Jump to content

pomoc [ HELP ] - Nelze spustit SA-MP (Sinlg ANO!)


Lalan

Recommended Posts

Zdravím, mám tu menší problém týkající se SA-MPu, jde o to že jakmile se connectnu na jakejkoliv server zbělá mi obrazovka a nahodí to singl který nejde sputit (New game = Crash hry jako u sa-mpu).

Zkoušel jsem :

Restart PC

Reinstall GTA

Reinstall SA-MP

Odstranit gta_sa.set

 

P.S.: V GTA nemám žádné modely / skiny ani žádné jiné modifikace je to čistě nově nainstalované.

Díky za každou radu.

Link to comment
Share on other sites

Musím reinstallnout celé GTA, protože původní exe soubor bohužel nemám.. A rovnou když budu u toho tak to nainstaluji jinam..

Link to comment
Share on other sites

Reinstaloval jsem na plochu do složky GTA San , patchnul jsem to, crackl.. Nainstaloval sa-mp.. A pořád ta samá chyba. Spustím sa-mp dám connect jakýhokoliv serveru , a zbělá obrazovka, a naběhne nefunkční sinlg.. (sinlg ale opět funguje bez problémů) Tak nevím kde je chyba..:(

Link to comment
Share on other sites

tak jediný co už je asi nejvhodnější je reinstalace Win ... protože to asi už neopravíš

budeš mít asi chybu někde v systému

nn ja som už to vela krad riešil ked premenuje zložku gta san andreas na nejaku inu ostrani stare väzby a ide akoby odznova uplne este doporučujem delete gta sa ... uder files z dokumentov

Link to comment
Share on other sites

tak jediný co už je asi nejvhodnější je reinstalace Win ... protože to asi už neopravíš

budeš mít asi chybu někde v systému

nn ja som už to vela krad riešil ked premenuje zložku gta san andreas na nejaku inu ostrani stare väzby a ide akoby odznova uplne este doporučujem delete gta sa ... uder files z dokumentov

Přejmenování nepomohlo..

A taky.. Win si reinstalovat nebudu, právě proto mi nejde GTA, mám new win.. (Win XP SP 2 32bit)

Link to comment
Share on other sites

":b9q6s7bk]
tak jediný co už je asi nejvhodnější je reinstalace Win ... protože to asi už neopravíš

budeš mít asi chybu někde v systému

nn ja som už to vela krad riešil ked premenuje zložku gta san andreas na nejaku inu ostrani stare väzby a ide akoby odznova uplne este doporučujem delete gta sa ... uder files z dokumentov

Přejmenování nepomohlo..

A taky.. Win si reinstalovat nebudu, právě proto mi nejde GTA, mám new win.. (Win XP SP 2 32bit)

Tak to je veľmi divné ked máš nový win už ma nič nenapadá

Link to comment
Share on other sites

Odinštaluj celé GTA ale pomocou Revo Uninstaller :) Tam nastav tú možnosť, ktorá potrvá najdlhšie a vtedy ti odstráni úplne všetko, čo má s GTA spoločné. Potom nainštaluj nanovo GTA (najlepšie inú verziu, než tú prvú, ktorú si inštaloval)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...