Jump to content

gamemode Citizens Reloaded


mxco

Recommended Posts


citizens.png

 

Dlouho jsem na to sral, dělám to aspoň rok a půl, ale každej 4. nebo 5. měsíc mě to na jeden den zabaví a pak zase prd. Nyní mě to tak chytlo, že jsem se nakopnul napsat i topic. Tak snad z toho něco vzejde. Začal jsem dneska, a jedu jako po másle.

 

Stará verze - http://pawno.cz/citizens-t12178.html

 

Je to opět RP mód. Většina informací z minulého topicu bude platit i nadále. Jako třeba potřeby, ten mobil propojený s chatem atd.

Mám velké plány. Udělat opravdu vychytaný mód. Řekněme, co nejvíce reálný. Ale už opravdu extrémy. Chystám se vytvořit inteligentní mód, který udělá, co hráči budou chtít. Samozřejmě do určité míry.

 

(To znamená, hráči si mohou vytvořit vlastní firmy, v podstatě i budovy a další věci. Hráči mohou pracovat u jiných hráčů. Šéfové firem, musí hospodařit s penězy aby nekrachly atd. No a hlavně to musí pracovat, když budou chtít něco převážet, musí nakoupit trucky atd. Zatím to ale vůbec nemám promyšlený co a jak bude, to je jen okrajově.)

 

Je třeba zmínit i reálné ceny. Reálné výplaty atd.

 

No, a jak to vypadá v módu už:

 

Na začátku si vyberete postavu, zaregistrujete se, a "a naskillujete si postavu". To znamená, včem bude vynikat. Hráč ale musí vybírat s rozmyslem, má celkově 10 bodů. Každá vlastnost stojí 1 bod. Na výběr jsou zatím pouze dvě. Skill v řízení auta (dále DS), a inteligence. Výška inteligence určuje rychlost učení se nových věcí a dál zatím nic. DS udává jak umíte řídit auto.

 

(Každej je nadanej na něco jiného)

 

DS:

Maximum 10.

1-4 mizérie (DrunkLevel +- 4500)

5-8 lepší (DrunkLevel +- 2500)(při 2500 se to řídit už dá celkem)

9-10 dobréé to řidič. (bez DrunkLevelu)

 

Autoškola (která tam teprve bude) vám dá automaticky +5 DS a také řidičák.

Každých 5 minut řízení se vám přičte +1 DS.

 

(V réalu vás autoškola nenaučí na 100% a proto je potřeba cvičit a cvičit i když máte řidičák)

(ti ale co budou mít DS klidně 10 musí stejně udělat autoškolu, jinak budou mít konflikt s policisty)

 

Inteligence:

Zatím jsem nad ní moc nepřemýšlel.

Ale už tam je teď, a když je nad 5, tak vám přidá těch každých 5 minut řízení +2 DS.

 

Autobazar:

Udělal jsem i jednoduchej autobazar. Je v San Fierru v Otto's autos.

 

A další maličkosti, jako černá mapa, (to znamená že mapu města nemáte, neznáte město)

Je to v krkolomné angličtině, protože doufám že tam později nalákám i zahraniční hráče a chci byt fenomén.

 

Hrou vás doprovází menší nápověda v podobě textdrawu vlevo trošku níže.

 

No, každopádně, už si tohle něco málo můžete vyzkoušet. (128.204.203.30:1908).

Budu rád, když mi odhalíte třeba i nějaké chybičky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...