Jump to content

Jak vznikla Vaše přezdívka?


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

No.Wolf - Kdysi dávno jsem hrál Wolfenstein: Enemy Territory v té době jsem si říkal že si vymyslíme s kámošem nějakou přezdívku... (v té době mu bylo cca 15 a mi 9?) já jsem si dal No.Wolf a on si dal Na.Wolf nebo No.Walf ted už nevím jak to bylo.. ale ta přezdívka mi zůstala doteď... bohužel s tým týpkem už nejsem několik hafo let v kontaktu, ale pořád si rád zavzpomínám na ty dobré chvíle :) Proto je to můj nick.

Link to comment
Share on other sites

no tak když vezmu, že mám pravý jméno v nicku :d

ale Marley ....

to vzniklo tak jednou venku ... :d při jedný činnosti :d když pak řekli, že vypadám jak Bob Marley, tak mi budou říkat Marley no...

 

Já myslel že se marleyovin nezůčastňuješ :d

 

 

 

//edit by Marley:

už dávno ne....

Link to comment
Share on other sites

hospoda vzniklo z mého příjmení což je Hospodka hospodo mě oslovují i lidi ve škole a tak a 96 to jsem přidal jen tak aby to nebylo takový chudý :d (1996 rok narození)

Link to comment
Share on other sites

moje vznikla tak ze sem pred 3mi lety zacal hrat samp pod nickem Dan no a muj nej kamos M4rty09 kteryho urcite par lidi zna protoze toci LetsPlaye a rekl mi ze to ze to chce neco originalniho tak jsme vymejsleli ruzny prezdivky a vzniklo z toho D4n09 :)

Link to comment
Share on other sites

Tak já se taky přidám :d když se psal rok 2009 a přišel jsem na fórum s přezdívkou ZeroCool kterou jsem si jakoby přeložil "Dobrá nula" :d nebo něco v tom smyslu :d a pak přišla nová...Smoker ale tu jsem si během dne ještě změnil, jelikož mi přišla jako běžná přezdívka tak jsem to zkrátil na SmK, pak přišla moje současná, kterou stále používám jenom zde na fóru vystupuji pod svým jménem, přezdívka cleary záhadou pro mě je, že patří mezi nejmladší přezdívku tak ani za boha si nevzpomenu jak jsem na ní přišel :d

Link to comment
Share on other sites

tak ja se taky přidám původně jsem mněl nick carl=cj carl od hlavní postavy v gta san andreas a cj jako carl johnson(zkratka:cj) pak mi nekdo rekl abych jsi změnil nic tak jsem nak vymišlel až jsem příšel na rhs z gymplu a na mc mam Brhs duvod:B jak BIG

Link to comment
Share on other sites

nejdřív jsem měl Ner´Zhul. Miloval jsem W3 :d

potom caesar1.. obdivoval jsem (a obdivuji) Julia Caesara, ale bylo spoustu "cesar"-ů, "caesar"-ů, tak jsem přidal jedničku. Zůstalo mi to v CS a na skype (na ten jsem ale zapomněl heslo, takže mám caesar1lv :d), ale štve mě, že jsou lidi slepí a píšou to ceasar...

Link to comment
Share on other sites

Je to v tipne ale musím se o to podělit. :d Můj první nick byl Cashis_cz, tehda client 01.b, kdy jsme se spolužákem začali hrát SAMP, doby kdy můj idol byl černý raper Cashis, a proto že jsem hrál převážně na [HUN] serverech, byla povinnost mít někde v nicku cz.

 

Pak to byl Chamilionare, opět byl můj idol černý raper Chamilionare. :d

 

A teť TWeak nebo eXodusONE.

TWeak jsem slyšel někde v televizi. A eXodusONE jsem slyšel v tracku Otecko ft. Smack - Iděm tvrdo.

 

Takže asi tak. :?

Link to comment
Share on other sites

No tak můj první nick který sem měl byl Mates8g (To mi poradil kamoš bylo nám asi 9 a bylo to na muj email :d) ale potom sem začal nějak tak postupně hrát a první hrou co sem závislácky hrál byl Counter Strike, Tak byl bot "Reed" to se mi hodně zalíbilo a začal sem si tak říkat, jenže potom se to nějak skomolilo a začli mi říkat "Reederak" na přezdívku MaTTy už si ani nepamatuju, myslím že sem zrovna jezdil na sD Servery a jelikož mě tam 2 lidi ználi pod jménem (Martin) tak se mi začalo říkat Maty ale to se mi nelíbilo tak sem Přidal ještě 1 T ;) a je ztoho MaTTy

Link to comment
Share on other sites

prve sem používal nick skateak3d to proto že jsem jezdil na skatu a modeloval jsem různé 3D objekty v Blenderu pak mě to již omrzelo a pár kámošů mi říkalo Marwe tak sem se stal Marwem a jednou jak sem se registroval do UT III tak sem zadal nick Marw ale byl již obsazen tak pak tak jsem si vzpomněl že kdysi můj první mail to bylo tak před 10ti lety bylo Crazyfrog37 tak jsem použil tu 37 a od té doby používám nicky Marw37/Marwin37

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Moja prezývka (sakulmore) sa v podstate skladá z dvoch slov.

Prvé slovo: Lukáš (moje meno) -> lukas -> sakul (obrátene)
Keďže som nechcel mať len "sakul" ale chcel som ho trochu "upgradovať", tak som ku tomu pridal random slovo -> more. Toto slovo (more) vzniklo tak, že pri tvorení prezývky ma ako prvé napadlo ako cigáni častokrát hovoria "more" (napr. "Hej more", "Dig more železo" xD) tak som si to doplnil do nicku a finálna verzia bola "sakulmore" (číta sa sakulmór (ako Anglické slovo more)) :D . That's my story xD

  • Haha! 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...