Jump to content

Nabijačka


ajko

Recommended Posts

Cc all ked som dnes cez den hral Minecraft bez nabijačky v nooteboku tak zrazu sa vypne komp mal som plnu nadrž nabitu a zrazu sa vypol tak som tam dal nabijačku zapol a toto mi začalo robiť Viz foto....

http://i44.tinypic.com/inheh0.jpg

a ked vypojim nabijačku nootebok sa mi vypne

Link to comment
Share on other sites

jednoduchý, baterka odešla na cintorin....

 

:d :D :mrgreen: :d:lol:

 

 

Proste pawno.cz temata od A do Z :d

 

 

Posrala se ty baterka.MC ma velkou zateź na pc a něco se posralo :d

Kup si novou.

Link to comment
Share on other sites

mne to tiez robí :-) ale mne po odpojení vydrží max 50min :p

aký máš ntb? :d znacka? Len tak pre zaujimavost...

a pred tým ti slapala nabijacka normalne?

doteraz šla : Značka : Toshiba Ale zrazu ked mi začalo robit nejaku sinchronizaciu tak odvtedy sa mi vypol komp a bol v piči a toto sa mi stalo ale išlo to do 10 min ta baterka :(

Link to comment
Share on other sites

mne to tiez robí :-) ale mne po odpojení vydrží max 50min :p

aký máš ntb? :d znacka? Len tak pre zaujimavost...

a pred tým ti slapala nabijacka normalne?

doteraz šla : Značka : Toshiba Ale zrazu ked mi začalo robit nejaku sinchronizaciu tak odvtedy sa mi vypol komp a bol v piči a toto sa mi stalo ale išlo to do 10 min ta baterka :(

Sem už nemusišt ani písať je jasné že baterka proste flashla. Takźe môžeš kúpiť novú ;-)

Link to comment
Share on other sites

jezis aj ja mam notas 1rok niekedy ked som zapol pc tk som ju vybil rychlo hranim bo som sa tesil jak kkt ze mam new ntb ale tym sa ti drbe baterka a ptm som mal cely den na nabijacke urcite si to robil aj ty tak abo si mal mozno aj viac krat na nabijacke ntb dlhsie ako 1den tk sa ani necuduj ze sa ti ebe bateria...

nadarmo si kupis novu baterku ked hravas hry a pod. blbosti...

ale zas ked chces behat volade do skoly s ntb tak sa ti to oplati ale ptm denne nechaj aspon 3hod. bezat ntb s novou bateriou bez hrania... chatuj a tak to by sa ti nemala pokazit a ptm po vybiti nabijaj baterku len cca 5 hodin viac nie! iba 3x od ju nabi full 12hod.

Link to comment
Share on other sites

jj máš po baterce máš to samí jako já :d taky odpojím noťas a hned zhasne prostě mám připojenej noťas v elektrice a nějak mě to nesere kloudná baterka mě vyjde na 2000,- takže šetřím, ale z mím hulením mi to moc nejde :lol:

A je to tak když používáš ntb jak PC že to máš furt v elektrice tak ti prostě odejde baterka :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...