Jump to content

[NAROZKY]Gratulujeme uživateli Ozi (23), StarsCream (17)


PR0T0TYP3

Recommended Posts

pochybuju ze znas aspon jednoho z nich...byli tu daaaavno pred tebou...

 

BTW: Ozi vsechno nejlepsi, 23 je krasny cislo...a preju ti vic LEGO videi do tvyho veseliho zivota :) Jo a kamo, nasel sem pred nedavnem ten tvuj mod v kompu...Strelnice....to bylo srandy :)

 

StarsCream tobe taky vsechno nejlepsi, doufam ze te furt bavej letadla a letecky simulatory, v tom si byl fakt dobrej (a snad este furt si) :)

Link to comment
Share on other sites

Tak teda všem díky :v: Na fórum jsem v posledních 2 týdnech začal opět chodit, ale nějak moc se témat neúčastním...

 

Jinak o SA-MP stále uvažuju, že nějaký server, mód a portálek k tomu rozjedu, letadla a simulátory tahám pořád a teď v poslední době jedu i Guitar Hera, MC, Synergy, L4D2 a Star Trek Online (Free2Play na steamu).

 

J a taky gratuluji Ozimu a pokud mám dobrou paměť a smím to vykecat, tak myslím že Marw37 měl narozky 11.3. Takže jestli j tak všechno nejlepší :v:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Oziho moc nepamatuji, nicméně mu přeji vše nejlepší :)

Starse znám z bývalých dob a tobě přeji též vše nejlepší ;)

 

(BTW: Kdy tak hraješ synergy? Občas by jsme mohli sehnat partu a otočit si nějaký mapy, či HL2 kampaně)

Link to comment
Share on other sites

(BTW: Kdy tak hraješ synergy? Občas by jsme mohli sehnat partu a otočit si nějaký mapy, či HL2 kampaně)

Synergy hraju když je chuť, jinak jsem s kámošem už prošel HL2, teď jedem EP1 ale jaksi nevlastní EP2, takže budu muset najít někoho na EP2... V podpisu mám (budu mít) steam profile, tak si mě přidejte, kdo by chtěl zahrát Synergy/GM/L4D2 :boss:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...