Jump to content

script Titanic


AvestX

Recommended Posts

Titanic FS

San Fierro


Dobrý den, včera tomu bylo 100Let co stroskotala tehdy největší loď na světě kterou jistě všichni známe, Titanic.

Proto jsem si pro vás připravil FS Titanicu abych vám ho nějákým způsobem připomenul :)


Umístění

Titanic leží v SF kousek za mostem Golden Gate, nebudu lhát nevypadá jako titanic, je to obyčejná velká loď s GTA SA ale nevadí, efekt to má podobný, akorát se nezlomí ale pouze potopí.


Umístění na mapě

policestar.jpg


Informace

Příkazy

/tspawn  - Spawnutí k přístavu titanicu / přístup: Všichni online hráči
/titanic  - Příkaz pro odplutí titanicu / přístup: Pouze Rcon admin
/titanic  - Příkaz pro navrácení titanicu na zpáteční místo (po ztroskotání) / přístup: Poze Rcon admin


DOWNLOAD:

images?q=tbn:ANd9GcTj4vCp5KAOVskhP5HLCVgs3U738dLIB--uP-lnaW43lzlybMicmGIM3AI

 

Screeny (fotil (nějáký ty znaky)Pixel(nějáký ty znaky)) http://pixel.hu.cz/AvestX-Titanic/

Link to comment
Share on other sites

No aspon ze tu nekdo mysli na historii :)

Ja měl v děctví (období 6 - 10 let) hodně rád Titanic :d a neměl sem co dělat tak sem udělal FS ..


Dobrý akorát ten ledovec je takovej divnej takže 8/10 GJ

Jn, to sou kameny :d né ledovce jen to tak označuju .. ale díky ;)


Dobrý,dobrý:))

udělal bych to s trajektem

No co se dalo dělat .. i tak mi to dalo dost práce .. jako bylo to lehký nascriptovat, ale těžší bylo vypočítat pozice funkce AttachObjectToObject .. díky ;) ..


Daj sem nejaký screen.. Nechce sa mi to sťahovať ..
daj te niekto Vido alebo Scren prosím DIKI

 

Screeny sem chtěl taky udělat .. měl sem to i nafocený .. ale nenašel sem to :d a už se mi nechtělo to dělat znova .. takže jediná možnost jak to vidět je si to stahnout ..

Link to comment
Share on other sites

Jn, to sou kameny :d né ledovce jen to tak označuju .. ale díky ;)

 

 

Víš jak jsem to myslel a měl si to dát přímo do toho ono když tam jede tak se to taktak dotkne těch šutrů

Dotkne se jich to ... stejně to nesmí zaject přímo do toho trajectu .. jen tak trochu ho to odřelo a udělalo par děr který pomalu potopili lod

 

Screeny přidány pixel nafotil ..

Link to comment
Share on other sites

Dobrý nápad udělat script Titanicu, ale k čemu to je? :d Upřímě 5/10

 

k čemu? Testoval jsem s avestem, je to dost prdel :d prostě na zábavu :d Ale oni, před 100 lety to moc jako zábavu neměli :\

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Když historie, tak uděláme dobytí berlína :d

Udělej pro mě za mě třeba dobytí říma :d to už je na tobě :d ..

Berlína? chceš udělat NPC Hitlera nebo co ? :d

Link to comment
Share on other sites

Díky všem ... mam teď trochu volného nevyužitého času a venku je hnusně .. chtěli by jste V2? pokud ano napište kam to mam umístit a co bych měl přidat... Jediná nevýhoda verze 2 bude že bude stejný trajekt .. je nejideálnější a k ostatním nevím o moc oběktech a i kdybych věděl, bylo by hodně složité to složit s více než 5 oběktů ... piště zda chcete nebo ne :boss:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...