Jump to content

Vaše hororové príbehy


DonMafia

Recommended Posts

Ahojte.Dávajte sem vaše hororové príbehy.Ja dám tiež svoj.

 

Takže boli sme u mňa s priateľkou a skoro sme sa rozišli tak sme dali návrh sa prejsť do lesa tak sme šli.Trochu ďalej od mesta v lese máme takú studňu v ktorej sa pár ľudí utopili a tiež tam boli pár ľudí aj zavraždený.Okolo tej studni niekedy stáli domy (teraz tam je kríž a lavička) tak sme si šli sadnúť na lavičku a začali sme sa rozprávať o duchoch a podobných s prepáčením píčov*nách.Tak po asi 15min sme sa rozhodli že ideme preč s toho lesa ale ešte sme sa zastavili pri tej studni a stále sme sa o tých duchoch rozprávali.Tak sme išli dole a asi na druhej odbočke sme začali mať veľmi čudný pocit.Začalo sa prudko stmievať a v meste bolo ešte stále vidno.V lese bola behom 2min strašná tma a začali sme mať blbý pocit.Priateľka mala pocit že sa na ňu niekto pozerá a že niekto ide za nami a ja som počul za nami hlasy a praskanie driev a šuštanie lístia.Obzrel som sa a priateľku asi na 3x striaslo a povedala že mala pocit že niekto na nás pozerá a beží za nami.Tak sme sa rýchlo vyrútili von z lesa.Vyšli sme s neho obzreli sme sa na les a les komplet tmavý,čierny proste tam bola úplna tma a v meste bolo ešte vidno...Odvtedy ma tam nikto nedostane.

 

Dávajte aj vaŠe príbehy

Link to comment
Share on other sites

Tak mne sa stalo nieco podobne. Boli sme stanovat v horach, asi o 3 rano kamos zmizol, jedine co sme poculi bol hlasny krik o pomoc a nejake praskave zvuky. Ked sme sa ho rano vydali hladat tak sme nasli krvave stopy okolo stanov ale to nebolo to najhorsie.

Najhorsie na tom bolo asi to jak na mna spoluziaci cumeli ked som sa potom zobudil na hodine matiky jak na mna ucitelka krici nech idem k tabuly :d

Link to comment
Share on other sites

Tak mne sa stalo nieco podobne. Boli sme stanovat v horach, asi o 3 rano kamos zmizol, jedine co sme poculi bol hlasny krik o pomoc a nejake praskave zvuky. Ked sme sa ho rano vydali hladat tak sme nasli krvave stopy okolo stanov ale to nebolo to najhorsie.

Najhorsie na tom bolo asi to jak na mna spoluziaci cumeli ked som sa potom zobudil na hodine matiky jak na mna ucitelka krici nech idem k tabuly :d

nejdriv takove zajimave :d a pak to zabijes tim ze si ve skole :d :D

me se stalo taky par paranormalnich jevu (bo jak se to pise) treba asi 2x sem slysel u sebe v pokoji ze neco pipa ale takovej zvuk nic takoveho u nas doma nikdy nevydavalo takovej zvuk, kdyz sem se snazil odhalit co to je nikde nebylo nic a pak to zahadne prestalo .. ale pokazde to pipalo na jinem miste :d .. anebo jednou sem se zbudil kouknul z okna a tam pristavalo ufo .. ale to byl sen asi :d .. nebo obcas neco hledam a nemuzu to najit :d jednou kdyz sem hulil sem si schoval na jedno misto travu (presne vim kam) pak jsem odesel a kdyz sem se vratil na tom miste nic nebylo .. nikdy jsem to nenasel .. osud chtel abych s tim zkoncil .. a taky se tomu tak stalo :) .. sice az po pul roce ale stalo se tomu tak .. byl sem z toho nasran*j .. jak jsem nekde cet, jen osud dava ty nejvetsi rany, ale spravedlive ..

Link to comment
Share on other sites

jednou kdyz sem hulil sem si schoval na jedno misto travu (presne vim kam) pak jsem odesel a kdyz sem se vratil na tom miste nic nebylo ..

 

Ti ji možná někdo našel a štípnul ne? :d

Link to comment
Share on other sites

jednou kdyz sem hulil sem si schoval na jedno misto travu (presne vim kam) pak jsem odesel a kdyz sem se vratil na tom miste nic nebylo ..

 

Ti ji možná někdo našel a štípnul ne? :d

Duch ? :d nikdo jinej tam nebyl a necumel za topeni :d

Link to comment
Share on other sites

lezel jsem v posteli a slysel jsem neustale nejake vzdalene praskani zeleza a stekot psa.Moc se jako nebojim protoze tyhle zvuky slysim pravidelne.A pak najednou se mi v rohu mistnosti zjevi nejake svetlo ja se soknu a nic tam neni.Tak jsem se jako hrdina schoval pod perinu a usnul :d

 

Pak jeste jednou v noci kdyz jsem sel na ha*zl jsem videl jak mama tam je u zehliciho prkna a zehli.Mi to v ten moment neprislo divny.Tak jdu na zachod pak z5 a kdyz z nej vychazim si reknu "Tak moment,proc by mama ted zehlila?" Kouknu se tam a vubec nikdo tam nebyl.

Link to comment
Share on other sites

Psát na forum zaměřené k pwn horové příběhy xD To je konec :laugh:

Kdyz chytrak rekl,ze toto forum muze byt klidne i o vareni tak bude i o hororech :ble::d

Link to comment
Share on other sites

já třeba slyšel z pokoje v koupelně nějaké zvuky, jako by tam někdo byl, nicméně nikdo z nás tam nebyl. Ale neměl jsem odvahu se tam jít podívat, strach zvítězil :d

:d Ja som také nič nezažil.. Strašidelné ? :d Ked mama mala na hlave nátačky či čo to je :d :D

Link to comment
Share on other sites

Ked som bol na prazkach v trnave u mojej tety tak sme noc pred silvestrom sli hrať schovavačky na cintorin :d :D nwm prečo sme chceli machrovať :d Začali sme hrať o 10 a hrali sme možno pol hodinu a ja sa pytam kolko je hodin ? a jedno dievča sa pozrelo na mobil a povedala tak meravo že je presne 12:00 (vtedy si asi každý trocha upustil do hrnca :d , pretože každemu sa zdalo že sme hrali max pol hodky od 10:00 a kukne na hodinky 12:00 LOL :d a naraz sme čuli z hrobov čudné škrabavé zvuky ako keby niekto šrabal po omietke , a naraz shasli na jednom hrobe 3 tie sviečky alebo čo to je za pi*ovinu.Tak sme sa tak posrali že sme utekali preč ale nejako sa nedala otvoriť brána a ani plot sa nám nedal preskočiť taky sme boli posratý že sme mali uplne slabe končatiny a naraz niekto povedal aby sme išly zozadu že je tam branička otvorena a šli sme tam normalne sme vyšli zozadu cintorina do parku a naraz sme začuli škripot a branička buchla (asi vietor ale všetci sme mali nasrané až v tričku) a naraz sme začuli hlas "STOJTE!" A obzreli sme sa a bola tam nejaka postava cela v tmavom (ja som mal dosť xD xD nwm jak ostatný) ale bol to policajt a zaviedol nás domov :d . Tak to je všetko :d

Vtedy hralo rolu asi najviac Vietor a STRACH :) :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem, že mi na spaní na škole ve spánku spolužáci vykuchali nožema tvář... Ale realita byla jiná, vzbudil jsem se a ukázalo se, že to byl jen sen. Šel jsem na záchod chcát a u umyvadel jsem před zrcadlem zjistil, že jsem celej pomalovanej, mám na sobě jizvu harryho pottera, nějaký obrázky "obtisků" holčičích pus, srdíček a takovejch těch věcí :d No, a největší horor byl ten sen a pak dostávání fixek ze sebe :d

Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem, že mi na spaní na škole ve spánku spolužáci vykuchali nožema tvář... Ale realita byla jiná, vzbudil jsem se a ukázalo se, že to byl jen sen. Šel jsem na záchod chcát a u umyvadel jsem před zrcadlem zjistil, že jsem celej pomalovanej, mám na sobě jizvu harryho pottera, nějaký obrázky "obtisků" holčičích pus, srdíček a takovejch těch věcí :d No, a největší horor byl ten sen a pak dostávání fixek ze sebe :d

Druhá možnost byla že to byla večerní pařba .. takhle to občas taky dopadá :d a vidíš to spíš ve vodě v záchodě .. protože na zrcadlo není čas :d

Link to comment
Share on other sites

Ja som vždy taký hrdina že keď vidím nejakú ukážku z horroru potom mám dlhú traumu z tmy :d Tak to je taká "steska odvahy" že bežím cez celý byt a skočím pod perinu :d :D :d :D

Link to comment
Share on other sites

Mi máme na schodech zašupovací dveře a dost přez ně táhne. V noci mě probudilo chcaní šel sem na záchod a byli otevřený tak sem je zavřel, šel sem chcát du zpátky a byly zase dokořán, napadlo mě že jak sem byl rozespalí tak že sem je asi nezavřel, jen sem si to myslel. Ale bylo to dost divný.

Link to comment
Share on other sites

Já jích mám hned několik,..

 

Když mě bylo 14 jsem občas zábleskem viděl do budoucnosti, prostě blik a naráz co se stane za 20s a stalo se to. Jsem si říkal, kdyby se taková schopnost dala nějak vyvolat.

 

Bratrancovi, když v nemocnici umíral otec, tak on říkal že v tu chvíli seděl ve škole a z hrozně se začal potit, bylo mu blbě, apod...Jeho brácha měl prej podobný pocit.

 

Jedna teta, zas říkala že když ji umřela matka, že v tu chvíli spadl obraz ze zdi, který byl od ní...

 

Když mého nejlepšího kámoše převáželi do nemocnice, já v tu chvíli měl sen a on se mě tam zjevil, jak ho převážejí do nemocnice a je mu hrozně špatně...

 

Jeden ze slabšího soudku o tom kámošovi. Jednou jsme byli s partijí na chatě, on šel se brzo ráno vychcat a nějak dlouho se nevracel, tak jsem ho šel hledal do lesa. Najednou ho vidím na zemi a půlmetra vedla něj jeho hromádku hoven (on se bojí chodit do kadibutky). Měl menší otřesk mozku, jsem ho probral a vůbec o sobě nevěděl. Jel do nemocnice a tam mu řekli, že ho někdo musel něčím silně přaštit do hlavy.

 

Takovejch je, bych mohl pokračovat a pokračovat...

Link to comment
Share on other sites

Já jích mám hned několik,..

 

Když mě bylo 14 jsem občas zábleskem viděl do budoucnosti, prostě blik a naráz co se stane za 20s a stalo se to. Jsem si říkal, kdyby se taková schopnost dala nějak vyvolat.

 

Niečo podobné sa aj mne stáva. Ale neije do záblesk. Proste pozerám do blba a zrazu sa mi nejaký dej zjavý a po 1 až 2 mesiacov sa to stane no :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...