Jump to content

[NEW] Windows 8 na stiahnutie !


MajkX

Recommended Posts

Hneď potom ako prišiel portál živě.cz s ukážkou ako inštalujú Windows 8 na svoj redakčný notebook , uživatelia ich zasypali otázkami kde windows8 vzali.Tý im hned odpovedali , že je voľne stiahnuteľný na stránke : www.dev.microsoft.com

 

Uvedomte si prosím , že ide iba o Developer verziu , ktorá je určená pre vývojárov.Tý si možu vyskúšať nové uživateľské prostredie Metro.

Systém ale ešte nieje dorobený , a čaká ho ešte dlhý vývoj , preto nedoporučujeme používať windows 8 ako štandardný systém pre bežnú prácu

 

Zdroj : http://www.zive.cz/bleskovky/windows-8- ... fault.aspx

Torrent download (32 bit) : http://thepiratebay.se/torrent/6673997/ ... it_English

Link to comment
Share on other sites

Toto je děsně staré že je na stáhnutí jinak sem viděl video jak typek točil a nic mu tam skoro nešlo :d

 

Tak přece by do světa nevypustili opravenou verzi že :d

Link to comment
Share on other sites

Podle mě Win8 patří na tablety a v normálních kompech nemá co dělat, používal jsem ho asi 2 hodiny a šel z kompu pryč, metro je strašně nepraktická věc.... Na tablet Win8 na kompy Win7

Link to comment
Share on other sites

Podle mě Win8 patří na tablety a v normálních kompech nemá co dělat, používal jsem ho asi 2 hodiny a šel z kompu pryč, metro je strašně nepraktická věc.... Na tablet Win8 na kompy Win7

 

Taky si myslím že Win8 nemaj na PC co dělat.. Já zůstanu u Win7 :)

Link to comment
Share on other sites

takze vysledek je ten ze Win8 je totalni mr**a a bude mr***u i az vyjde officialne no kazdopadne me 7 bezej dobre a ani by nemelo cenu prechazet na 8cku

Link to comment
Share on other sites

ne Win 8 je k hovnu... počkám si na betu nebo RC.... třeba se soudruzi v MS vzpamatujou

 

No o tom pochybuju, ale možná de taky jen o zvyk že až si zvykneš na ten jejich undeground tak by to možná šlo používat..

Link to comment
Share on other sites

Windows 8 jsou jednoznačně rychlejší, než Windows 7 :) V developer verzi asi ne, ale ve finální verzi budou mnohonásobně rychlejší (hlavně jejich start up). A samozřejmě bude možné přepínat do klasického desktopu jako je dnes a pak do toho metra. Což defakto zastupuje funkci startu apod.

Link to comment
Share on other sites

Před asi půl měsícem jsem zkoušel tyto verze a tedy nějak extra jsem spokojen zatím nebyl. Připadalo mi to jako VISTA. (Ale toto je developer verze takže to snad bude mnohem lepší). Hlavně to menu se mi nelíbilo

 

Nějaké Screeny:

http://imgur.com/a/l6ywC#0

 

Při downupgradu na Win7 mi to zaerrorovalo HDD tudíž jsem ho musel Formátovat. Takže pokud máte win 8 nebo ho chcete zkusit mějte zálohu.

 

Jinak Správce úloh je super a další nějaké novinky také. Akorát se mi nelíbí ten start.

Takže mé hodnocení 5,5/10

:v:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...