Jump to content

Závislosti


lvalenta

Recommended Posts

Já osobně neuznávám žádnou závislost. Podle mě je to pouze výmluva člověka (dostatečná výmluva) proto, aby nemusel přestat a aby se kvůli tomu nemusel cítit špatně. Například praděda přestal ze dne na den kouřit 60 cigaret a nevzal si do konce života ani jednu. Tak mi neříkejte, že to nejde :)

 

Co myslíte vy?

A byli/jste na něco "závislí"?

Link to comment
Share on other sites

je videt ze o mnohych vecech nemas ani paru...sou lidi co dokazou prestat...ale jak bys mel vedet u kazdeho se zavislosti a abstinence projevuji jinak...napriklad ja jen tak lehnce prestat kourit nemuzu, jelikoz cigarety mi drzej krevni tlak v normalni mire...zkousel sem co se se mnou stane kdyz tejden nebudu kourit...po 2 dnech sem malem zkolaboval...takze to jak nekdo prestal kourit ze dne na den je sice krasny, ale ne u kazdyho mozny :)

Link to comment
Share on other sites

taky jsem kouřil ale ne moc ... Tak 3-6 cigaret denně ... Někdy i víc ale to vyjimečně kouřil sem ty silné ... Přestal jsem ze dne na den a v pohodě :)

Link to comment
Share on other sites

dobry...ale ber v potaz ze ja napriklad takhle prestat nemuzu...me se zacne nejpozdejc dalsi den tocit hlava, bolet hlava a huceni v usich...dokud si nedam cigaro...pak sem do 10-ti minut uplne v pohode....a takovejch lidi je mraky

Link to comment
Share on other sites

dobry...ale ber v potaz ze ja napriklad takhle prestat nemuzu...me se zacne nejpozdejc dalsi den tocit hlava, bolet hlava a huceni v usich...dokud si nedam cigaro...pak sem do 10-ti minut uplne v pohode....a takovejch lidi je mraky

 

A zkoušel jsi třeba nikotinové náplasti, nebo teď ty elektrické cigarety co teď frčí? Možná by Ti to pomaličku pomáhalo.

Link to comment
Share on other sites

Je těžký přestat, kouřim 2 roky a jak tak vidm nepřestanu .. ale je pravda co se řiká o dětech jako já co kouří .. zezačátku sem machroval jak kouřim (mi bylo 12) ale teď se z toho nemůžu dostat .. rok sem hulil trávu a před měsícem se přestal .. ale s trávou se dá seknout v pohodě .. sice sem to zkoušel asi 5x ale nakonec se mi to povedlo a už na to seru ... je to hnus a nepřinášelo mi to nějáký dobrý "stavy" jak se řiká .. ale spíš depky sem z toho měl .. ale cigáro potřebuju .. já si ho dát musim .. a když sem tejden bez cíga sem v prdeli

Link to comment
Share on other sites

dobry...ale ber v potaz ze ja napriklad takhle prestat nemuzu...me se zacne nejpozdejc dalsi den tocit hlava, bolet hlava a huceni v usich...dokud si nedam cigaro...pak sem do 10-ti minut uplne v pohode....a takovejch lidi je mraky

Absťák..

Já jsem si ještě nikdy nezapálil a nehodlám to ani skusit.. Cigarety jsou hnus a doufám, že je tak zdraží, že nebudete na ně mít..

Link to comment
Share on other sites

Ja som fajčil s frajeriny, ale chvalabohu som v tom chut nenašiel tak som sa s toho dostal :) Poradim nezačínajte, lebo urcite nebudete mat take stasie a moznost skoncovat s tym ako ja :) Ale inak ako povedal Ján Vančo :d kofolka to istí :d

Link to comment
Share on other sites

dobry...ale ber v potaz ze ja napriklad takhle prestat nemuzu...me se zacne nejpozdejc dalsi den tocit hlava, bolet hlava a huceni v usich...dokud si nedam cigaro...pak sem do 10-ti minut uplne v pohode....a takovejch lidi je mraky

Absťák..

Já jsem si ještě nikdy nezapálil a nehodlám to ani skusit.. Cigarety jsou hnus a doufám, že je tak zdraží, že nebudete na ně mít..

 

No jo, ale vemi si, že Kuřáci (hodně závislí) udělají vše pro to, aby je mohli mít. Kradou a klidně ublíží.. Je to Droga.. Já jsem závislí..

Je to Droga jiných poměrů, než-li Cigareta a mnohem, ale mnohem levnější. -->Čokoláda :d :D to je něco, bez čeho ani tejden nevydržim :d

 

Ale zpět ke Kuřákům.. Oni, i když dají ceny Cigaret nahoru, tak nepřestanou. Klidně na mizině budou :d --Rým :d

 

Doufám, že Cigára nás nezničí, ať je to klidně nějaký Magor, který odpaálí 100atomovek po celém světě, ale hlavně ať to nejsou cigára...

Link to comment
Share on other sites

dobry...ale ber v potaz ze ja napriklad takhle prestat nemuzu...me se zacne nejpozdejc dalsi den tocit hlava, bolet hlava a huceni v usich...dokud si nedam cigaro...pak sem do 10-ti minut uplne v pohode....a takovejch lidi je mraky

Absťák..

Já jsem si ještě nikdy nezapálil a nehodlám to ani skusit.. Cigarety jsou hnus a doufám, že je tak zdraží, že nebudete na ně mít..

 

Presne moj nazor :d

Link to comment
Share on other sites

Je mi 13 a kouřím (Komenty si nechte že jsem mladý v dnešní době je to realita kouří lidi i v 10 letech) kouřím denně tak 2 cigára v pohodě bych bez toho byl kouřil jsem v 9 už pak jsem na 2 roky přestal ale jednou jsme byli s kámošema venku a oni mi nabídli tak to nepříjmi ted kouřím jen slabý cigára (startky) klidně bych vydržel i 4 měsíce bez toho třeba včera jsem měl po 3 měsicích první cigáro a nějak mi to nechybělo asi s tím kouřením přestanu kurvy to plíce :/

Link to comment
Share on other sites

Nekouřím, nepiju, nefetuju (pochopitelně v mým věku :d)...

 

Jediná moje závislost je asi tak na kompu a na internetu :d - a přestat s tím nejde :(

Link to comment
Share on other sites

Cigarety...jediná moja závislosť....ak nechodím do školy a som doma tak mám krabičku na deň a pol alebo dva, ak je školský týždeň tak mám krabičku na tri dni. Fajčím dva a pol roka a keď nezakurím tak 2-3 hodiny tak už som nervózny.....začne ma pomaly bolieť hlava.....okusujem nechty....vyhladnem a len by som sa napchával...

 

Aj si vypijem ale závislý na alkohole nie som, to že si raz za týždeň vypijem neznamená že som alkoholik, ale po ťažkom týždni treba nejako vypustiť paru, samozrejme že sa to dá aj inak, napr. zahrať futbal alebo tak ale v našej spoločnosti sa to nedá :d

 

Drogy neberiem a ani nechcem nikdy brať....viac nie som na ničom závislý, podávam ešte tikety ale to len preto že potrebujem prachy a baví ma rozčuľovať sa nad tým a prežívať to :d

 

Zabudol by som.....som závislý trošku na káve, musím ju mať každý deň a cez víkend aj 2x do dňa.

------------------------------------------------------------------------------------

Lukáš....nie každý človek dokáže prestať, ide o to kto má akú vôľu prestať.

Link to comment
Share on other sites

Nekourim ani moc nepiju, obcas o vikendu jak psal Mattsy trochu s kamosema pijeme, ale jinak fakt ne.. nikdy nemam ani v planu zkouset cigara a to skoro kazdej den od nekoho odmitam.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nekouřím, nepiju, nefetuju... Občas nějaké to pivínko :d

Jediná moje závislost je asi tak na kompu a na internetu :d - a přestat s tím nejde

-totéž :) a souhlas.. s tím přestat NEJDE ! ale to mi nijak nevadí :d

 

Nejde přestat, ale vadí mi to :( Protože už mám kvůli tomu 1,75 dioptrie a furt se to zhoršuje :\ A to nasere, když všecko v dálce vidíš rozmazaně :d

Link to comment
Share on other sites

Nekouřím, jen si někdy od kamoše potáhnu když má ale nikdy nepolku (mě se to hnusí, už i ten pocit když ten zapálenej papír strkáš do huby).

Nekouřil jsem ani nechci, ještě bych se svými alergiemi a plícemi zkolaboval.

 

Drogy jsem nikdy nezkusil a nikdy nezkusím.

 

Alkohol - tak ze slušnosti, celkem mi to chutná ale to neznámená že musím být alkoholik.

 

Jinak asi internet (na hrách nejsem závislej, jen si občas zahraju nějakou hru když je nuda) a programování :). Ale za to se nestydím, to už má tolik lidí i ti, co se to bojí přiznat.

 

Poslední dobou jsem začal být závislej na bodybuildingu, když už sem 3. den bez rozcvičení, začnou se mi klepat kolena, ruce :d ... ale tohle beru jako + pro mě :d

Link to comment
Share on other sites

Absťák..

Já jsem si ještě nikdy nezapálil a nehodlám to ani skusit.. Cigarety jsou hnus a doufám, že je tak zdraží, že nebudete na ně mít..

 

Kdo kouřit potřebuje, tak kouřit bude a cestu k cigaretám si vždy najde. No a jinak jsme na tom stejně, tak jsem nikdy neměl ani 1 cigaretu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...