Jump to content

HTC One X: Až na Android to vypadá na super telefon


lvalenta

Recommended Posts

Ahoj,

Nemám rád android, takže byh si tento mobil nikdy nekoupil (čekám na další generace iPhonu), ale vzhled, výbava i baterie vypadají opravdu skvěle!

 

http://mobil.idnes.cz/recenze-htc-one-x ... 19_htc_vok

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi vůl :) napsal jsem to z jediného prostého důvodu, protože vzhled vypadá na to, že je to telefon s androidem, opravdu dobře - a taky proto, protože většina tu má android

Podle mě vypadá stejně jako všechny ostatní dotykový telefony s androidem (stejně dobře, aby bylo jasno :) ) Jinak když se ti nelíbí android, tak co bys do toho dal (když vynecháš iOS, kterej Apple nikdy neuvolní pro jiné značky, zbude jen WP7 a s tím by byl telefon určitě ještě dražší a nejspíš i vypadal jinak, protože Microsoft do vzhledu a vůbec všeho okolo WP7 telefonů dost kecá...)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

Nemám rád android, takže byh si tento mobil nikdy nekoupil (čekám na další generace iPhonu), ale vzhled, výbava i baterie vypadají opravdu skvěle!

 

http://mobil.idnes.cz/recenze-htc-one-x ... 19_htc_vok

 

Ja taky nesnasim iPhone a ttiez tu nezakladam tema...

Link to comment
Share on other sites

A proč to sem jako píšeš ?

 

ja ti reknu proc...jelikoz tady v podstate s ostatnima nema nic jinyho o cem by se s lidma od tud mohl bavit

Link to comment
Share on other sites

Súhlasím s názorom že toto téma je na nič

 

 

K téme: Určite nedám za mobil viac ako je mesačná výplata na SK......nie som padnutý na hlavu.

 

Problém je v tom že firmy začali ľudí ovládať, tlačia im do hlavy že im treba poriadny smartfón, tablet aj notebook....

 

 

Pritom tablet je pre mňa nepoužiteľný a zastávam sa názoru že je to pi*ovina, mobil ma slúžiť na volanie/SMS/budík....niekomu hudbu a príležitostný fotoaparát, nebudem zo sebou nosiť vždy digitálny že? :d

 

Neviem načo je niekomu aj tablet aj mobil.....aha už viem, na frajerovanie ;)

 

Mne osobne stačí notebook, netreba mi hen takýto drahý mobil.....a ak nie notebook tak aspoň netbook by mi stačil na internet, dokumenty a tak ;)

Link to comment
Share on other sites

Mattsy - tablet.. máš místo notebooku, sice existují i notebooky které jsou pomalu menší než ty tablety, ale tj. jiná věc. Využití u tabletu bych viděl spíš někde, kde nepotřebuješ tahat notebook, ale zase ti nestačí ten malinkej displej na smartphonu. Tablet je něco mezi mobilem a notebookem, zlatej střed. A dobře se z něj čtou knížky, a představ si jak bys seděl v autobusu a četl knížku z noťasu :)

Link to comment
Share on other sites

No to už je moc. Pořád jen zakládáš témata kde chválíš apple a pomlouváš android. Koho to zajímá ku*va? Já třeba chápu, že se furt nemůžeš vzpamatovat z tý nepřiměřený ceny, kterou si za všechny apple kraviny zaplatil, ale to je jen tvůj problém a netahej do toho laskavě ostatní uživatele fóra, kteří si koupili android a jsou v klidu :)

Link to comment
Share on other sites

tablet je pro cetbu naprosto k nicemu...stokrat lepsi je e-book...tablet je vec ktera umi skoro vsechno ale nic poradne na 100%

Link to comment
Share on other sites

:d :D :d :D :d vy mě bavíte. Ale kdyby toto téma založil někdo, kdo miluje android, tak by se tady psalo o něčem jiném.

Ne, nepsalo, protože NIKDO jiný taková postižená témata nezakládá. :)

Link to comment
Share on other sites

Hlavně, že se fórum jmenuje PAWNO.CZ a jsou tu všelijaké pičoviny..

Tak je číst nemusíš.

 

 

témata o novém telefonu jsou postižená?

 

Napisal si akurad 1 vetu v ktorej urazas android...

Napsal jsem jen, ze nemam rad android, ale vypada dost dobre (i hw), tak jsem to rekl lidem, kteri android radi maji. Toť vše

 

 

 

Mattsy: a proč by vadilo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...