Jump to content

script Titanic


AvestX

Recommended Posts

použij letadlovou loď místo trajektu ;)

O to sem se snažil už u V1, ale nenašel jsem všechny obějtky, to byl ten problém proč sem musel dát zrovna tudhle .. ještě je možnost jedné lodi, je dokonce AttachObjectToObject u SA-MP serveru ve filterscriptech .. ale ta je moc velká a má slabej interiér což mi přišlo jako škoda dávat protože by to stálo prakticky zanic, když bych si nemohl zalest dovnitř ...

 

Ale kdyby jsi věděl o nějákém scriptu kde je letadlová loď (myslíš tu v SF jak je u vojenské základny ? ) a její oběkty aplikované na sobě .. každopádně mi to pošli do SZ nebo sem to vlož .... na forum.sa-mp se to snažím najít .. možná někde bude :)

Link to comment
Share on other sites

ja jsem si taky vynalezl mod titanik a je to i s misema :d akorat poradnej fail je posledni kdyz se zacina pretacet tak lod s trupem oproti vnitrku lodi nejedou spolu tak jde propadnout :d kdyz se nastavi stejna rychlost tak trup je pomaly oproti vnitrku apod.

 

ale zahral bych si i tvuj :d

Link to comment
Share on other sites

ja jsem si taky vynalezl mod titanik a je to i s misema :d akorat poradnej fail je posledni kdyz se zacina pretacet tak lod s trupem oproti vnitrku lodi nejedou spolu tak jde propadnout :d kdyz se nastavi stejna rychlost tak trup je pomaly oproti vnitrku apod.

 

ale zahral bych si i tvuj :d

Pokud to chápu, vnitřek ti jede dozadu a i bedny .. použij attachobjecttoobject .. máš to v tom scriptu (mém) je tam samozhřejmě i pawn, nejsem jako některý lamy který se bojí zveřejnit kód .. hodně štěstí :hallo: kdyby si s tim chtěl helfnout skype avest-x ..

napiš mi tam, že seš to ty, jinak deš do ignoru .. nepomáham lamám který ani neví co je to public :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...