Jump to content

[ OSTATNE ] Zberateľstvo


LINE UP

Recommended Posts

Tak zaujímalo by ma či sa tu niekto venuje nejakému zberateľstvu :)

Čokoľvek čo zbierate píšte sem..

 

Ja napríklad zbieram plechovky z energetických nápojov ( zatiaľ ich mám 67 )

Možno trochu netradičné ale baví ma to :d

 

A čo vy ?

Píšte sem čokovek a pridávajte aj fotky :) Ja neskôr tiež pridám aj fotku zbierky..

Link to comment
Share on other sites

Nevim jestli se to dá považovat jako sběratelství, ale sbírám víčka od pet láhví a pak to dávám na charitu :) aspon nějak člověk pomůže, když už ne finančně. ;) Doveldamě k tomu učitelka z mojí školy. Nejprve sem to dával jí a ona jim to pak vozila a ted to tam vozim i sám. :)

Link to comment
Share on other sites

Pivní podtácky. Teď jsem začal hledat po hospodách tu novou kolekci Holba. Za 2 dny mám skóre: 3/50. Celkem jich mám asi kolem 400 - 500. Dřív mince, známky a hlavně pokémoni. :d

Link to comment
Share on other sites

dotaz: Jak to charitě pomůže/co s tím budou dělat?

Oni to pak odevzdávaj do sběrnejch surovin(asi) a kupujou za to věci, který potřebujou. ;)

 

ale prdy...z vicek od PETek se delaj detsky hriste...klouzacky, houpacky, prilejzacky, atd...

Link to comment
Share on other sites

dotaz: Jak to charitě pomůže/co s tím budou dělat?

Oni to pak odevzdávaj do sběrnejch surovin(asi) a kupujou za to věci, který potřebujou. ;)

 

ale prdy...z vicek od PETek se delaj detsky hriste...klouzacky, houpacky, prilejzacky, atd...

Mě je celkem jedno, co z toho dělaj. Hlavně, že jim to pomuže. :) Prostě jim to tam dávám, oni maj rádost, já tim pádem taky a tim to končí. :)

Link to comment
Share on other sites

Keď som bol malý zbieral som Pokémonov, Pogy, Odznaky ( tie ešte mám ), dobíjacie karty na kredit :d

 

Teraz zbieram tak akurát vedomosti :)

Link to comment
Share on other sites

Tiež keď som bol malý, asi tak druhák tak čo zbieral jeden to celá škola od prvákov po asi siedmakov. Pokémoni, Yu-Gi-Oh(alebo ako sa to píše), Pogy (to keď sme hrávali cez veľkú prestávku tak bola úplne plná chodba hráčov :d), Hokejisti, Nálepky...všetko zdedil brat :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...