Jump to content

Jak vznikla Vaše přezdívka?


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Zdravim, je tu celkem dost zajímavejch nicků, tak mě napadlo udělat topic, kde každý (kdo bude chtít), napíše jak vznikl ten jeho.

 

Můj nick vznikl tak, že spousta mejch kámošů mě častokrát říkalo draku, nevim jak na to přišli, ale od tý doby sem ĐragoN_Cz :d

Link to comment
Share on other sites

Začnu uplně od začátku ... někdy v roce 2009 +- jsem si pustil tuhle písničku http://www.youtube.com/watch?v=ANTfhYHWZpU A prostě se mi vepsala do paměti a ten název Ultimocrew se mi líbil tolik že jsem si tka začal říkat.... pak někdy v roce 2011 jsme si tak povídali s Kubou který tenkrát měl ještě nick _SmK_ ... a jelikžo jsme ho chtěl naštval,tak jsem mu říkal _SnuP_ ...a jen tak ze srandy jsme ho požádal jestli mě tak přejmenuje... on tka učinil no a ten nick mi zustal ... a ted v roce 2012 jsme se vysral na nicky a začal používat mé pravé jméno..

Link to comment
Share on other sites

No tak kámoši mi říkali Majkl , protože sem měl/mám hodně rád Knight Ridera ten seriál myslím :d

:d Mna zas prezivali Marek Knight :d (Marek je jmeno me :d), taky sem fanousek Knight Ridera :d

:d Ked som dostal prvý fon tak som mal zvonenie kitta :d

Link to comment
Share on other sites

Jmenuju se honza , cca v 5 letech mi pořád říkali jeník :d :D tak jsem si na to při volbě nicku vzpoměl a chvíli jsem používal Jeník .Pak jsem z toho udělal trošku lepší -> Jenkins a pak jsem do toho zakomponoval krále (anglicky king) a vzniklo z toho Jenkings. A tenhle nick používám všude - už mi i kámoši normálně říkaj [dženkine] :d :D

Link to comment
Share on other sites

No tak kámoši mi říkali Majkl , protože sem měl/mám hodně rád Knight Ridera ten seriál myslím :d

:d Mna zas prezivali Marek Knight :d (Marek je jmeno me :d), taky sem fanousek Knight Ridera :d

:d Ked som dostal prvý fon tak som mal zvonenie kitta :d

true true true :d. TVL, mne dokonce i v skole prezivaju game, gami, gamelaster :d. Uz si pomaly zacinam zvykat :d

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Vymýšlel jsem si krátkej zapamatovatelnej nick původně to bylo Ewe ale zjištění několika informací v knihák pana Dana Browna se mi zalíbily různé přesmičky a anagramy tak jsem si vymýšlel nick který by se četl ze zadu stejně jako ze předu tak jsem přidal další 'w' a tehdy se zrodil Ewwe pán a mistr a lidé semu začali klanět a tak dále a tak dále ...

Link to comment
Share on other sites

driv sem pouzival prezdivku jako moje skype jmeno, ale ta byla nic moc a chtel sem si jednou vytvorit novej nick kvuli anonymite na jednom kamaradovo serveru... mel sem rad ze singlu Sweeta ale nechtel jsem tam mit jen tohle, tak jsem pridal jednoduchou priponu CZ a vzniklo z toho SweetCZ, uz to mam tak 2,5 - 3 roky :d (na foru mam Sweet, aby jste me takhle oslovovali.. :d)

Link to comment
Share on other sites

No, ne že se mi budete smát :d Kdysi jsem byl na prázdninách u babičky a měl jsem chvilku pohlídat sousedům 3letý dítě. Jenomže mi místo "Davide" furt říkalo "dadanku" a nevím proč :d Asi to neumělo říct. No, a doma mi došlo, že je to celkem dobrý jméno, přihodil jsem k tomu rok narození a vzniklo z toho dadanek1999 :d

Link to comment
Share on other sites

No, ne že se mi budete smát :d Kdysi jsem byl na prázdninách u babičky a měl jsem chvilku pohlídat sousedům 3letý dítě. Jenomže mi místo "Davide" furt říkalo "dadanku" a nevím proč :d Asi to neumělo říct. No, a doma mi došlo, že je to celkem dobrý jméno, přihodil jsem k tomu rok narození a vzniklo z toho dadanek1999 :d

Máš 13?

Link to comment
Share on other sites

Mattsy - Mat pohádza z krstného mena ktoré mám Matúš a prípona -sy z prvej prezívky bugsy, ktorú som mal už na základnej ale keďýe Matsy vyzerá blbo tak som pridal ešte jedno t a vzniklo Mattsy, čo je fakticky to isté ale vyzerá to lepšie a navyše Matt je skratka od Matthew čo je tiež Matúš v angličtine :)

Link to comment
Share on other sites

No, ne že se mi budete smát :d Kdysi jsem byl na prázdninách u babičky a měl jsem chvilku pohlídat sousedům 3letý dítě. Jenomže mi místo "Davide" furt říkalo "dadanku" a nevím proč :d Asi to neumělo říct. No, a doma mi došlo, že je to celkem dobrý jméno, přihodil jsem k tomu rok narození a vzniklo z toho dadanek1999 :d

Máš 13?

 

Za 16 dní, vadí to? :|

Link to comment
Share on other sites

No, ne že se mi budete smát :d Kdysi jsem byl na prázdninách u babičky a měl jsem chvilku pohlídat sousedům 3letý dítě. Jenomže mi místo "Davide" furt říkalo "dadanku" a nevím proč :d Asi to neumělo říct. No, a doma mi došlo, že je to celkem dobrý jméno, přihodil jsem k tomu rok narození a vzniklo z toho dadanek1999 :d

Máš 13?

 

Za 16 dní, vadí to? :|

Ee :d Ved ja budem mať 14 :d

Link to comment
Share on other sites

Vlastní mužské jméno Petr pochází z řečtiny (πέτρος Petros), kde femininum πέτρα petra znamená „kámen“, „skála“.
Link to comment
Share on other sites

Nick pro SAMP a ostatní : Flippy Reaper

Flippy jako moje nejoblíbenější postava z Happy Tree Friends,a abych se od ostatních Flippýků odlišil dal jsem si za jméno Reaper,slovo které mi padlo do oka na Swat FBR Eshopu :d

Varianty na Flippy Reaper :

FxR - Zkrácenina nicku

Flippy FreeZeee,FxReaper,FxRohlík :d

Nick hlavně pro Minecraft : FreeZeee

Nick FreeZeee původně nevznikl pro MC ale pro textovou hru "Virtuální Republika Futuramanie",hledal jsem nick který by se hodil k mé postavě (zhulenej chlápek z ledové planety :d) a tak vznikl FreeZee. Ještě před koupením MC jsem byl pod Dr.Rohlík a FxRohlik,po stvoření FreeZeeho jsem byl FreeZee. Když jsem si šel koupit MC tak jméno FreeZee bylo obsazené,proto jsem dosadil ještě jedno e :d

Link to comment
Share on other sites

kazlik (na netu) - Kdysi, když jsme byli s rodiči na výletě, tak jsem tvrdil že žije na horách kazlík horský (místo kamzíka)

škvarek (na základce) - Vzniklo to ve škole asi v šestce? ani už nevím jak :d. Nejdřív mě tak začali říkat dva spolužáci a pak celá třída :d takže normálně slyším na škvarku, škvarine apod :d

kozel (na netu) - To začalo na squirrel boxu, už nevím kdo mi tak začal říkat, ale slyším na to na netu :d

Link to comment
Share on other sites

no tak když vezmu, že mám pravý jméno v nicku :d

ale Marley ....

to vzniklo tak jednou venku ... :d při jedný činnosti :d když pak řekli, že vypadám jak Bob Marley, tak mi budou říkat Marley no...

Link to comment
Share on other sites

Ja sa volám Adam a moja prezívka vznikla tak že som si chcel spraviť svoj vlastný mail a pomýlil som sa a nedal som Adam@užneviemčo:D.sk :d ale páči sa mi Ad@m :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...