Jump to content

Project ZDay


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Zdravím všechny fanoušky ferdy ( :v::) )

Zdravím všechny příznivce zombie témat.

Zdravím všechny survivory apokalypsy!

 

Jelikož a protože, ve světě SA:MP už dlóóuho není žádný pořádný, dlouho hratelný a zábavný (možná i simulátor) zombie mód, chci jeden udělat. Sám do toho nepůjdu a s amatérama dělat nehodlám.

Takže vy, obyvatelé San Andreas, kteří se již poněkud vyznáte a jste samostatní ve světě apokalypsy, destrukce a nouzového přežití, dokážete namalovat něco pěknýho, líbivého a aspoň trochu profesionálního, nebo jste dobří v šíření pohádek a příběhů. Hledám vás a chci sestavit tým jen z vás!

 

Pokud tedy chcete být součástí světa ovládaného katastrofickým virem a zoufalstvím hráčů, dokážete shánět další přeživší, nebo umíte vyhotovit webovou prezentaci, která nám bude všem v tomto světě k ničemu. Pošlete mi soukromou zprávu, kde uveďte vaše zaměření, dovednosti, zkušenosti, věk a sepište krátkou pohádku o své osobě. Upozorňuji, že účast je zcela dobrovolná, nevýdělečná činnost, kterou můžeme všichni provozovat v našem volném čase, po nikom nechci velevážená díla, či 12 hodinové směny. Projekt se může stát výdělečným, podle toho jak se dohodneme, jak to ukočírujeme a vytvoříme.

Vedoucím projektu budu já, ostatní si budou pravomocně rovni. Každý bude mít možnost vyřknout svůj názor na projekt, návrh na zlepšení, či změnu. Projednáme vše a nikdo nebude "outsider" týmu.

Pokud nebudete dostatečně schopní, či nulově přínosní pro tým a projekt, není důvod aby jste se dále účastnili projektu. Pokud jste dodělali svůj kus práce na projektu a momentálně nemáte co na práci, máte hotovo a vyčkáváte na další job, nebo ostatní, než dodělají svoji práci.

Já si beru na starost Pawn a mód serveru. Budeme projednávat změny, úpravy, nápady a rád bych provozoval i soukromé alpha testy. Další pawnery si po bok brát nebudu, zde stejně není skoro žádný kvalitní a schopný pokročilého codingu.

 

Základní návrh specifikace módu a gameplaye:

- Schopnost serveru pojmout až 200 zombie.

- Optimalizovaný zombie AI script.

- Pokročilý path-finding na základě player-trail systému a AI nodů rozmístěných po mapě.

- Mortalita zombíků.

- Systém kapacitního inventáře, který bude schopný pojmout 20 jednomístných položek.

- Náhodně rozmístěné vozidla, které budou moci hráči opravit, dotankovat a použít i s přídavným inventářem pro vozidlo.

- Systém životních funkcí. Hlad, žízeň, stres a bolest. Zdraví hráče se bude odvíjet na základě těchto potřeb.

- Animační systém zombie. Zombie používajíc základní animace pro běh, chůzi, žraní mrtvol a bušení do hráče.

- Atmosféra pravé apokalypsy. Zničené budovy, kolony zničených aut apod.

 

Odhad dokončení módu: Hrubě odhaduji development na půl roku až rok a půl.

Link to comment
Share on other sites

ty zombíky myslíš jako NPC?

 

vypadá to celkem dobře a myslím že se moc přeceňuješ, jelikož na tohle bude potřeba trochu lepší stroj a plno matematiky s chozením zombíků

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Ahoj,

Já by jsem byl schopen poskytnout SA-MP servers s 4 gb RAM.

Co na to říkáš ? :-)

 

Pošli mi PMkou specifikace stroje, nějak se domluvíme..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
ja spis nechapu co si myslis ffredyku? kdyz nechces delat s lamama tak kdo si myslis ze s tebou bude delat? clovek kterej to ovlada na podobny urovni jako ty se na tebe z vysoka vysere a udela si neco vlastniho.

 

Nestojím o někoho na mojí úrovni, s tím bych se hádal a dohadoval, chci někoho kdo má zájem se něco naučit, má zájem bejt součástí něčeho neprofesionálního. Někdo naprostej námrďák co se ve svý branži už pohybuje nemá náladu dělat něco co by nehrál, nebo by se toho nějak neúčastnil.. Každej by se hnal za penězma a já chci jen toho kdo by chtěl hrát pořádnej mód, kterej by CZ scénu sampu pozvedl zase na vyšší úroveň..

 

Tím, že do týmu nechci nováčky je asi všechno jasný.. Nebudu někoho učit programovací jazyk, chci někoho naučit teamworku a zodpovědnosti, k tomu nabízím trochu mých zkušeností a případně i lokalizaci chyb a jejich následných oprav..

 

(Navíc, teď sice vyzním jako arogantní parchant, ale moc lidí na SA:MP scéně není, kteří by se vyrovnali mým schopnostem :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

muhaha ze tu ziadni profici v pawnu niu su, pawn je primitivny jazyk a sytnax ma podobny c++.

nahdou lyro je hard coder lebo len pawni, qwer ma velke skusenosti ... potom su tu este viaceri co vedia pawn.. ja.coko, mafian.mort..., iba su zaneprazdneny az na mna pretoze pawnit budem az na konci juna.

 

 

ps. ak chces tak mozem chodit na beta testy a budem ta bu****vat :-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

Tak tu konfiguraci už sem ti poslal, ale napíšu i sem, protože sis to ještě nepřečet.

Server: node1a.prg

Location: Praha

RAM: 4GB (6GB)

Disk space: 40GB

Status: running (stop)

Distribution: Debian 6

 

IPv4 37.205.9.159

IPv6 2a01:430:17:1::ffff:208

 

S pozdravem Marek Hovadík

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
nenapsal si jednu z nejdulezitejsich veci a to je konektivita a jestli mas nejaky omezeni transitu...

 

to ffredyk: nezapomen ze na CZ/SK scene neni zajem o zombie mody. daleko vetsi uspech sklidis u spanelu, nemcu, polaku, rusaku a ruznejch asiatu (ja osobne mel celkem hodne stalejch hracu z Hong Kongu).

 

Jojo, já vím. Proto to nechci jen v češtině, ale hlavně v angličtině. Myslel jsem tím, že mód by byl národností CZ a v případě úspěchu se můžeme chlubit :oboci:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
muhaha ze tu ziadni profici v pawnu niu su, pawn je primitivny jazyk a sytnax ma podobny c++.

nahdou lyro je hard coder lebo len pawni, qwer ma velke skusenosti ... potom su tu este viaceri co vedia pawn.. ja.coko, mafian.mort..., iba su zaneprazdneny az na mna pretoze pawnit budem az na konci juna.

 

 

ps. ak chces tak mozem chodit na beta testy a budem ta bu****vat :-D :-D :-D

 

Umění programovat není v tom umět funkce a syntaxi, to se naučí každej vůl.

Programátor musí umět myslet, logicky uvažovat a vytvářet kód tak, aby byl co nejjednodušší, nejúčinější a nejrychlejší.. Taky by měl umět skládat jednodušší algoritmy a neměl by čerpat z návodů (to je mi klidně jedno, člověk se zdokonalovat musí :d)

 

A zde na fóru jsem neviděl zatim nějak víc originalních scriptů.

Link to comment
Share on other sites

muhaha ze tu ziadni profici v pawnu niu su, pawn je primitivny jazyk a sytnax ma podobny c++.

nahdou lyro je hard coder lebo len pawni, qwer ma velke skusenosti ... potom su tu este viaceri co vedia pawn.. ja.coko, mafian.mort..., iba su zaneprazdneny az na mna pretoze pawnit budem az na konci juna.

 

 

ps. ak chces tak mozem chodit na beta testy a budem ta bu****vat :-D :-D :-D

 

Umění programovat není v tom umět funkce a syntaxi, to se naučí každej vůl.

Programátor musí umět myslet, logicky uvažovat a vytvářet kód tak, aby byl co nejjednodušší, nejúčinější a nejrychlejší.. Taky by měl umět skládat jednodušší algoritmy a neměl by čerpat z návodů (to je mi klidně jedno, člověk se zdokonalovat musí :d)

 

A zde na fóru jsem neviděl zatim nějak víc originalních scriptů.

 

Víš, vytvořit něco originálního v pawn není snadné s možnosti, které zatím v pawn existují. Programovat v C++ a C# aj., tam máš plno možností, co vytvořit, protože jsou to programovací, ne scriptovací jazyky. Zkus vymyslet něco originálního v pawn ty, není to snadné, že?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...