Jump to content

Vaše hororové príbehy


DonMafia

Recommended Posts

Myšlenky tvoří a ovlivňují realitu ;) .. i mě se takové věci stávaj, příklad třeba si vzpomenu na nějákej film kterej sem dlouho neviděl a pak když pustim televizi vidim na něj reklamu .. to se mi stalo nedávno asi 3x :d a cca před 5 lety taky ..

Když mi umíral děda zdálo se mi jak sem v nějáký místnosti, on je na druhý straně a vzdaluje se .. přesně tu noc kterou umřel ... je to realita ... nebo občas jedu někam kde jsem nikdy nebyl a pak mám takový divný pocit že už jsem ty věci které tam jsou někdy a někde viděl .. některý věci hold nedávají smysl a sou to i fakta ...

Link to comment
Share on other sites

Myšlenky tvoří a ovlivňují realitu ;) .. i mě se takové věci stávaj, příklad třeba si vzpomenu na nějákej film kterej sem dlouho neviděl a pak když pustim televizi vidim na něj reklamu .. to se mi stalo nedávno asi 3x :d a cca před 5 lety taky ..

Když mi umíral děda zdálo se mi jak sem v nějáký místnosti, on je na druhý straně a vzdaluje se .. přesně tu noc kterou umřel ... je to realita ... nebo občas jedu někam kde jsem nikdy nebyl a pak mám takový divný pocit že už jsem ty věci které tam jsou někdy a někde viděl .. některý věci hold nedávají smysl a sou to i fakta ...

To "De Ja Vu" se mi taky stává. Například s někým mluvím a přesně vím co řekne.. Nebo, když je v televizi, tak to samé..

Link to comment
Share on other sites

Ja mam strasne kratkodobou pamet(po 20-120 sekundach na tu vec zabudnem) tak proste, som na pc a zrazu vidim na lavo kde su dvere neake myhanie , tak sa kuknem a vidim ako sa zatvoria dvere, ale tak spomalene ako vo filme... Okna neboli vobec otvorene, a ja som zabudol, ci mam otvorene alebo zatvorene dvere...

Link to comment
Share on other sites

Alebo este jedno, bol som na tabore, take fajn prazdniny , neprsalo nic, v poho, a chcel som moc burku, a za 2 dni bola burka kazdy den(bol som tam tyzden), a to neboli normalne burky, to boly meggaaaa. Proste gulove blesky dakedy boly tvl :d, elektrika nesla tvl :d A v predpovedi pocasi nic nebolo.. A dakedy predpovedam buducnost. Napr. chalani, bude neohlaseni test v skole, zacala hodina a ucitelka: "Dame si test"..

Link to comment
Share on other sites

No, v mne sa stalo na noci v škole(vedľa školy mame druhú budovu, tiež majetok školy), s kamošom sme šli na záchod, ten je na konci chodby, ja som sa bal ísť sám, tak som ho zavolal, a na konci chodby svetielko svietilo, zapli sme svetlo a tam nič nebolo...

 

Alebo, môjmu otcovi sa stalo, že v noci ležal na posteli a na prízemí v obývačke počul zvuky ako kěd čítate noviny a otáčate strany, ale keď sa posadil, že to ide pozrieť, tak to stíchlo,.. Tak si ľahol a to žačalo znova...

 

A to všetko čo som tu čítal, ma vystrašilo, dnes v noci nezaspím... jajajaj :(

A Déja vu ja mám často...

Link to comment
Share on other sites

Mne sa niekedy stáva že ked napr. niekam idem tak ako keby sa mi o tom už snívalo alebo niekedy na niečo pomyslím a ono sa to stane.

Link to comment
Share on other sites

Mne sa stáva ked mám horučky a idem spať že letím s okna padám padám a potom sa zobudím. Je to také nepríjemne :/

 

To se mi taky zdá ! A určitě nejsi jediný. Na FB je i skupina lidí kterým se to děje a myslím že je tam 80 tisic lidi ? :d .. Jo jo je to nepříjemné

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...