Jump to content

[HLADAM]WebDesignera & Codera


iFailGamer

Recommended Posts

Ahojte, hľadám Webdesignera & Codera, Potreboval by som Thému na PHP fusion, poprípade by ste sa mohli pridať k tímu. No, o čo ide. Ide o nový projekt ktorý nebudem menovať(Poviem v správnu chvíľu). Bude to Gaming portál, ktorý bude obsahovať okolo 10 CS Serverov, 1x SAMP Server(Mód vytvára Mattsy) a 1x Minecraft (Nieje to na 100%) Odmena? Neviem čo by som vám mal ponúknuť, Finančnú rozhodne nie, Teraz som dosť peňazí investoval do VPS,etc. Dohodnúť sa môžeme pomocou Skype, SS

Prosím zdržte sa hlúpych komentárov.

 

Skype:domino1175

ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Nemuzu si pomoct ale jeden hloupy komentar napsat musim..

Rikal si ze jsi profesionalni webdesigner & koder ... a ted tady hledas ? :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

To je sice hezké, že plánuješ další gaming portál, ale poradím ti. Než začneš něco takového dělat, tak si našetři finance na uskutečnění toho projektu. Nikoho zde nezajímá, že bude x serverů na csko, x serverů na sa:mp apod. Za odvedenou práci se prostě platilo, platí a platit bude. Podle mého v této době už nikoho neoblbneš tím, že bude jakože součástí tvého projektu, který se z větší části ani neuchytí. Takže pokud nemáš finance, tak si příště rozmysli, jestli chceš hodně serverů a nemít web nebo mít pár serverů a web zárověň.

Link to comment
Share on other sites

Souhlasim z Petrem Hnátkem a zároveň přidávám to že "Gaming Portálů" už je hodně hodně moc a aby se ti vyplatilo něco takovýho vytvořit musel by si asi přetahovat lidi ;D což se mi jeví jao "sviňárna" :v:

Link to comment
Share on other sites

jo :) Viem že zadarmo ani kura nehrabe. No to je jedno.. Radčej sa ozvem, možno sa niekto ozve, ako držať hubu.. (Moje šťastie!) :d

Nevadí no, spravím teda sám, dakujem aj tak :d

 

 

LOCK Please

Link to comment
Share on other sites

Koukám že jsi super coder a v týmu máš i super pawnera :d nic porti ale low gaming portal se dneska neuchití a jak psal petr bez financi si toho moc neporesis .)

Link to comment
Share on other sites

Koukám že jsi super coder a v týmu máš i super pawnera :d nic porti ale low gaming portal se dneska neuchití a jak psal petr bez financi si toho moc neporesis .)

 

Jojo :) , Low Gaming nic nezmuže ;) jak říkám je jich tolik že je to nechutný

Link to comment
Share on other sites

Koukám že jsi super coder a v týmu máš i super pawnera :d nic porti ale low gaming portal se dneska neuchití a jak psal petr bez financi si toho moc neporesis .)

 

Prečo myslíš že nemám financie? :) Mám, ale idem kupovať troška iné veci. VPS stojí nejaké peniaze,doména, webhosting,etc. Mám troška iné starosti, musím toho dosť spraviť, neriešte to už, buď to spravím sám, alebo to spraví nejaký kamarát. Nepotrebujem aby ste riešili portál, ktorý ešte ani neexistuje! -_-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...