Jump to content

[Nabízím]Server GTA na hostingu xel


Fellas

Recommended Posts

poskytnout sluzbu 3. strane znamena ji za penize prodat...uznavam ze s tou platebni kartou to taky nebyl nejlepsi priklad...

Link to comment
Share on other sites

tak jasny...je to tezko prokazatelny...ale kdo bude resit ze ti zrusili hosting ? a kdyby nahodou prosla COIka tak ji staci poslat zmenu IP adresy uzivatele a napriklad diskuzi z fora ze ho chces prodat...a nechapu o cem se tu dohadujem...ja sem tu resil pravidlo o poskytovani sluzeb hostingu...dal si myslim ze neni co resit...to pravidlo tam je, je moznost ze ten server zrusej.

Link to comment
Share on other sites

Takže když si koupí 2 hráči server na půl, tak porušují pravidla? :d Protože v tuto chvíli hosting přišel o 1 zákazníka.

ne, protože si ho pronajmuli ti 2.

 

jen by mě zajímalo, jak by dopadnul soudní spor, pokud by někdo byl takový blázen a hnal to k soudu :)
hosting by vyhrál, podepsal jsi s něma smlouvu, kde tohle bylo uvedeno (tady je jako podpis nejspíše platba)...

 

Patejl má pravdu. To je jako bych si od Endory koupil neomezený webhosting a dál ho přeprodával, prostory či přístupy na něj. Obchodoval bych s věcí která mě nepatří, já si koupil právo tu službu užívat nikoliv vlastnit.

 

Nebo...brácha má do posilovky pernamentku, že tam může kdykoliv a kolikrát chce dojít během měsíce, je přece blbost, abych si já od něj tu pernamentku koupil, kdykoliv on odejde. Nesmí přeprodávat lístky na koncerty/sportovní utkání (ti přeprodejci policajtům tvrdí např že prodávají obálku od vstupenky či třeba krabičku od sirek apod...).

 

Můžu ty věci/služby prodávat jen pouze, když mám od té společnosti na to povolení. Tady můžou kluci tvrdit že prodávají převedení vlastnictví...Hoši omlouvám se za chyby, jsem unavený, pokud to chcete přesně se zeptejte někdo právníka.

Link to comment
Share on other sites

poruseni autorskejch prav to rozhodne neni...ale urcite ma xel v podminkach zakaz poskytovani sluzeb 3. strane...coz znamena ze to co si tam pronajmes uz nesmis za penize nikomu poskytnout...provozovatel ti pak muze server zrusit za poruseni podminek hostingu se kterejma si souhlasil pri pronajmuti serveru

 

EDIT:

Oni to v podmienkach asi ani nemaju, teda ja to tam nevidim

Aj keb to tam mali tak on moze predat kredit a nie SAMP server ako sluzbu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...