Jump to content

[Prieskum] sa-mp.sk doména


Robin

Recommended Posts

CC. Raz ma napadlo, že by som si kúpil doménu sa-mp.sk aj s hostingom, a urobil na nej "hosting" :d ( kto by chcel, tak by som mu dal subdoménu alebo email v tvare ***.sa-mp.sk / ***@sa-mp.sk ) , len neviem či by sa našiel dakto kto by to využil :d Hlasujte :)

Link to comment
Share on other sites

ty mi neco povidej :d ani nevis co vsechno sem delal...takze zalez...a to ze je blyster dobrej programator? :d tady me dycky dokazete rozesmat :d

Link to comment
Share on other sites

Tak to ukaz blbecku... Si myslis jaky si boss, si jenom lemra ktora se hraje ze co dokaze.... Nezasluzis si moderatora... A to nese*es nielen mna, ale aj bloodmana, co je od teba lepsi 1000x.... Takze choj do hajzlu

 

[Pls, ignorujte nadavky, ale.......]

Link to comment
Share on other sites

ty mi neco povidej :d ani nevis co vsechno sem delal...takze zalez...a to ze je blyster dobrej programator? :d tady me dycky dokazete rozesmat :d

:d racej ho ignoruj lebo to nakoniec locknete za hadky... a ja o ziadnej adminke nepisal tak GAMELASTER bud ticho ;)

Link to comment
Share on other sites

jak sis asi vsimnul tak nadavky ignorovany nebyli....ty me ani neznas tak zavri tu svoji tlamicku a utri si ji od mlicka :) a to co sem napsal znamenalo to ze nema vyznam delat dalsi a dalsi projekty...akorat do toho cpete tvrde vydelany penize svejch rodicu a este to je uplne k nicemu...

Link to comment
Share on other sites

ty mi neco povidej :d ani nevis co vsechno sem delal...takze zalez...a to ze je blyster dobrej programator? :d tady me dycky dokazete rozesmat :d

:d racej ho ignoruj lebo to nakoniec locknete za hadky... a ja o ziadnej adminke nepisal tak GAMELASTER bud ticho ;)

Ani ja :d Ci? Ale pises ze chces udelat hosting, tak podla toho nevim jaky.. A om3n, zato ze ses hlupak mi nemusis davat var... Hadku koncim a povim ty jenom jedno, ses male decko ktere sa za kazdu blbost urazi.... Uz viem preco ta Bloodman nema v oblube....

Nechapu ako stte mohli dat jemu modika... Sak nic nedela, jenom rozdava var tym ktory ho "Urazia ;( ;(" ale ine veci neriesite.... Ach....

Link to comment
Share on other sites

ja sem tady v noci zak me prestan srat...a jesli si myslis ze sem decko? :d to mi dlouho nikdo nerekl...a mimochodem...mas 3 Vary ;) takze cus za tejden...

Link to comment
Share on other sites

ty mi neco povidej :d ani nevis co vsechno sem delal...takze zalez...a to ze je blyster dobrej programator? :d tady me dycky dokazete rozesmat :d

:d racej ho ignoruj lebo to nakoniec locknete za hadky... a ja o ziadnej adminke nepisal tak GAMELASTER bud ticho ;)

Ani ja :d Ci? Ale pises ze chces udelat hosting, tak podla toho nevim jaky.. A om3n, zato ze ses hlupak mi nemusis davat var... Hadku koncim a povim ty jenom jedno, ses male decko ktere sa za kazdu blbost urazi.... Uz viem preco ta Bloodman nema v oblube....

Nechapu ako stte mohli dat jemu modika... Sak nic nedela, jenom rozdava var tym ktory ho "Urazia ;( ;(" ale ine veci neriesite.... Ach....

 

Jak ve 12 letech můžeš říct dospělímu člověku že je děcko? :facepalm: Jinam já si myslím že om3n je tady jeden z nejlepších moderátorů kterej dokáže poradit skoro ze vším.. A jak píše om3n bívá tady celou noc až do rána, ale to už ty máš po večerníčku.. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Už vidím jak děláš hosting, nemáš na to ani PC a pochybuju, že máš páteřní připojení k inernetu, jinak mě neříkej, že to chceš rozjet z nějakýho routeru :d

Odkdy se hostingy dělají na PC? :shock: Aha vlastně.. ty vaše.. už chápu :d

Link to comment
Share on other sites

Už vidím jak děláš hosting, nemáš na to ani PC a pochybuju, že máš páteřní připojení k inernetu, jinak mě neříkej, že to chceš rozjet z nějakýho routeru :d

by som si kúpil doménu sa-mp.sk aj s hostingom

nauc sa citat kok*t

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...