Jump to content

Apple


lvalenta

Recommended Posts

Podle mě apple je moc drahý a to jen proto že je to značka .. Kdybych měl na výběr dal bych přednost levnějším věcem co určitě budou mít stejný výkon jako apple :)

Link to comment
Share on other sites

Já plánuji v budoucnu nahradit své současné klávesnice za klávesnice Apple Wired Keyboard mini ;) Protože neznám lepší klávesnici, než právě tuhle...

Link to comment
Share on other sites

Podle mě apple je moc drahý a to jen proto že je to značka .. Kdybych měl na výběr dal bych přednost levnějším věcem co určitě budou mít stejný výkon jako apple :)

Kubo, dvoujádrový samsung galaxy s2 má samozřejmě tabulkově vyšší výkon, než iphone 4, ale testy v praxi ukazují, že je přesto iphone 4 výkonnější a to především proto, protože má sladěný hw+sw.

 

Já už od Applu asi neodejdu, když mám hodně aplikací z app storu, mám všechnu hudbu jen v iTunes.. dokumenty v iCloudu, fotky ve Fotostreamu.. Apple si mě získal :d

 

 

Já plánuji v budoucnu nahradit své současné klávesnice za klávesnice Apple Wired Keyboard mini ;) Protože neznám lepší klávesnici, než právě tuhle...

Já jsem si Apple Wireless Keyboard rozjel na win7 přes bluetooth a je to skvělá klávesnice, ale přišel jsem na chuť dvěma monitorům, takže jsem jí zase na chvilku uklidil (a používám jen s ipadem - s iphonem jsem jí ještě nepoužil), ale je to fakt nejlepší klávesnice!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mám iPhone 4S a tak koncom apríla si plánujem kúpiť iPad 3 alebo iPad 2 ale rozhodne to prehrievanie na iPade 3. Má s tým niekto skúsenosti?

Link to comment
Share on other sites

iPad 3 se rozhodně nepřehřívá, jen je teplejší na dotyk, nicméně to (a potom údajně nažloutlé barvy) je důvod, proč jsem si iPad 3 nekoupil. Další je taky ten, že se vlastně jen zlepšil displej, nic víc, výkon zůstal stejný (kromě RAM), podle mě upgrade nemá smysl z iPadu 2.

Link to comment
Share on other sites

Ja som mal iPhone 3G ale predal som ho. No cakal som odneho viac za tie prachy...

Lukasi, iPhone 4 ma tabulkove vyssi vykon nez moja kalkulacka ale testy v praxi ukazuji ze je aj tak moja kalkulacka vykonejsia preto ze ma lepsie zladeny HW + SW.... Ja by som za aplikacie prachy nedaval, radsej by som si ich stiahol zadara ale niekdo asi nevie co znamena setrenie :)

 

Ale tiez nehovorim ze apple je k nicomu, keby ze mam firmu kde pracuju desiatky az stovky ludi tak im kupim nejake macbooky lebo mac os x ma tak 10 funkcii, tak ze je "odladeny", nepada a pracuje pomerne rychle. Vo firme kde sa od ludi ocakava 100%-tny vykon je myslim ze apple lepsie riesenie (ak to financie dovolia) ale zas pre osobny ucel je to blbost kupovat lebo to v podstate nic nedokaze a prakticky sa na tom neda nic naucit. A myslim ze ludom co iba celi den programuju na PC je vhodnejsie kupit komp ktory nic nedokaze, tak ze sa tam neda nic pokazit ako im drbnut pod nos linux kde si musia citat ku vsetkemu manual co trva to vecnost.

 

PS: Tym myslim ze ludom co robia cele dni tu istu monotou pracu ako je programovanie alebo robenie nejakych tabuliek v execli je lepsie kupit nieco od apple, ale zas ludom co spravuju, testuju a inovuju nejaky software pre serverove systemy je lepsie kupit nejake kvalitne laptopy napr. od Lenova s Linuxom.

 

PPS: Ale stale je apple svojou odolnostou voci narazom znacne pozadu voci inym spolocnostiam.

Link to comment
Share on other sites

Ale tie žltšie farby sú len na White nie?

 

"upgrade nemá smysl z iPadu 2." - nemám iPad 2 ;) len sa rozhodujem medzi iPad 2 alebo 3

Já mám, takže mluvím o sobě - já asi půjdu až do iPadu 4. generace

 

 

IOS nikdy ,Android ma nie len lepšie všetko ale ešte aj vykony väčšini mobilov ... a su to zbytočne vyhodene peniaze

Co má android lepší? Ano, tabulkově jsou ty telefony rychlejší, ale výkonově ne.

 

 

Ja som mal iPhone 3G ale predal som ho. No cakal som odneho viac za tie prachy...

Lukasi, iPhone 4 ma tabulkove vyssi vykon nez moja kalkulacka ale testy v praxi ukazuji ze je aj tak moja kalkulacka vykonejsia preto ze ma lepsie zladeny HW + SW.... Ja by som za aplikacie prachy nedaval, radsej by som si ich stiahol zadara ale niekdo asi nevie co znamena setrenie :)

 

Ale tiez nehovorim ze apple je k nicomu, keby ze mam firmu kde pracuju desiatky az stovky ludi tak im kupim nejake macbooky lebo mac os x ma tak 10 funkcii, tak ze je "odladeny", nepada a pracuje pomerne rychle. Vo firme kde sa od ludi ocakava 100%-tny vykon je myslim ze apple lepsie riesenie (ak to financie dovolia) ale zas pre osobny ucel je to blbost kupovat lebo to v podstate nic nedokaze a prakticky sa na tom neda nic naucit. A myslim ze ludom co iba celi den programuju na PC je vhodnejsie kupit komp ktory nic nedokaze, tak ze sa tam neda nic pokazit ako im drbnut pod nos linux kde si musia citat ku vsetkemu manual co trva to vecnost.

 

PS: Tym myslim ze ludom co robia cele dni tu istu monotou pracu ako je programovanie alebo robenie nejakych tabuliek v execli je lepsie kupit nieco od apple, ale zas ludom co spravuju, testuju a inovuju nejaky software pre serverove systemy je lepsie kupit nejake kvalitne laptopy napr. od Lenova s Linuxom.

 

PPS: Ale stale je apple svojou odolnostou voci narazom znacne pozadu voci inym spolocnostiam.

Příteli,

aplikace zdarma obvykle obsahují reklamu, které zatěžují přibližně 2,5x víc (a "sežerou" víc), takže ekonomičtější je naopak koupit si pro verze aplikací. Navíc, spousta aplikací free nejsou a pokud se nechceš spolehnout s nekvalitní, pak si jí zkrátka koupit musíš.

 

 

To hovoria ludia, ktorý si Iphone nemôžu dovoliť.. Zoberú si v T-mobile Mobil za 1€..

Víceméně souhlasím, ale nejsem si jist, na koho to přesně je :d

Link to comment
Share on other sites

Ale tie žltšie farby sú len na White nie?

 

"upgrade nemá smysl z iPadu 2." - nemám iPad 2 ;) len sa rozhodujem medzi iPad 2 alebo 3

Já mám, takže mluvím o sobě - já asi půjdu až do iPadu 4. generace

 

 

IOS nikdy ,Android ma nie len lepšie všetko ale ešte aj vykony väčšini mobilov ... a su to zbytočne vyhodene peniaze

Co má android lepší? Ano, tabulkově jsou ty telefony rychlejší, ale výkonově ne.

 

 

Ja som mal iPhone 3G ale predal som ho. No cakal som odneho viac za tie prachy...

Lukasi, iPhone 4 ma tabulkove vyssi vykon nez moja kalkulacka ale testy v praxi ukazuji ze je aj tak moja kalkulacka vykonejsia preto ze ma lepsie zladeny HW + SW.... Ja by som za aplikacie prachy nedaval, radsej by som si ich stiahol zadara ale niekdo asi nevie co znamena setrenie :)

 

Ale tiez nehovorim ze apple je k nicomu, keby ze mam firmu kde pracuju desiatky az stovky ludi tak im kupim nejake macbooky lebo mac os x ma tak 10 funkcii, tak ze je "odladeny", nepada a pracuje pomerne rychle. Vo firme kde sa od ludi ocakava 100%-tny vykon je myslim ze apple lepsie riesenie (ak to financie dovolia) ale zas pre osobny ucel je to blbost kupovat lebo to v podstate nic nedokaze a prakticky sa na tom neda nic naucit. A myslim ze ludom co iba celi den programuju na PC je vhodnejsie kupit komp ktory nic nedokaze, tak ze sa tam neda nic pokazit ako im drbnut pod nos linux kde si musia citat ku vsetkemu manual co trva to vecnost.

 

PS: Tym myslim ze ludom co robia cele dni tu istu monotou pracu ako je programovanie alebo robenie nejakych tabuliek v execli je lepsie kupit nieco od apple, ale zas ludom co spravuju, testuju a inovuju nejaky software pre serverove systemy je lepsie kupit nejake kvalitne laptopy napr. od Lenova s Linuxom.

 

PPS: Ale stale je apple svojou odolnostou voci narazom znacne pozadu voci inym spolocnostiam.

Příteli,

aplikace zdarma obvykle obsahují reklamu, které zatěžují přibližně 2,5x víc (a "sežerou" víc), takže ekonomičtější je naopak koupit si pro verze aplikací. Navíc, spousta aplikací free nejsou a pokud se nechceš spolehnout s nekvalitní, pak si jí zkrátka koupit musíš.

 

 

To hovoria ludia, ktorý si Iphone nemôžu dovoliť.. Zoberú si v T-mobile Mobil za 1€..

Víceméně souhlasím, ale nejsem si jist, na koho to přesně je :d

 

Toto forum je viacmenej zamerane na programovanie a ty mi tu hovoris ze existuju bud nekvalitne free aplikacie alebo kvalitne aplikacie za ktore si treba zaplatit. Ale ja si myslim ze by sa dali ziskat kvalitne platene aplikacie zadarmo :)

If%20you%20know%20what%20I%20mean..png:d

Link to comment
Share on other sites

Měl jsem možnost si iOS vyzkoušet... nicméně mnohem radši zůstávám s Androidem... je to můj názor a můj zvyk... prostě mi zrovna iphone nesedl

Měl jsem možnost ještě před tím, než jsem začal s iOS, vyzkoušet android. A neseděl mi.

Link to comment
Share on other sites

a jaký je důvod pro výrobce aplikací, aby je dělali zadarmo? Vždyť to je nesmysl

Nehovor mi ze si to nepochopil :d

PS: Aky je dovod pre uzivatelov aby hrali hry a tak marnili svoj cas za 50e?

A kolik z těch uživatelů si dokáže vydělat byť jen desetinu té částky?

Link to comment
Share on other sites

a jaký je důvod pro výrobce aplikací, aby je dělali zadarmo? Vždyť to je nesmysl

Nehovor mi ze si to nepochopil :d

PS: Aky je dovod pre uzivatelov aby hrali hry a tak marnili svoj cas za 50e?

A kolik z těch uživatelů si dokáže vydělat byť jen desetinu té částky?

Vela asi nie... No ja to sudim podla seederov na cztorrente :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...