Jump to content

c/c++ [C++] CardCreator (tvorba vizitky)


mimic

Recommended Posts

Zdravim,

ve čtvrtek jsem neměl co dělat, tak jsem si udělal zadání pro semestrálku... zadání bylo něco ve smyslu - "vytvořte program pro tvorbu vizitky" ... takže se o výsledek podělím :)

Byla to práce cca na 4h a myslim, že to je i celkem použitelný

 

Snad to někdo využije :d

 

Download: ZDE

 

Screen:

924771_cardCreator.png

 

Ukázka co jsem zkoušel:

368871_card.png

 

PS: Myší lze malovat na vizitku (dvojklik to maže) a lze vložit i vlastní obrázek jako logo (podporuje .png a .jpg)

Link to comment
Share on other sites

Prosím tě, zkoušel jsem to stáhnout, ale když to chci zapnout, tak se nic neděje. Prostě se mi to nechce zapnout. Nevíš co s tím?

Píše ti to nějakou chybu? spustit by to mělo jít bez problémů, maximálně to může psát, že to potřebuje msvcr10.dll

Link to comment
Share on other sites

Mohl by jsi to upravit že můžeš nahrát obrázek jen do určité velikosti :d Zkusil jsem tam dát první obrázek co jsem našel a měl jsem ho přes celou vizitku, nebo aspoň nějak automaticky zmenšit do max. velikosti :)

 

Jinak program fakt good, 10/10

Link to comment
Share on other sites

Mohl by jsi to upravit že můžeš nahrát obrázek jen do určité velikosti :d Zkusil jsem tam dát první obrázek co jsem našel a měl jsem ho přes celou vizitku, nebo aspoň nějak automaticky zmenšit do max. velikosti :)

 

Jinak program fakt good, 10/10

Tohle jsem nechtěl dělat, kdyby si nahrál třeba 800x600, tak takový zmenšení by úplně zdeformovalo kvalitu... prostě už musíš mít připravený třeba logo 50x50 a jen ho tam vložit a nastavit pozici

 

PS: klidně sem můžete dávat vaše vizitky :rap:

Link to comment
Share on other sites

Prosím tě, zkoušel jsem to stáhnout, ale když to chci zapnout, tak se nic neděje. Prostě se mi to nechce zapnout. Nevíš co s tím?

Píše ti to nějakou chybu? spustit by to mělo jít bez problémů, maximálně to může psát, že to potřebuje msvcr10.dll

 

Právě že nic. Stáhnu to přes Google Chrome. U konce mi to napíše, chybu, ale když dám povolit tak se to dostahuje a potom když to chcu otevřít, tak mi vyjede anti virus, a když antivirus zavřu a znova kliknu na ikonku CardCreatoru tak nic... :((

Link to comment
Share on other sites

Prosím tě, zkoušel jsem to stáhnout, ale když to chci zapnout, tak se nic neděje. Prostě se mi to nechce zapnout. Nevíš co s tím?

Píše ti to nějakou chybu? spustit by to mělo jít bez problémů, maximálně to může psát, že to potřebuje msvcr10.dll

 

Právě že nic. Stáhnu to přes Google Chrome. U konce mi to napíše, chybu, ale když dám povolit tak se to dostahuje a potom když to chcu otevřít, tak mi vyjede anti virus, a když antivirus zavřu a znova kliknu na ikonku CardCreatoru tak nic... :((

Ti to blokuje antivirus podle mě, zkus ho spíš vypnout a stáhnout to přes jinej prohlížeč, kámošovi to přes chrome taky nešlo, to hlásílo škodlivej soft

Link to comment
Share on other sites

Sry možná to dělá jen mě ale 1) Naskakuje mi v tom vir 2) A nejde spusit protože to nemůže něco najít nějaký soubor
a nemáš náhodou Chrome? tak si vypni antivirus...
Link to comment
Share on other sites

Sry možná to dělá jen mě ale 1) Naskakuje mi v tom vir 2) A nejde spusit protože to nemůže něco najít nějaký soubor
a nemáš náhodou Chrome? tak si vypni antivirus...

Mám i CHROME ale používám Moziilu prej tam chybí nějaký soubor

Link to comment
Share on other sites

Sry možná to dělá jen mě ale 1) Naskakuje mi v tom vir 2) A nejde spusit protože to nemůže něco najít nějaký soubor
a nemáš náhodou Chrome? tak si vypni antivirus...

Mám i CHROME ale používám Moziilu prej tam chybí nějaký soubor

jakej soubor? jestli msvcr100.dll tak si ho stáhni na googlu

Link to comment
Share on other sites

Pěkná práce 10/10 jo a mam dotaz nešla by tam dat podminka např když dám písmo 1000 nebo 999 ze by to napsalo ze jsem deb*l ze to presahuje vizitku? Jen taka perlička.

Link to comment
Share on other sites

Pěkná práce 10/10 jo a mam dotaz nešla by tam dat podminka např když dám písmo 1000 nebo 999 ze by to napsalo ze jsem deb*l ze to presahuje vizitku? Jen taka perlička.

A tak šlo, ale přišlo mi to zbytečný.. co když budeš mít font se speciálním písmem nebo znaky a budes chtit nějakej znak dát třeba přes čtvrtku vizitky? Tohle si myslim, že není potřeba ošetřovat...

 

jinak ukázka jak to myslim, kde ta palma je velikost kolem 100+

175175_card.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...