Jump to content

>>> HLED�M SA:MP SERVER NA PRODEJ <<<


Mendeez

Recommended Posts

:rap2:

Čaute, vzhledem k tomu, že mi na můj server nechodí skoro zádný lidi,

jsem se rozhodl, že nějaký server odkoupím. Na server by mělo denně PRÚMĚRNĚ chodit 15 - 20 lidí, které tam samozřejmě chodí každý den jasou regnutý apod...

 

Na ceně bychom se ještě dohodli, takže kdo má zájem piště mi SZ nebo na Skype apokalipsa961, E-mail: [email protected] , Facebook: Petr Tlamsa

Link to comment
Share on other sites

Samozrejme ze ti tam nikdo nechodi kdyz tam mas nejakou rze nebo buhvi co..

a kdyz koupis server tak nic nezmenis protoze ten majitel si vezme mod s sebou a ty si tam das zas ten svuj vsivacky mod.. takze nic neziskas..

Link to comment
Share on other sites

Nevieš ako na ludi to je tvoje mínus..Aj keby si už mal ten server z návštevnosťou 20+ tak to neudržíš lebo ako sám píšeš nevieš si udržať ludi lepšie povedané nevieš ich zohnať...niako motivovať.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak je to všechno o tvím přístupu, chování a o tom jak je budeš motivovat aby tam hráli lidi já jsem měl server s maikeroo town 2 taky to mel každej jak dneska rze a stejně jsem si tam 30 lidí denně udržel. Pochybuju o tom že ti někdo server prodá a když jo tak od tebe lidi stejně odejdou protože s prominutím seš fakt dement když dokážeš vyplodit něco takovího :)

Link to comment
Share on other sites

Totální hovadina..

Hlavně na skypu,uděláš mi mod a web ??

dám ti 100kč nebo kolik...

To si ale rozsekal... ;)

A to se ještě hodně plácne přes kapsu když ti píše že ti dá 100,- :d :D :d nejradši by ti nedal nic :d

 

K topicu:

Naprostá hovadila ---> Lock nebo Delete ;)

PS: pro tvou informaci, pokud má někdo server u nějakýho hostingu a prodá ti ho = porušení pravidel ;) - každej hosting kterej znám má zákaz prodávání serveru 3tí straně ;) , hrozí za to ban na tom hostingu jak na IP (oběma - jak novýmu tak starýmu majiteli), emaily, dokonce i vaše jména, k tomu ti smažou server a oba máte smůlu ;)

Link to comment
Share on other sites

Na skype mi píše: že či mu spravím web za 100,- povedal som , že dobre ale dam mu free themu..on že ok. ptm mi zajebal že nemá kredit...demence

NEVERTE MU! KLAME, Nakoniec to chcel všetko zdarma

Link to comment
Share on other sites

Vy jste ale asi taky dobří vyjebaní lidé tady ne? chce to koupit tak ho nechte... at si hraje dítě dokud může... a vy se do něho přestantě srát. Nikdo vás nenutí to kupovat jenom si musíte nahrábat příspěvky tak spamujete takové sračky že? Jste stejní jako on tak pšt.

Link to comment
Share on other sites

Vy jste ale asi taky dobří vyjebaní lidé tady ne? chce to koupit tak ho nechte... at si hraje dítě dokud může... a vy se do něho přestantě srát. Nikdo vás nenutí to kupovat jenom si musíte nahrábat příspěvky tak spamujete takové sračky že? Jste stejní jako on tak pšt.

 

twl ty se di někam zahrabat fakt že mi de o nějaký příspěvky jen vyjadřuju svůj názor a vysvětuju mu fakta!

 

//Zaostři na datum registrace a pak na počet příspěvků vypadám jako někdo komu de o příspěvky?

Link to comment
Share on other sites

Vy jste ale asi taky dobří vyjebaní lidé tady ne? chce to koupit tak ho nechte... at si hraje dítě dokud může... a vy se do něho přestantě srát. Nikdo vás nenutí to kupovat jenom si musíte nahrábat příspěvky tak spamujete takové sračky že? Jste stejní jako on tak pšt.

 

twl ty se di někam zahrabat fakt že mi de o nějaký příspěvky jen vyjadřuju svůj názor a vysvětuju mu fakta!

 

//Zaostři na datum registrace a pak na počet příspěvků vypadám jako někdo komu de o příspěvky?

 

Tak si svůj názor nech pro sebe! on o tvůj názor nestojí... stojí o někoho kdo mu to prodá! tak se tu neser a padej zpátky odkud si přišel.. tak nevím proč si mu začal nadávat chuji

 

P.S. - a ted se podívej na můj datum a na příspěvky... to máš vyvalené oči co?

Link to comment
Share on other sites

"vzhledem k tomu, že mi na můj server nechodí skoro zádný lidi"

Proč se o tom vůbec zmiňoval když to nechce probírat? Zmínil se o tom tak jsem mu vysvětlil jak by mohl lidi udržet ;)

//A ajak vůbec můžeš vědět že to nechtěl slyšet?

Link to comment
Share on other sites

Třeba je to schopný admin, co dokáže zajistit server po IG stránce, ale mimo je třeba nepoužitelných, takových je taky hodně a na dost her....Třeba dokáže udržet lidi, ale neumí napsat ani 2 tagy v html a pawno neví ani zapnout. Jestli je čórka je věc jiná, to já nevím. V tomhle případě by se měl spíš někde socknout jako admin, na pár serverech jde koupit i Admin účet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...