Jump to content

Nový projekt cesky-fotbal.cz


pochi

Recommended Posts

Zdravim, rozhodly jsme se s kámošem vytvořit nový projekt cesky-fotbal.cz. A timto bych se vás chtěl zeptat(webdesignerů a lidí co by chtěly psát články o oblíbeném klubu) jestly by jste nechtěly pomoct s tímto velkým projektem. Redaktorů máme už asi 10, ale stále hledáme další. Budeme zatim informovat o Gambrinus lize,2.lize a něco málo z ČFL a MSFL. Doména je už zakoupena a nemáme teď nějak moc peněž, skoro všichni jsem zatim studenti takže na vydělávání není moc času. Takže hledáme nadšence kterí by to zatim dělali zdarma až budou nějaké prachy z reklam a další věcích rozdělíme pro všechny redaktory a administrátory. Já pracuji na webdesignu, ale potřeboval bych pomoct tak pokud by někdo rád zadarmo pomohl přidejte si mně na skypu : pochid8. Určitě se dohodneme. Do budoucna plánujeme i virtuální kartičkové album. Budou zde i tipovačky a další zajímavé věci.

Link to comment
Share on other sites

Nee, redaktor opravdu nebudu :) já jsem na stránce hlavně na grafiku

 

zde ukázka z webdesignu

http://img822.imageshack.us/img822/6924/ceskyfotbal.png

nyní potřebujeme někoho kdo umí dobře s jommlou nebo nakódovat web

Jde vidět, že grafika ti jde stejně jako pravopis.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nijak moc sem to nestudoval ale tenhle text kteej nemá ani odstavce mě neláká si ani přečíst...

Link to comment
Share on other sites

Prosimtě/vás, nic rači nezačínejte, to chce trochu profesionality do toho a už jen, když se podívám na ten design, už z toho poznám, že vám to specifikum "profesionalita" nic neříká, sbohem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...