Jump to content

[Ukazte sa] Hack


fabbeN

Recommended Posts

Hello world.

Chcel by som sem dať jeden script na hack.

Je to moj easy script :)

Hacknete to vtedy ked Vám nabehne mod. Teda vtedy

ked sa pripojite na server a niečo Vám vypíše.

Vy to sem napíšete :d

 

http://ulozto.sk/xunSDLS/hack-amx

Heslo: pawno

Link to comment
Share on other sites

jakej to má jako smysl ke slovu "hack" ? nepochopil jsem podstatu tady téhle **** a dobře si rozmysli co napíšeš...

 

7. Zákaz šíření škodlivých kódů jakéhokoliv charakteru. (Perma-Ban)

Link to comment
Share on other sites

jakej to má jako smysl ke slovu "hack" ? nepochopil jsem podstatu tady téhle **** a dobře si rozmysli co napíšeš...

 

7. Zákaz šíření škodlivých kódů jakéhokoliv charakteru. (Perma-Ban)

Pochopil si to? Aké širenie..? Čo to je nejaký fs na server kde je nejaký prikaz? Je to gm kde je pár scriptov

Link to comment
Share on other sites

jakej to má jako smysl ke slovu "hack" ? nepochopil jsem podstatu tady téhle **** a dobře si rozmysli co napíšeš...

 

7. Zákaz šíření škodlivých kódů jakéhokoliv charakteru. (Perma-Ban)

Pochopil si to? Aké širenie..? Čo to je nejaký fs na server kde je nejaký prikaz? Je to gm kde je pár scriptov

Až mi ukážeš co mám chápat tak nebude problém...nic jsem z tvýho popisu nepochopil o co vlastně jde...

Link to comment
Share on other sites

Jedná sa len o taku súťaž kde niekto prejde cez ochrany dostane sa na server a vypíše mu to niečo..

Potom to sem napíše.

Pridáva sa to do gamemodes. Keby som chcel niekomu server poškodiť tak urobím fs dám tam nejaké trapotinky a nejakú ochranu/prikazy atd.

Link to comment
Share on other sites

Jedná sa len o taku súťaž kde niekto prejde cez ochrany dostane sa na server a vypíše mu to niečo..

Potom to sem napíše.

Pridáva sa to do gamemodes. Keby som chcel niekomu server poškodiť tak urobím fs dám tam nejaké trapotinky a nejakú ochranu/prikazy atd.

Soutěž? Jaká je výhra?

Link to comment
Share on other sites

Dam to pekne sem.. Na konci ty napise "HACK Si best :d :D"..

Do konzoli mi to nevypisalo, lebo nechce sa mi tam vytvarat tie subory co maju byt vytvorene(hehehehe.txt atd...)

Grrrrrrr :d

Pekne.

MOD pls lock

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...