Jump to content

Zhanam niekoho na spolupracu


LoJzKo

Recommended Posts

Hlavně blbej popis, blbý všechno...což o tom, někdo by se našel, ale chtělo by to taky trochu vypsat a trochu prezentovat ten tvůj "server" aby měl nějakej důvod se k tobě přihlásit...ale při tomhle projevu na to rači zapomeň :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli můžu hádat tak někdo kdo ti nahraje mód, postará se o server, všechno nastaví a ty mu pak za to dáš admin lvl... :laugh: Promiň ale od toho je to google a youtube...

Link to comment
Share on other sites

ja vam nieco poviem ja som chcel len pomoct niekomu kto ma svoj mod a chce ho prezentovat a nema svoj server ale dopadol som tak ze mi ukradli server to je najmensi problem zajtra ho budem mat s5 tak neviem ci som tu teraz podvodnik ja alebo niekto ini chcel som len pomoct a vysiel som z toho zas jak kkt ....

Link to comment
Share on other sites

ale dopadol som tak ze mi ukradli server to je najmensi problem

 

Hosting alebo ten druhý alebo nejaká výhovorka. Vydíš nauč sa Pawn a nikto ti ho neukradne . Ďalší bezvýznamný projekt ?

Link to comment
Share on other sites

nabizim to ze budem prezentovat niekoho mod na svojom servery nic ine hesla do administracie a pod. nedavam mozte sa ****** server mi mohol bezat uz davno len mi ho nejaky kktko ukradol

Link to comment
Share on other sites

nabizim to ze budem prezentovat niekoho mod na svojom servery nic ine hesla do administracie a pod. nedavam mozte sa ****** server mi mohol bezat uz davno len mi ho nejaky kktko ukradol

prosímtě, čím nás to tady krmíš? jak ukradl server? kdyby dotyční lidi si uvědomili, že nemají rozdávat svoje údaje do administrace tak by se nic takovýho nedělo ;)

Link to comment
Share on other sites

Já vůbec nechápu, jak někdo něco, někoho hledá, ale má problém se rozepsat... Rozepiš se o co jde, v čem to bude unikátní a tak podobně.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...