Jump to content

Illuminati + Anonymous, Kdo to jsou Illuminati?


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tým rapperom som to myslel obrazne....že sa jedna o slávnu osobnosť chápeš? Áno ich znak tam je pretože ovládajú najväčšie firmy....Hollywood, rôzne produkcie a tak ďalej, ale do pesničiek to nekomponujú...iba do videí svoj znak a dávajú o sebe vedieť že stále sú medzi nami...a naivní si tu akurát ty....sám veríš v niečo a pritom ani nevieš v čo :d

 

Frajtr: pekne napísané....veľmi pekne

 

Pořád si mi nevysvětlil tu věc s tím satanem? nemáš jak? proč každý kdo podporuje ty Illumináty říká že se upsal satanovi? proč? proč je tolik písniček a klipů o tom? + Vysvětli mi proč byl Michael Jackson a Tupac zabiti? zabili je illuminati... prtže neuposlechli příkazy + Eminem má být další kdo bude zabit a DMX... laskavě se koukni na ten Dokument a už tu nepiš sračky.... jasný? Pokud si to neviděl! už tu nechci od tebe vidět ani jeden koment? jasný?

Link to comment
Share on other sites

Myslíš si že rytmus zapredal dušu satanovi a ovládajú ho ilumináti.. ?

Áno.. ty vole to som si fakt nemyslel.. !!!!

 

Kukaj mám dôkaz..

 

 

KLIK

udktaox4zvs5shsxajz5_thumb.jpg

 

U Tohoto posledního obrázku to vysvětlím

 

1) To je Oko

2) To přesně nevím co je ale myslím že satanovy rohy to má symbolizovat.. protože si vemte že toto oblek nemá

3) další Oko

 

Důkazů je spousta... postupně budu přidávát

 

Akože už by bolo na čase prestať s týmto, dobre.. ? :)

Link to comment
Share on other sites

Myslíš si že rytmus zapredal dušu satanovi a ovládajú ho ilumináti.. ?

Áno.. ty vole to som si fakt nemyslel.. !!!!

 

Kukaj mám dôkaz..

udktaox4zvs5shsxajz5_thumb.jpg

 

U Tohoto posledního obrázku to vysvětlím

 

1) To je Oko

2) To přesně nevím co je ale myslím že satanovy rohy to má symbolizovat.. protože si vemte že toto oblek nemá

3) další Oko

 

Důkazů je spousta... postupně budu přidávát

 

Akože už by bolo na čase prestať s týmto, dobre.. ? :)

 

Já jsem se podíval na ten dokument, dalo času, ale Rytmus k Illuminátům pochyby mám :d

 

Tam je řečeno "NEMAJ RÁDI CIKÁNY/NEGRY" proto prej udělali Michaela Jacksona bílým :d:D:D a Rytmus dělá(podle mě) všechno pro peníze a konec si domyslete :d

 

Je mi jedno jestli je to pravda nebo ne, ae moje zajímavost, třeba moje prdel má nějaké fanoušky :d

Link to comment
Share on other sites

Tým rapperom som to myslel obrazne....že sa jedna o slávnu osobnosť chápeš? Áno ich znak tam je pretože ovládajú najväčšie firmy....Hollywood, rôzne produkcie a tak ďalej, ale do pesničiek to nekomponujú...iba do videí svoj znak a dávajú o sebe vedieť že stále sú medzi nami...a naivní si tu akurát ty....sám veríš v niečo a pritom ani nevieš v čo :d

 

Frajtr: pekne napísané....veľmi pekne

 

Pořád si mi nevysvětlil tu věc s tím satanem? nemáš jak? proč každý kdo podporuje ty Illumináty říká že se upsal satanovi? proč? proč je tolik písniček a klipů o tom? + Vysvětli mi proč byl Michael Jackson a Tupac zabiti? zabili je illuminati... prtže neuposlechli příkazy + Eminem má být další kdo bude zabit a DMX... laskavě se koukni na ten Dokument a už tu nepiš sračky.... jasný? Pokud si to neviděl! už tu nechci od tebe vidět ani jeden koment? jasný?

 

 

Takže po prvé mi nebudeš rozkazovať či tu smiem alebo nesmiem písať ;) a po druhé som ti povedal že si ten dokument pozriem zajtra....o 2pac-a som sa nikdy nezaujímal lebo ma netrápi a neviem o ňom nič a nepočul som ani jedno jeho pesničku....a jezaujímavé že sem zase pletieš spevákov....napíš nejakú inú osobnosť a nie hudbu...vždy len hudba...tú vec ti nevysvetlím lebo sa mi nechce čítať text...pozerám film...možno keď skončí...ale ver že ak nečítaš literatúru tak o tom budeš piču vedieť !

A k Iluminátom sa môže každý pridať dobrovoľne...hriech u nich nieje nepočúvanie rozkazov ale zrada a to je konvertovanie alebo vynesenie pravdy na povrch a to sa neodváži nik pretože by mali peklo zo života a pomalú bolestivú smrť ;) Iluminátom ide o nový poriadok...čiže zosadiť cirkev z trónu pomocou vedy...či chcú už dlhé storočia ale nedarí sa im to a možno ani nikdy nepodarí a ak áno tak to nebude tak skoro ;) Cirkev sa im otočila chrbtom a preto sa chcú pomstiť...ale načo to píšem...veď ty to predsa vieš...

 

to Noxerion či jak sa voláš:

 

Jackson mal chorobu...strácal pigmentové farbivo....on sa dal preoperovať preto aby nevyzeral jak krava ( myslené doslova ) čiernobielo....

Link to comment
Share on other sites

Tým rapperom som to myslel obrazne....že sa jedna o slávnu osobnosť chápeš? Áno ich znak tam je pretože ovládajú najväčšie firmy....Hollywood, rôzne produkcie a tak ďalej, ale do pesničiek to nekomponujú...iba do videí svoj znak a dávajú o sebe vedieť že stále sú medzi nami...a naivní si tu akurát ty....sám veríš v niečo a pritom ani nevieš v čo :d

 

Frajtr: pekne napísané....veľmi pekne

 

Pořád si mi nevysvětlil tu věc s tím satanem? nemáš jak? proč každý kdo podporuje ty Illumináty říká že se upsal satanovi? proč? proč je tolik písniček a klipů o tom? + Vysvětli mi proč byl Michael Jackson a Tupac zabiti? zabili je illuminati... prtže neuposlechli příkazy + Eminem má být další kdo bude zabit a DMX... laskavě se koukni na ten Dokument a už tu nepiš sračky.... jasný? Pokud si to neviděl! už tu nechci od tebe vidět ani jeden koment? jasný?

 

Hele koukni se do SZ.

Link to comment
Share on other sites

Jackson mal chorobu...strácal pigmentové farbivo....on sa dal preoperovať preto aby nevyzeral jak krava ( myslené doslova ) čiernobielo....

 

Možný to je, já osobně nikdy neposlouchal Michaela Jacksona, ani netušil že existuje.. Dokuď toho nebylo plno v televizi..

 

Ale jen přeci se dočkej těch 2 dílů s ním..

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Myslím, že tento topic vznikol na tom, aby si Niekto naháňal príspevky :)

 

Tak počkat xDDD nad tím se musím zasmát, prvně se podívej jak dlouho tu jsem já a jak dlouho ty a porovnej příspěvky idiote...

 

Je holt víc aktivní.. Davídek má také 6k příspěvků a evidentně nespamuje..

Link to comment
Share on other sites

Předem říkám, že ten dokument sem neviděl a ani na něj koukat nehodlám, pokud vím tak to bylo spojováno se svobodnými zednáři, kteří ovšem toto tvrzení vyvrátil. Podívej se na dokument Tajemství dolarové bankovky a svobodní zednáři, víš každej dokument ti dokáže vryt do hlavy něco, čemu začneš věřit, ale je také potřeba se na to podívat i z jiného pohledu ;)

Link to comment
Share on other sites

Je vtipné že všetkému veríte... áno Illuminati existujú a nie sú to Satani... ale čo som sa díval so sa včera na film kde tvrdili pár faktov.. sú to ludia čo podporovali vedu... a následne kresťania tvrdili svoje a tak začali upalovať Illuminátov a priradovali ich k satanov... moja dedukcia.

 

A prečo spájaš Illuminátov s Anonymous? Ja som anon a nie som Illuminát. Lebo neverím v Boha... a pozor Illumináti veria v Boha!

Link to comment
Share on other sites

Je vtipné že všetkému veríte... áno Illuminati existujú a nie sú to Satani... ale čo som sa díval so sa včera na film kde tvrdili pár faktov.. sú to ludia čo podporovali vedu... a následne kresťania tvrdili svoje a tak začali upalovať Illuminátov a priradovali ich k satanov... moja dedukcia.

 

A prečo spájaš Illuminátov s Anonymous? Ja som anon a nie som Illuminát. Lebo neverím v Boha... a pozor Illumináti veria v Boha!

 

Napísal si to presne...súhlasím s tebou ale im sa to nedá vysvetliť on má svoje nadrbané v hlave a len to je pravda podľa neho...my píšeme lži :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Podávám ultimátum.

 

Jestli zde chcete dál diskutovat, veďte rozumnou řeč bez nadávek a napadání. Názor má každej z nás a vy ho nemáte ostatním nutit... Věřím, že tohle téma mělo být informačního směru a ne určené hádkám a napadání... Takže od teď bez spamu, nadávek a napadání. Budou za to varování a když se to tu zase zvrtne, tak rovnou lock!

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
to ffredyk: tak to lockni hned, jelikož je to úplně zbytečný topic o ničem ;)

 

Ale tak, aby tu zase nestála řeč.. Dám jim šanci na NORMÁLNÍ diskusi a zítra zvážím zda-li to zamknout nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

Ale tak, aby tu zase nestála řeč.. Dám jim šanci na NORMÁLNÍ diskusi a zítra zvážím zda-li to zamknout nebo ne.

 

Tak to jsi teda vůči tomuto fóru dost lojaální :) Stejně to dív nebo později skončí pod zámkem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nechápem prečo si mysíte, že Anonymous sú Illuminati, veď oni boli vždy proti Illuminátom. Dokonca majú aj Anti Illuminati song :d Nechapem prečo by tú tému Illuminatov stále prepierali keby nimi boli oni sami.... Vysvetlíte mi to niekto?? dik

Link to comment
Share on other sites

Vtipne...

dobro ci zlo su iba 2 strany jednej karty.

Hakovy kriz je buddhisticky znak stastia ktory vznikol davno pred hitlerom (iba kvoli hitlerovi sa nesmie v EU pouzivat...).

Kazdy trojuholnik ci oko neni symbolom Illuminati, pri vetsine korporacii je to len nahoda. No kdo by si realne daval za logo cast Illuminati symbolu? A k comu by to bolo vobec dobre?

Znak anti krista, no nevydim na tom nic spatneho.

666 ci ine satanske symboli... Cirkev si satana a nebo/peklo vymyslela aby strasila ludi a notila ich k roznym veciam. Tak napr. ked su ludia v uzkych tak sa nemaju na koho obratit a toho vyuzila parta ludi ktora vymyslela cirkev aby odrbavala ludi a smiala sa na nich (Illuminati).

 

Cirkvy. No existuju 2 druhy, teisticke (uznavaju existenciu nadprirodzenych bytosti z vissou mocou ktora sa neda po fyzikalnej stranke vysvetlit) a ateisticke (tie ktore neuznavaju existenciu...). Ak si zoberete napr. Buddhizmus a krestanov, krestania kazu verit v boha, chodit do kostola, modlit sa, a verit ze existuje nejaky pan ktory je nad nimi a riadi ich osudy a ked sa mu budu modlit tak im pomoze. Buddhisti... no Buddhizmus ma par pravidiel, neublizovat druhym, konat dobro a verit hlavne sami v seba.

A ak budete pocuvat krestanov co kazu a budete ich posluchat tak Vam moze byt v celku jedno ci Illuminati existuju alebo nie, vas civot bude aj tak v prdeli.

 

Anonymous a Illuminati, naco by Illuminati zalozili Anonymous a isli sami po sebe? No teda neda sa zistit ci idu po sebe alebo po neIlluminatoch ale v dnesnej dobe ani len neviete kdo su Illuminati a kdo maju iba nahodne vytvorene logo z trojuholnikom.

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že tento topic vznikol na tom, aby si Niekto naháňal príspevky :)

Ty si vazne myslis ze tu este niekoho zaujima aky ma pocet prispevkov? Podla mna je to kazdemu o prdele

 

EDIT:

Inak to ze ludi svtoril boh moze byt aj tak trochu pravda.

Bohovia sa objavili prvy krat asi v Egypte kde ich Egyptania popisovali ako nadprirozdene bytosti ktore prisli zo slnka (ci neba). Ale ak sa nad tym zamyslite tak Egyptania mali inteligenciu asi terajsieho 6 rocneho decka a nevedeli vsetko tak jasne popisat (ani decku nedokazete vysvetlit ako pracuje pocitac). Keby ste vedla Egyptana postavili dnesneho cloveka tak by ho tiez bral ako boha. Tak ze tych bohov ktorych Egyptania mysleli mohli byt vlastne iba mimozenstania ktory prisli z vesmiru aby im predali nejake vedomosti. V pyramidach su stropi k stenam v pravom uhle spresnostou menej nez 3nm (procesor sa vyraba s presnostou 11nm) a to by Egyptania s medenymi nastrojami asi tazko postavili.

No a ludstvo moze byt hypoteticky iba nejaky vytvor mimozenstana, tak isto ako my vyrabame pocitace mohli mimozenstania vyrobit aj nas. Akurad z ineho materialu a trochu komplikovanejsim sposobom. (IBM tiez pracuje na biologickom proscesore ktory by nemuseli vyrabat ale by vyrastol v petriho miske). A to ze su v Area 51 mimozenstania ktorych tam drzia no bud ich tam nedrzia nasilim iba si to myslia alebo sme sa dockali spoury nieco ako v terminatorovi len v trochu inom zmysle. A koniec sveta 21.12.2012 moze byt len ukoncenie experimentu.

Link to comment
Share on other sites

Já jsem se podíval na ten dokument, dalo času, ale Rytmus k Illuminátům pochyby mám :d

 

Tam je řečeno "NEMAJ RÁDI CIKÁNY/NEGRY" proto prej udělali Michaela Jacksona bílým :d:D:D a Rytmus dělá(podle mě) všechno pro peníze a konec si domyslete :d

 

Je mi jedno jestli je to pravda nebo ne, ae moje zajímavost, třeba moje prdel má nějaké fanoušky :d

 

:rofl: Tos mě dostal :rofl: Teď nedávno před pár dny byl v televizy dokument proč takhle Michael Jackson dopad. V roce 1984 při natáčení reklamy na Pepsi mu začala hořet celá hlava. Takže kdyby si ten dokumet viděl, tak uvidíš i ten záběr jak mu hoří a že to s Illumináty nemá nic společné.

Link to comment
Share on other sites

:rofl: Tos mě dostal :rofl: Teď nedávno před pár dny byl v televizy dokument proč takhle Michael Jackson dopad. V roce 1984 při natáčení reklamy na Pepsi mu začala hořet celá hlava. Takže kdyby si ten dokumet viděl, tak udíš i ten záběr jak mu hoří a že to s Illumináty nemá nic společné.

To nechápeš.. právě oni mu tu hlavu zapálili víš? :d :D :d

ne, dělám si prdel.. (kdyby to někomu nedošlo)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ilumináti a Anonymous nemají absolutně nic společného. Měli by jste přestat sedět u kompu a čumět na hovadiny. Leze Vám to na mozek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...