Jump to content

[HLEDAM] Nekoho kdo mi nakoduje jednoduchy Design


Bartman

Recommended Posts

Ahoj , delam s kamaradem na aplikaci ktera bude generovat hesla , ale udelal jsem UI , a ani jeden se nemame k tomu ho nakodovat...

Částka za nakodování čísteho HTML / CSS(3) by byla od 100 kc do 150 kc , coz si myslim ze je solidni castka vzhledem ktomu ze je to jen jedna stranka a jen tak malo Design je muj a kamarad dela PHP... oba CSS umime a HTML tak tez ale proste se nam nechce :d

 

generator-hesel_1338996116.png

Full

Link to comment
Share on other sites

Nechce? jak sám říkáš "jen jedna stranka a jen tak malo" spíš bych řek, že neumíte, kdyby jo, tak máš rozum a rači si těch 100-150 kč ušetříš a uděláš si to sám :v:

Link to comment
Share on other sites

฿art*":1kt2e0gq]Ahoj , delam s kamaradem na aplikaci ktera bude generovat hesla , ale udelal jsem UI , a ani jeden se nemame k tomu ho nakodovat...

Částka za nakodování čísteho HTML / CSS(3) by byla od 100 kc do 150 kc , coz si myslim ze je solidni castka vzhledem ktomu ze je to jen jedna stranka a jen tak malo Design je muj a kamarad dela PHP... oba CSS umime a HTML tak tez ale proste se nam nechce :d

1. Ne, neudělal.. Stáhnul

2. Ne, neumíte

Link to comment
Share on other sites

฿art*":26rha1rv]Opet rikam , ze mate psat ke kodovani ano? jestli nemas zajem tak si TUPE pripominky nech pro sebe :)

 

BTW VojtaPsyMlok ukaz nejake reference ...

To nejsou TUPE připomínky. TUPY jsi ty :) Jen jsem chtěl ostatním uživatelům ukázat, co za nesmysly tu píšeš a jaký jsi průhledný lhář :)

Link to comment
Share on other sites

฿art*":1ncm0onr]Opet rikam , ze mate psat ke kodovani ano? jestli nemas zajem tak si TUPE pripominky nech pro sebe :)

 

BTW VojtaPsyMlok ukaz nejake reference ...

 

Dělám delší dobu menší práce pro Forseho. Nikde není copyright, ale můžeš se ho zeptat na mé kvality.

Link to comment
Share on other sites

Hote, on je přeci Professionalní Web Grafik jak píše na svém portfoliu!! Mimochodem píše se Profesionální Webgrafik ;)

 

Nicméně částka 100-150,-Kč za pouhou jednu stránku není solidní, protože ta jedna stránka je základ.

 

A děláš si pěknou vizitku tím, jak tu píšeš, že umíš HTML/CSS a hned za to napíšeš, že se Ti do toho nechce. Vůbec bych se nedivil, kdybys mu těch 400,- za to nakódování neposlal.

Link to comment
Share on other sites

To uz jsi tak dementni nebo co? Pisu tu Hledam nekoho kdo mi nakoduje jednoduchy design , nikde neni napsano , hledam idiota co mi tu napise co nejvice sracek ze kterych se pochciju smichy, tak prosim sklapni.... A o tom jakou si delam vizitku , si myslim rozhoduju sam a ne ty me. A jestli ti vadi ze na mem webu stoji Professionalní Web Grafik , tak se poser :)

Link to comment
Share on other sites

Zaregistroval jsem se, abych reagoval na tohle téma. A musím říct že, jsem se takhle dlouho nepobavil, nemyslím jenom tohle téma, myslím každej xicht co tady je.

 

Člověk tady nabídne peníze, aby si mohl někdo přivydělat, i kdyby to měla být částka jakkoli velká, tak stále jsou to peníze a například pro 12 - 14 letého člověka to peníze jsou. A místo toho aby jste nad tím mávli rukou a řekli si "tohle je málo, to mi za to nestojí", nebo "na to mu seru", tak radši napíšete nějakej zkurvenej komentář, kterej nemá žádnou hodnotu a akorát tu spamujete sračky.

 

Místo toho můžete nabídnou cenu za kolik by jste to udělali (jako pár z vás udělalo), ale najde se tu pár s prominutím debílků, jako je například "Jakub Maršálek" (ano vím že je to moderátor a počítám s banem, ale co bych tady mezi těmahle tupcema dělal), nechápu jak tenhle člověk může mít post moderátora. Spíš by měl mít post jasnovidce, dokázal z této nabídky usoudit, že neumí HTML a snaží se mu slušně říct že kdyby nebyl deb*l tak si to udělá sám. Ano udělá, ale třeba má jinou práci, nebo se mu to vážně dělat nechce. A jestli je slušnej webdesignér, tak je pro něj 150,-Kč úplný ho*no, a proč myslíte že to dává sem? Protože je to tu plný dětí, který by si možná přivydělat chtěli, ale určitě to sem nedával aby pak čet tyhle sračky.

 

Pak je tu další deb*l co podle jeho profilu bydlí v ServerHousingu a páteřní síti. To nemá ani smysl komentovat, to samý jako pan Maršálek, vystihující už je jenom ten objektiv na profilovce.

 

Ano tohle je taky nesmyslnej komentář, ale ono se to tu už ztratí. Stejně to pan Maršálek smaže, takže to je jedno.

Link to comment
Share on other sites

Zaregistroval jsem se, abych reagoval na tohle téma. A musím říct že, jsem se takhle dlouho nepobavil, nemyslím jenom tohle téma, myslím každej xicht co tady je.

 

Člověk tady nabídne peníze, aby si mohl někdo přivydělat, i kdyby to měla být částka jakkoli velká, tak stále jsou to peníze a například pro 12 - 14 letého člověka to peníze jsou. A místo toho aby jste nad tím mávli rukou a řekli si "tohle je málo, to mi za to nestojí", nebo "na to mu seru", tak radši napíšete nějakej zkurvenej komentář, kterej nemá žádnou hodnotu a akorát tu spamujete sračky.

 

Místo toho můžete nabídnou cenu za kolik by jste to udělali (jako pár z vás udělalo), ale najde se tu pár s prominutím debílků, jako je například "Jakub Maršálek" (ano vím že je to moderátor a počítám s banem, ale co bych tady mezi těmahle tupcema dělal), nechápu jak tenhle člověk může mít post moderátora. Spíš by měl mít post jasnovidce, dokázal z této nabídky usoudit, že neumí HTML a snaží se mu slušně říct že kdyby nebyl deb*l tak si to udělá sám. Ano udělá, ale třeba má jinou práci, nebo se mu to vážně dělat nechce. A jestli je slušnej webdesignér, tak je pro něj 150,-Kč úplný ho*no, a proč myslíte že to dává sem? Protože je to tu plný dětí, který by si možná přivydělat chtěli, ale určitě to sem nedával aby pak čet tyhle sračky.

 

Pak je tu další deb*l co podle jeho profilu bydlí v ServerHousingu a páteřní síti. To nemá ani smysl komentovat, to samý jako pan Maršálek, vystihující už je jenom ten objektiv na profilovce.

 

Ano tohle je taky nesmyslnej komentář, ale ono se to tu už ztratí. Stejně to pan Maršálek smaže, takže to je jedno.

Výborný poznatek, kamaráde pana [Non]฿art*. Vtipné je to, co jsi tu právě napsal a ještě vtipnější je to, že tu dost uboze bráníš [Non]฿art*. To co napsal k popisku tak to si odporuje jedno s druhým... Na svých stránkách uvádí, že je to profík samo sebe (nehledě na to, že ty stránky publikoval jako svojí "práci"? Vtipné a zábavné. Tvrdíte, že umíte HTML, CSS, PHP a co já vím co ještě. Přitom je předem jasné, že script toho vašeho systému je stažený, a vzhled kdo ví z čeho spatlanej. Jednoduchá a primitivní stránka pro profesionály jaký jste by mělo zabrat pár minut. Postavit totiž takový systém, to chce nějaké zkušenosti... Vy to tu nabízíte, protože jste "líní". Hmmm, co si asi takový normální člověk o tomhle poví. Za svoji práci jsem toho už poznal hodně, ale tohle je prostě takový vtip sám o sobě, že to není ani možný :) Ach joo...

Link to comment
Share on other sites

Bohužel tě asi zklamu, ale kamarád pana [Non]฿art* nejsem, ale může to tak vypadat, vyvracet ti to nebudu. Nechápu co je na mém "bránění" ubohého, bráním ho snad? Nebráním, vyjadřuji se k situaci která tady na tomto fóru je.

 

To je jaké má stránky je mi celkem jedno, stačí se kouknout na ty tvé. Layout poskládaný z tabulek? To se dělalo tak před 7 lety, ale nepřišel jsem se navážet do tebe, teď se pouze bráním protože opět nemáš ani páru o co jde, a mluvíš v množném číslě ("vy to tu nabízítě", "jste liní").

 

Zajímalo by mně co jsi za svojí práci poznal, když máš sotva 18 let, v portfoliu vyfocenou každou kytičku na zahrádce. Tobě snad 150 korun přijde málo? A teď se nebavím jestli je to za tohle nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

฿art*":2wn9nytp]Porad do okola se ptam sam sebe i vas kde vidite"Hledam idiota co mi tu napise co nejvice sracek ze kterych se pochciju smichy" ??? Opravdu bych byl rad ....

Jenže to nejsou sračky kamaráde, to jsou fakta která tu píšeš a která píšeš na svých "stránkách". A už vidím, jak se směješ... Prosím tě, napiš mi jednu jedinou věc, která ti přijde na tom co jsme ti napsali vtipný? Mě to vtipný nepřijde, protože buď jsi naprostý hlupák a idiot, a nebo tu ty lidi prostě podvádíš vymyšlenýma blbostma, jako že jsi línej a že umíš to a to... Tak mi teda vysvětli, co jsi za člověka? Pokud by jsi byl rozumný, vyjádřil a vysvětlil tyhle dost velké nesrovnalosti. Jaký stopy necháš na internetu, takové se s tebou budou táhnout i v budoucnu a budou se projevovat přesně tam, kde nechceš. Ale jaké si to uděláš, takové to máš...

Link to comment
Share on other sites

Bohužel tě asi zklamu, ale kamarád pana [Non]฿art* nejsem, ale může to tak vypadat, vyvracet ti to nebudu. Nechápu co je na mém "bránění" ubohého, bráním ho snad? Nebráním, vyjadřuji se k situaci která tady na tomto fóru je.

 

To je jaké má stránky je mi celkem jedno, stačí se kouknout na ty tvé. Layout poskládaný z tabulek? To se dělalo tak před 7 lety, ale nepřišel jsem se navážet do tebe, teď se pouze bráním protože opět nemáš ani páru o co jde, a mluvíš v množném číslě ("vy to tu nabízítě", "jste liní").

 

Zajímalo by mně co jsi za svojí práci poznal, když máš sotva 18 let, v portfoliu vyfocenou každou kytičku na zahrádce. Tobě snad 150 korun přijde málo? A teď se nebavím jestli je to za tohle nebo ne.

Vůbec nevím, co ty tady řešíš mě :) To že tady začneš psát "spisovně" z tebe opravdu nedělá pana moudrého.

 

Já nejsem programátor ani koder, proto si představ, že stránky se 4 obrázkama mám postavené takovýhle primitivním způsobem... Možná se to používalo před X lety, ale u takovéhle stránky je to úplně jedno. Jak jsem psal, nejsem koder ani programátor, jsem grafik a hodnoti se vzhledová část. Kdo pizdí po zdrojovém kodu, jeho věc ;) To že mi bude sotva 18 let se směju tentokrát já :) Představ si, že fotografování je koníček, představ si že i do grafiky podstatě patří. Ale ono je těžké to někomu vysvětlovat, když je to naprostej retard, který se snaží ze všeho vyhrabat nějakou urážku (byť ti to vůbec nejde ;))... Fakt ubohé co tu teď předvádíš ;)

 

150 Kč v dnešní době za takovou práci? Leda tak výsměch lachtanovy. Práce, kterou by si oni udělali za pár minut? 150 Kč navíc nelegálně a na černo? Hmmm, ano věc do které bych hned šel.

 

PS: Zapoměl jsem ještě dodat, už se těším na reakci, jak zase něco vyndáš a budeš si myslet, jak jsi mě tím urazil... A nebo jakej jsem k***t, jak nic neumím a takový další blbosti. Už se moc těším, to bude zase sraček... :klidek:

 

PS2: Tvrdíš, že o tom nemám ani páru. A ty o tom páru máš, když nejsi kamarád [Non]฿art*? Hmm, aha. Nemusím mít o tom žádnou páru, stačí to co tu napsal a jak se prezentuje. Tohle všechno stačí k tomu, aby si každý udělal obrázek o tom, jak to je. Jestli to nevíš, takhle to na internetu funguje. Jak se prezentuješ, tak tě ostatní lidi brát budou. Ale když ty neznáš [Non]฿art*, tak nevím co tu meleš o tom, že já o tom nemám ani páru...

Link to comment
Share on other sites

Přišel jsem snad řešit tebe? Nepřišel. Psal jsem tu k celému tomuhle fóru, ne k tobě a takhle vystupuji všude, nemám potřebu dělat moudrého, možná tě to překvapí, ale žijeme v demokratickém státě kde je svoboda projevu, tak tohoto práva pouze využívám.

 

Je mi jedno co jseš, a je mi jedno jakej máš koníček, jen jsem reagoval na tvojí větu, cituji - "Za svoji práci jsem toho už poznal hodně" - hledal jsem pouze nějakou tvou práci, na kterou odkazovalo tvoje portfolio, ačkoli odkaz nesl název "Tvorba elegantní a stylové grafiky. Veškeré reference najdete zde", tak jsem byl zklamán a našel jsem pouze květiny :-(. Představoval jsem si pod elegantní a stylovou grafikou něco jiného. Co se týče toho navážení, byla to pouze obrana před tím do čeho ses mě tu snažil natáhnout, nemám s tím člověkem absolutně nic společného, mé zkušenosti, práce, koníček ti může být a předpokládám že je někde.

 

Jsem rád že se těšíš na reakci, já taky. A nic nevyndavám, stačí si přečíst po sobě, to, co jsi psal a pak ti bude hned jasné odkud jsem to "vyndal". A nic si o tobě nemyslím, je mi jedno to co umíš, ale opět zase vidím to jasnovidectví - "Přitom je předem jasné, že script toho vašeho systému je stažený", a už vůbec nepočítám to, že mě spojuješ s tím člověkem.

 

To tvoje PS2 jsem moc nepobral, mohl by jsi se prosím rozepsat? Rád to s tebou proberu :-).

Link to comment
Share on other sites

Na té stránce s referencemi si stačí kliknout na Galerii, kde si pak vybereš sekci Webdesign. Stačí trošku myslet ;) A za svojí práci jsem se možná špatně vyjádřil. Řekněme za svojí "karieru", což není jenom práce, kterou dělám...

 

Ale to je jedno, už mě takovýhle nesmysl nebaví řešit :d Mám na práci důležitější věci, než řešit takovouhle kravinu...

 

A jak jsi tu psal, že každý může mít právo, tak to je pravda. Ale nemám rád lidi, kteří začnou kritizovat a urážet to, co napsal druhý... Jak sám tvrdíš, každý si může psát svoje a měl by to respektovat.

 

To že tě spojuji s tímto člověkem, i když s ním nemáš nic společného se omlouvám (pokud je to ta věc, co tě rozhořčila). Každopádně nevím, proč jsi psal že o tomhle problému nemám ani páru...

 

To je jedno, už to fakt dál nejdu řešit... :d

 

Ahoj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...