Jump to content

[BAN] Sanfu


EmarkMax

Recommended Posts

Bez důkazů ban nedostane.

Pokud je zájem o zabanování (na IP, účet, email), pak poprosím o skutečně pádné důkazy ohledně toho, že byla doména skutečně ukradena.

 

[email protected] / PM

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, doména je připsána zpět majiteli. Jaké důkazy si přejete ? Podpis majitele ? Pokud ano, můžu vám vše přeposlat, pokud myslíte toto. Sám se podívejte co je nyní na stránce efrags.cz

 

Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den, tohle je stále náš klient, je nám jedno kdo je kdo. Pro nás je faktor vlastnictví a to, že zákazník zaplatí... Tento zákazník ještě zaplatil předem :) zítra pošlu podpis

Link to comment
Share on other sites

To vše bych rád dodal, ale na policii se zatím pouze vše oznámilo. Podle toho co vím, tak zloději nebylo ještě 18 let... a je dokonce mladší 15 let :) Tudiž nejspíše vyřešíme vše s rodiči, uvidíme co řekne zákazník (zákonný zástupce zákazníka)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Nemusi byt hodnota ukradnutej veci nad 100e aby to vobec policia zacala riesit?

 

Řešit by měli všechno, jen tresty se liší podle výše škody na krádeži..

Link to comment
Share on other sites

Když ti někdo ukradne z peněženky 99e, tak to nebudeš řešit ? Vše je nutno vyřešit, ještě počkám, jak se k tomu vyjádří uživatel a jestli podá omluvu. Zatím prosím nechte toto téma otevřené.

 

Děkuji

 

Kaki

Uvědom si s kým mluvíš... Nedělám se největším, já nevím jak ty, ale já jsem za svůj život, již něco dokázal a každý, kdo něco dokáže může mít stouplí hřebínek... např. pyšnit se úspěchem mohou majitele a administrátoři pawno.cz ;)

Jinak díval jsem se na tu jednu tvou stránku, máš tam SQli mrkni na to ;) a kde je SQli je určitě i XSS.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor
Zabanujte skôr tohoto EmarkMax sa tu robí najväčším . Chudák :d

Vím že to není tak úplně k tématu ale z vyjadřování autora topiku lze usoudit že je intelektuálně na naprosto jiném "levelu" než všichni tady dohromady.

Dále k tématu myslím si že pokud je pravda co zde autor topiku uvádí jsem přesvědčen že ban zde na fóru je bezpředmětný podle mého je to taková malichernost nebo spíše naschvál (nevím jak to přesně pojmenovat).Dle mého názoru je dostačující že si to vyřeší autor ,"provinilec" a PČR. Ale jak říkám je to jen a pouze můj názor...

Link to comment
Share on other sites

Kaki: On nerobí nikomu nič. On si len robí svoju prácu.. Takže miesto neho by som zabanoval ťeba. :)

 

co má jeho práce společného s tímto fórem ? .. Podle mě je blbost aby nějaky kluk ukradl domenu a pak se ji snažil prodat

Link to comment
Share on other sites

Když ti někdo ukradne z peněženky 99e, tak to nebudeš řešit ? Vše je nutno vyřešit, ještě počkám, jak se k tomu vyjádří uživatel a jestli podá omluvu. Zatím prosím nechte toto téma otevřené.

 

Děkuji

 

Kaki

Uvědom si s kým mluvíš... Nedělám se největším, já nevím jak ty, ale já jsem za svůj život, již něco dokázal a každý, kdo něco dokáže může mít stouplí hřebínek... např. pyšnit se úspěchem mohou majitele a administrátoři pawno.cz ;)

Jinak díval jsem se na tu jednu tvou stránku, máš tam SQli mrkni na to ;) a kde je SQli je určitě i XSS.

 

Ked ti niekdo spravi skodu v hodnote 90e tak to policia riesit nebude

Link to comment
Share on other sites

Důvod: zloděj (krádež domény a pokus o její prodej) Doména zablokována naší firmou

 

Díky, za vyjádření

 

No a co, že ti nějakej mukl odcizil doménu??? Co to má společnýho s tímhle fórem? Nechápu, proč sem tyhle věci vůbec taháte. A další věc je, že si na tolik blbej, abys poskytl údaje, hesla atd nedůvěryhodnýmu člověku...

Link to comment
Share on other sites

AJ tak si myslím že ten EmarkMax že je k*k*t. Čo si dokázal v živote ? Zaviazať si šnorky ? Aj to na 11-krát ? Čo si myslíš že si nejaký pán ? Uznávam tak odtialto par ludí a nejaký EmarkMax čo si tu príde a hovorí ako s kradnutim domen. A ja si myslím že policajti by to mali tak uriti ak to ma pod 60 €,

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...