Jump to content

A je to tu znova?


Guest JAKE47

Recommended Posts

Hold puberta robí svoje a ja za svoje veľké výkyvy nálady nemôžem

 

Mužeš za svoje výkyvy nálad a pokud máš s tím problém můžeš si zajít k psychologovi :d

 

 

Určitě to dopadne jako minule, předminule, předpředminule :d uděláš tu reklamu na svoje konkurenční forum a skončíš zabanován :d

 

A pak sa zas vráti ;)

 

Odoňa máš druhú šancu čiže áno ale ver že bude komunita proti tebe lebo sis to tu už tak pohnojil že to maju vrite cele generacie už si tu vpodstate legendou stále sme ťa tu spomýnali či už si tu bol alebo nie ale chcem len povedať ak sa vrátiš mám nateba názor a aby sis ho zlepšil tak jak reputaci budeš sa museť fakt polepšiť videl som ťa na cz sampforume a tam sa mi zdáš už vcelku vpoho tak dúfam že ma a ostatných nesklameš drž sa a nevzdávaj to enehaj sa vyprovokovať k blbosti ktoru potom olutuješ lebo ak spravíš sebemenšiu blobsť už bude jasné že potom ti už dialšiu šancu nedajú ale taktiež vieme že tu ostaneš lebo máš dynamiku niekto ťa naučil užívať proxi a máš určite hotspot proste si tak dotieravý že sa ťa nedá zbaviť!!! Ale tak hovorím odomňa máš teda áno ale dúfam že ma nesklameš a polepšíš sa. Ostatnym položím oázku vy ste nemali obdobie debility? Že ste sa správali nevypočitatelne uplne nekontrolovatelní proste fakt dementný a nemyslím pubertu toto sa týka vekového rozdielu uvedomte si väčšina hádok tu je len kvôli vekovej nerovirovnanosti fora - 10 , 15 ... proste sa neznesú lebo desaťročných baví samp a nič nevedia a sme im vzorom tak dotieraju spamuju aby zaujali našu pozornosť pätnasťročný sú tu kvôli kokomunite a priatelom. Proste 5ročnme decka maju poniky angličaky barbie atp. 10ročný pc samp gta cs1.6 15frajerky moda cigarety 20 prácu život rodinu .... preto sú tu nezhody a skúste sa vit do jakubesovej role myslím že nebol na vine len a iba on na vine bola aj komunita skúsme mu dať šancu ako komunita nie ako jednotlivci.

Link to comment
Share on other sites

Hold puberta robí svoje a ja za svoje veľké výkyvy nálady nemôžem

 

Mužeš za svoje výkyvy nálad a pokud máš s tím problém můžeš si zajít k psychologovi :d

 

 

Určitě to dopadne jako minule, předminule, předpředminule :d uděláš tu reklamu na svoje konkurenční forum a skončíš zabanován :d

 

A pak sa zas vráti ;)

 

Odoňa máš druhú šancu čiže áno ale ver že bude komunita proti tebe lebo sis to tu už tak pohnojil že to maju vrite cele generacie už si tu vpodstate legendou stále sme ťa tu spomýnali či už si tu bol alebo nie ale chcem len povedať ak sa vrátiš mám nateba názor a aby sis ho zlepšil tak jak reputaci budeš sa museť fakt polepšiť videl som ťa na cz sampforume a tam sa mi zdáš už vcelku vpoho tak dúfam že ma a ostatných nesklameš drž sa a nevzdávaj to enehaj sa vyprovokovať k blbosti ktoru potom olutuješ lebo ak spravíš sebemenšiu blobsť už bude jasné že potom ti už dialšiu šancu nedajú ale taktiež vieme že tu ostaneš lebo máš dynamiku niekto ťa naučil užívať proxi a máš určite hotspot proste si tak dotieravý že sa ťa nedá zbaviť!!! Ale tak hovorím odomňa máš teda áno ale dúfam že ma nesklameš a polepšíš sa. Ostatnym položím oázku vy ste nemali obdobie debility? Že ste sa správali nevypočitatelne uplne nekontrolovatelní proste fakt dementný a nemyslím pubertu toto sa týka vekového rozdielu uvedomte si väčšina hádok tu je len kvôli vekovej nerovirovnanosti fora - 10 , 15 ... proste sa neznesú lebo desaťročných baví samp a nič nevedia a sme im vzorom tak dotieraju spamuju aby zaujali našu pozornosť pätnasťročný sú tu kvôli kokomunite a priatelom. Proste 5ročnme decka maju poniky angličaky barbie atp. 10ročný pc samp gta cs1.6 15frajerky moda cigarety 20 prácu život rodinu .... preto sú tu nezhody a skúste sa vit do jakubesovej role myslím že nebol na vine len a iba on na vine bola aj komunita skúsme mu dať šancu ako komunita nie ako jednotlivci.

 

To ma dostalo :cry: Díky za názor :) Ale ako som povedal, mám súkromný život takže si nemyslite že sem budem chodiť silou mocou a stále :) Ale vážne ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud by jsi byl už "normální", tak už se sem furt nesnažíš lézt pod X přezdívkami a přijmeš svojí chybu a svůj trest, který sis dřív natropil. Ale ty ne, ty sem furt budeš lézt, furt tady budeš srát s nějakýma šancemi a furt dokolečka. Pokud jsi už prozřel a jsi dle sebe normální, tak už sem ani nevkročíš. Za to, co jsi tu v minulosti natropil by jsi se měl stydět a být rád, že ten PERMANENTNÍ BAN skutečně máš.

 

Mimo jiné, jak by to tu asi vypadalo, kdyby uživatelé s permanentním banem sem stále a neustále lezli přes proxy a žádali o další šance nebo tu snad ještě koexistovali s jinou přezdívkou. Ble...

 

Ty jsi prostě jako mor, jako něco, co se prostě nedá zničit. Furt sem budeš lézt, i když víš co jsi v minulosti udělal a co se prostě nezmění. PERMANENTNÍ znamená TRVALÝ, NEPŘETRŽITÝ či STÁLÝ. Tedy laicky řečeno, ban do konce života. Nejsi schopen už přijmout svůj trest? Pak jsi stále nezmoudřel a tudíž tě tu v žádném případě nechci a nikdy chtít nebudu.

 

Bye.

Link to comment
Share on other sites

Šance by se mněla dát jenže tohle je už nekolikátá.

 

Promin, ale psát tu že si se zmněnil a že už takoví nebudeš mně nějak nepřesvědčuje.

Jednou si se tak choval a budeš se chovat znova taková šance kterou ti dávaly už tu byla xkrát. Ano , budeš tu 1-2 týdny bez problémů poněkud "ty" si myslím že se za ty 2 týdny zmněniš budeš tu dělat "opět" takoví bordel co si tu dělal minule....

Já tě tu znova nechci.

Link to comment
Share on other sites

Popravdě nevim, jak se rozhodnout. Na jednu stranu bych ti dal tu šanci, ale na druhou stranu bych ti jí zase nedal a to z toho duvodu jak si se tu choval. Podle mě, pokud se jednou takhle chová, tak se tak bude chovát i nadále ... nevim no.

Odemě tu šanci dostaneš ... ale stejně si myslim, že je to chyba. Jen čas ukáže jestli ses fakt změnil.

Link to comment
Share on other sites

Je těžký takhle někoho soudit.. já jsem se taky choval jak dement, když jsem chodil na tohle fórum poprvé (nějakej ten rok už to bude..).. ale zase jsem se nechoval tak, aby mě nenávidělo celý fórum a abych si zasloužil permaban. Pro mě za mě ať tu druhou šanci dostaneš.. buď se ukáže že jsi pořád stejnej vocas a ten ban dostaneš znova, a nebo bude pohodička, mír (v tom lepším případě že? :) )

Link to comment
Share on other sites

hele ja osobne sem pro ano...vemte si kolik lidi tu dostalo dalsi sanci...David, DooM a spousty dalsich...ne ze bych jakuvese mej nejak v oblibe to ne...ale kdyz dostali sanci ostatni tak proc ne on...ale staci jednou jedinkrat preslapnout a pujde do vecnych lovist ban listu...a garantuju ze si na nej da kazdej moderator bacha.

Link to comment
Share on other sites

Mne to je úplne jedno, v čase tvojej najväčšej "slávy" som na fórum nechodil takže neviem čo si tu vystrájal a ja osobne s tebou žiadny problém nemám, ale ak ma nenasereš tak bude všetko v pohode :d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...