Jump to content

Facebook


lvalenta

Recommended Posts

nechápu, co všichni neustále zbrojí. Idioti jsou všude, jen na facebooku jsou víc vidět. Antifacebook.net.. že je facebook zlo a je tam nebezpečí. Jaké? Pro výše zmíněného idiota možná ano, ale pro normální lidi ne. A prý facebook mění lidi. Vážně? Myslím si, že je to celkem hloupost..

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

myslím že facebook jako lidi celkem mění místo aby šli do hospody jako mi tady tak jsou na chatu a nic nedělaj.. :) jinak facebook je kravina ale hodí se na nějaké rozumné věci ;)

Link to comment
Share on other sites

A prý facebook mění lidi. Vážně? Myslím si, že je to celkem hloupost..

 

Myslim ze to neni hloupost.. Tak jako styly emo,hop,punk apod.

Uplne to zmeni tve chovani...

Tak si myslim ze i FB by mohl menit lidi.. Vzdyt z FB vsichni mluvi jak prihrati "AwOoOJj *MuUuCkkkK*" u nas ve skole jsou na tom holky uplne zavisle a uplne jsou z toho vymyte...

Link to comment
Share on other sites

Já mám facebook rááád :d Můžu tam postovat věci, které nikoho nezajímají... xD

Tjn, mně se zase líbí že ty blbosti někoho jiného můžu odstranit, abych je já neviděl :d :D

Link to comment
Share on other sites

já jsem si založil facebook kvůli lidem, které vidím jednou, maximálně dvakrát za rok, abychom si mohli předávat fotky, apod. Potom jsem přidal spolužáky a několik lidí, které považuji za své přátele. Mám jen 40 přátel (z čehož jeden je skvělej barman z Řecka, byla s ním opravdu zábava.. :d). Je ale pravda, že mám asi 150 žádostí o přátelství od lidí, které sotva znám.. nechápu, proč bych si je měl přidat :))

Link to comment
Share on other sites

Každý to bere jinak... Vem si to na jaké úrovni je v (dnešní době) vztah z holkou.

 

Třeba že dneska jdeš na diskotéku do baru tam prostě potkáš holku začneš se sní bavit a ona ti dá facebook a až příjdeš domů prohlížíš na Facebooku jaké má zájmy čemu se věnuje. Jaké má přátele atd.. A přestane tě bavit protože všechno oní zjistíš.

A pak je takovýhle vztah k ničemu nemusí to být zrovna toto.

 

Také FB ničí mozek mladistvím kteří u toho prosedí celý den.

A potom se vymlouvají že za všechno může Facebook, jenže FB je jen nástroj pro komunikaci s daleko bydlícími nebo naleznutí starých přátel.

Link to comment
Share on other sites

Nemám nič proti facebooku.. Je to práveže niečo, čo je velký internetový "pokrok"..

Načo niekomu volať? Stačí mu napísať na facebooku.. Ludia sú proti FB len preto, lebo závidia zuckerbergovy..

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
já jsem si založil facebook kvůli lidem, které vidím jednou, maximálně dvakrát za rok, abychom si mohli předávat fotky, apod. Potom jsem přidal spolužáky a několik lidí, které považuji za své přátele. Mám jen 40 přátel (z čehož jeden je skvělej barman z Řecka, byla s ním opravdu zábava.. :d). Je ale pravda, že mám asi 150 žádostí o přátelství od lidí, které sotva znám.. nechápu, proč bych si je měl přidat :))

 

jsi na to mstejne jako ja :d lidi ktery neznam.. me furt otravujou... ale je dobrý si z nich dělat srandu když je opravdu neznáš :d

Link to comment
Share on other sites

myslím že facebook jako lidi celkem mění místo aby šli do hospody jako mi tady tak jsou na chatu a nic nedělaj.. :) jinak facebook je kravina ale hodí se na nějaké rozumné věci ;)

 

Moje řeč, já ho mám založen jen proto, když nemám on-line přátele na icq nebo skype, ale nehorázně mě rozkmitávají trapný statusy typu du se vychcat, oběd byl dobrý atd, v některých ohledech je dobrý, v některých nikoli.

Link to comment
Share on other sites

já jsem si založil facebook kvůli lidem, které vidím jednou, maximálně dvakrát za rok, abychom si mohli předávat fotky, apod. Potom jsem přidal spolužáky a několik lidí, které považuji za své přátele. Mám jen 40 přátel (z čehož jeden je skvělej barman z Řecka, byla s ním opravdu zábava.. :d). Je ale pravda, že mám asi 150 žádostí o přátelství od lidí, které sotva znám.. nechápu, proč bych si je měl přidat :))

 

Lidé kteří mají přes 2000 přátel a znají sotva 100 zbožňuji :)

Je fakt že to už jsou ti zavislí co bez FB nevydrží ani chvilku.. Teď to má každý i na mobilu takže výjde z baráku vypne PC a zapne si mobil...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
já jsem si založil facebook kvůli lidem, které vidím jednou, maximálně dvakrát za rok, abychom si mohli předávat fotky, apod. Potom jsem přidal spolužáky a několik lidí, které považuji za své přátele. Mám jen 40 přátel (z čehož jeden je skvělej barman z Řecka, byla s ním opravdu zábava.. :d). Je ale pravda, že mám asi 150 žádostí o přátelství od lidí, které sotva znám.. nechápu, proč bych si je měl přidat :))

 

Lidé kteří mají přes 2000 přátel a znají sotva 100 zbožňuji :)

Je fakt že to už jsou ti zavislí co bez FB nevydrží ani chvilku.. Teď to má každý i na mobilu takže výjde z baráku vypne PC a zapne si mobil...

myslíš že je Jakub Vágner závislí na FB ? :d

Link to comment
Share on other sites

Facebook má klady i zápory.

Takový ty vypatlaný krávy s duckfacem to prosype, nenajdete je venku jenom komentíčQujou statusy. To plus je že tam najdete člověka se kterým se asi těžko poznáte. Já s bráchou jsme jeno díky facebooku našli naší tetu která jako malá emigrovala s rodinou do států... Facebook vas ovlivni tak jak se nechate, bud u neho budete 7hodin denně aktivně, nebo 7hodin denně pasivně.

Link to comment
Share on other sites

Facebook má klady i zápory.

Takový ty vypatlaný krávy s duckfacem to prosype, nenajdete je venku jenom komentíčQujou statusy. To plus je že tam najdete člověka se kterým se asi těžko poznáte. Já s bráchou jsme jeno díky facebooku našli naší tetu která jako malá emigrovala s rodinou do států... Facebook vas ovlivni tak jak se nechate, bud u neho budete 7hodin denně aktivně, nebo 7hodin denně pasivně.

Myslíš něco takového? :d

Link to comment
Share on other sites

Facebook má klady i zápory.

Takový ty vypatlaný krávy s duckfacem to prosype, nenajdete je venku jenom komentíčQujou statusy. To plus je že tam najdete člověka se kterým se asi těžko poznáte. Já s bráchou jsme jeno díky facebooku našli naší tetu která jako malá emigrovala s rodinou do států... Facebook vas ovlivni tak jak se nechate, bud u neho budete 7hodin denně aktivně, nebo 7hodin denně pasivně.

Myslíš něco takového? :d

to je super :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...