Jump to content

[Ms 2012] NHL 2009 Remake


MajkX

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DÁNSKO : ITÁLIE

4 : 2

 

Zápas se hrál do konce druhé třetiny. Pak musel jít Kuba se psem, tak se třetí třetina dohrála jako první třetina. Výsledek z obou obrázků dává 4:2 pro Dánsko. U obrázku mi bohužel začernil výsledek chat, který po odchodu Kuby nešlo odstranit... Snad to nevadí, Kuba výsledky potvrdí kdyby někdo měl problém...

 

Obrázek k první a druhé třetině:

0a8ed0fa29.jpg

 

Obrázek ke třetí třetině:

e4603e14c7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chcem vedieť, prečo, PREČO, ten deb*l roland zapísal za každého kontumačnú vyhru?! NAVRHUJEM, aby sme sa vysrali an cely web. a písali to do excelu! každý sem napíše vysledok + fotku.

Lukáš alebo niekto to zapíše a bude pokoj! A nie že ROlandko si tu bude zapisovať

Link to comment
Share on other sites

Vsetkym sa vam hloboko ospravedlnujem , menili sme tarif na internet a pritom sme boli odpojeny, s cim som nepocital.

Vidim ze sa admini postarali o ligu , zaco im dakujem :)

A kedze sa mi teraz ku koncu skolskeho roka nakopila robota, v tejto sezone nezahram , az v dalsej , ked budem mat viac casu.

Tabulka bude na dalsiu sezonu prenesena na novy web , kde nad nim budeme mat vecsiu kontrolu (bude spraveny aj novy system kde sa budu vysledky opravovat lachsie a rychlejsie)

 

Dakujem za pozornost, a prajem prijemnu hru

Link to comment
Share on other sites

Já bych se chtěl také omluvit i jako pomocný admin MajkXe. Stejný problém jako má MajkX a to je škola, všiml jsem si, že tým mi byl sebrán a chápu to ale vypadá to, že se budu věnovat hře až také příští sezónu. Myslel jsem si, že budu stíhat a nebude toho na mě tolik, ale opak je pravdou. Jen budu řešit problémy v tabulce a zapisovat vyřazovací zápasy. Mrzí mě to, ale hrát teď tedy nebudu, obracejte se na mě pouze jako pomocného administrátora, a to na jakoukoliv problématiku zápasů nebo zápisy výsledků

 

Chtěl bych jen vás skusit požádat jestli by jste už nedokončili skupiny do víkendu. Každý s každým hraje 7x tak by se to mohlo už dokončit, turnaj je už rozehraný delší dobu, tak aby se to nehrálo půl roku.

Link to comment
Share on other sites

Já bych se chtěl také omluvit i jako pomocný admin MajkXe. Stejný problém jako má MajkX a to je škola, všiml jsem si, že tým mi byl sebrán a chápu to ale vypadá to, že se budu věnovat hře až také příští sezónu. Myslel jsem si, že budu stíhat a nebude toho na mě tolik, ale opak je pravdou. Jen budu řešit problémy v tabulce a zapisovat vyřazovací zápasy. Mrzí mě to, ale hrát teď tedy nebudu, obracejte se na mě pouze jako pomocného administrátora, a to na jakoukoliv problématiku zápasů nebo zápisy výsledků

 

Chtěl bych jen vás skusit požádat jestli by jste už nedokončili skupiny do víkendu. Každý s každým hraje 7x tak by se to mohlo už dokončit, turnaj je už rozehraný delší dobu, tak aby se to nehrálo půl roku.

 

cabrda , máš odo mňa jedno velké bezvýznamné + .. no veď to som aj ja chcel nech sa to nehrá mesiac však už to hráme 1 týždeň a včera sa niekto zobudil že ešte chce hrať .. tak sa spametajte tý čo ešte nič nehrali a začnite s tým niečo robiť aby ste to do konca týždňa stihli .. tak ako to napísal cabrda plne s ním súhlasím ..

Link to comment
Share on other sites

Je to soutěž pro zábavu, takže až to dohrajeme, tak to dohrajeme. Souhlasíte, ne? :)

Samozřejmě. Jako já nevím jak pan roland, ale já jsem člověk, který chodí do školy, který má práci, který má přítelkyni, který má osobní záležitosti a kdo ví co ještě, kterým se musím věnovat. A prostě není v mích silách, abych tu byl 24/7 (jako pan roland) a jenom si tu hrál nějaké NHL... A jestli sis myslel pane rolande, že se něco takhle velkého odehraje během týdne, jak tu každej bude od rána do večer vyhrávat, tak to ti můžu říct, že jsi na omylu. Možná, až budeš o něco starší tak pochopíš, že svět se netočí jenom o nějakém posraném PC, natož bezvýznamném NHL turnaji...

Link to comment
Share on other sites

Lotyšsko : Česká republika

0:8

 

2dk0j9d.jpg

 

Ale žiadam o odpoveď organizátora že čo teraz keď mi hra lagovala že to bolo absolutne nehratelné a musel som to kvôli hrbovi dohrať aby to nebral ako kontumácia .. ale tak ako hovorím vôbec sa to nedalo hrať .. hra sa vracala naspäť , jak som hral mi to išlo úplne ako keby som si pozeral obrázky išiel som zaútočiť a koľko krát že idem vystreliť a zrazu som bol kolmo na mantinel a strelil som o mantinel .. tak podľa mňa toto nebolo fér .. a vytvorené mal hrb takže vzhľadom k jeho internetu to lagovalo ..

Link to comment
Share on other sites

lagy jsou problém internetu, s tím se bohužel nedá nic dělat. I já hrál několik zalagovaných her, to se nedá nic dělat, ale - oběma se to seká stejně, takže oba jste byli ve stejné nevýhodě.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...