("mod/ucty.txt", io_append);
format(string,60,"%s: Cas:%d:%d:%d Datum:%d.%d.%d\r\n",meno(playerid),hodina,minuta,sekunda,den,mesiac,rok);
fwrite(ucty, string);
fclose(ucty);

:d bude ukladať v takom formate

Ad@m:Cas 20:00:59Datum:28.02.2012 :d

 

inak good ale súhlasim s ewwem :d

Lepsi je porovnavat timestampy nez cely datum

ale to neviem :d taže :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tomu se dá tak říct LogPlayerChatu dalo by se tam dát spousta věcí.. a jinak myslím že je to spíše script než tut... anebo tut jak zapisovat do souborů čas datum a text

Link to comment
Share on other sites

tomu se dá tak říct LogPlayerChatu dalo by se tam dát spousta věcí.. a jinak myslím že je to spíše script než tut... anebo tut jak zapisovat do souborů čas datum a text

 

 

No tak nejakko... Ako dá sa to aj na príkazy smrti zabitia smrti vozidiel avéľa véľa....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...