Jump to content

FBI provedlo zátah na Megaupload, provozovatel zatčen


gledy

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a Facebook. Sme pripravení hromadne vyradiť z prevádzky tieto weby presne do 72 hodín od uverejnenia tejto správy,

 

YESSSSSS... Go Anonymous !! :)

 

 

Kdy byla tato zpráva uveřejněna na YT od Anonymous? Abych se měl na co těšít :)

 

Spravia to iba v tom prípade ked nesplnia požiadavky a budú pokračovať ...

 

megaupload do teď nejede ... takže ja to vidím dnešním uderem pulnoci ..

Link to comment
Share on other sites

fuck, sopa ještě neprošla ne?

Už schválili SOPA, preto zrušili megaupload a idú zrušiť dalšie

 

Zavření Megauploadu nemá se SOPOu nebo PIPOu v podstatě nic společného. SOPA není ještě schválena. Ten zátah na MU byl plánován už přes rok...

Link to comment
Share on other sites

Ak som to správne pochopil ... ty hajzli americky mi zakazali sťahovať veci z megauploadu len preto lebo to vela ludi zneuživalo?:o

 

v novinách som čital že vraj aj kvôli praniu špinavých preňazii a hľadajú aj slováka...

 

ale myslím si to že to je všetko sfingované a je to len kvôli korupcii (čo si zaplatil hollywood)

Link to comment
Share on other sites

Martin ty si asi jeden z milión čo podporuje tento zákon :laugh: Chceš povedať, že nemáš stiahnutú žiadnu hru ani pesničku? Pochybujem :klidek:

Link to comment
Share on other sites

Martin, ty patríš medzi kreténov čo chcú potlačovať slobodu? SOPA/PIPA je najjeb***jší zákon čo sa mohol kedy vymslieť... výhodny je len pre hollywoood a vymyslel sa len lvôli hollywoodu kvôli úplatkom... SOPA/PIPA ak prejde bude obmedzovať slobodu na internete. Toto je všetko cenzúra. Nič pomaly nevieme lebo nikto nič nepublikuje. Iba Anonymous uverejnilo video bez cenzúry....

 

Proste chcem ti povedať to že bohatý na to ešte viac zbohatnú a tým pádom budú prechádať viac blbých zákonov lebo budú môcť za čo uplácať... Tým pádom podporuješ už bohatých ľudí a nepriamo sa zúčastnuješ korupcie :hehe:

 

Inak Všetci podporcovia PIPA/SOPA... chodťe do prdele... obmedzovať slobodu... a robiť bohatých ludí ešte bohatšímy

Link to comment
Share on other sites

Bohužiaľ nemám , všetko mám zakúpené :-)

Či je to už ESET SMART SECURITY 5 či Windows 7 , všetko mám zakúpené ;)

 

 

ty jsi řádný deb*l :d

 

né proto že máš všechno zakoupené to tě šlechtí ale proto že podporuješ PIPA a SOPA

 

Představ si že máš oblíbenou stránku třeba youtube kam nahráváš svoje videa třeba o windows 7 nahráváš tam třeba vido z nějaké tvé oblibené hry proto aby jsi lidem ukázal ja ktě ta hra baví co o ní víš atd a najednou se dozvíš že bylo youtube zrušeno kvůli tomu že jsi ty nebo někdo jinej použili třeba k úpravě videa nezakoupený program nebo jako úvodní písničku jsi použil bez souhlasu autora.

 

připadá ti tohle správné ?

Link to comment
Share on other sites

Snáď im to Anonymus zrátajú i s úrokmi. Nech im tam dobre dajú, šmejdom. Oni nemyslia, že keď to schvália, tak asi polovica ludí nebude chodiť na internet? Však dajte si len otázky:

 

Cez čo počúvaš hudbu? - Youtube

Kde chatuješ s priateľme? - Facebook

Cez čo sťahuješ? - Rapidshare, megaupload...

 

 

Ps. Martin, veľa šťastia pri podporovaní SOPA. Vždy sa nájde niekto divný, ktorý má v PC nainštalované len jedno kúpené CSKO a antivirus :d

Link to comment
Share on other sites

F.R.A.J.T.R: Tvůj argument je vůči němu naprostá blbost, co jsi napsal...

 

 

Hele když nevíš o čem je řeč tak drž hubu

Ježiš, no ty jsi mi to nanadal :d Nemáš co říct, tak ten druhej ví ho*no a proto má držet hubu. Dobrý no... Ty jseš velkej chytrák - všechno vím, ostatní ví ho*no... Pokračuj v téhle myšlence dál, jednou to možná dotáhneš k lopatě.

Link to comment
Share on other sites

F.R.A.J.T.R: Tvůj argument je vůči němu naprostá blbost, co jsi napsal...

 

 

Hele když nevíš o čem je řeč tak drž hubu

Ježiš, no ty jsi mi to nanadal :d Nemáš co říct, tak ten druhej ví ho*no a proto má držet hubu. Dobrý no... Ty jseš velkej chytrák - všechno vím, ostatní ví ho*no... Pokračuj v téhle myšlence dál, jednou to možná dotáhneš k lopatě.

 

 

Co to zase meleš ? prosím tě zdrž se pitomých komentářů a diskutuj k tématu

 

Prvně jsi to tady pročti o první stránky najdi si nějaké informace na googlu a nakonec se vrat a zapojse do diskuze normálně :clap:

Link to comment
Share on other sites

Co to zase meleš ? prosím tě zdrž se pitomých komentářů a diskutuj k tématu

 

Prvně jsi to tady pročti o první stránky najdi si nějaké informace na googlu a nakonec se vrat a zapojse do diskuze normálně :clap:

Jo aha, takže člověk který má svůj vlastní názor je vlastně idiot, protože nesympatizuje s rádoby chytrákem. Heh, tady je to jeden klaun vedle druhého. Kde jsi přišel na to, že nevím o čem je řeč? Píšeš tu naprosté mrdky o někom, komu říkáš že je to dement. Nevím, kdo by se měl zamyslet a prohledat si rádoby Google, který dělá z každého internetového uživatele chytráka, byť nemá ani potuchu o tom, co rozšiřuje dál...

Link to comment
Share on other sites

Co to zase meleš ? prosím tě zdrž se pitomých komentářů a diskutuj k tématu

 

Prvně jsi to tady pročti o první stránky najdi si nějaké informace na googlu a nakonec se vrat a zapojse do diskuze normálně :clap:

Jo aha, takže člověk který má svůj vlastní názor je vlastně idiot, protože nesympatizuje s rádoby chytrákem. Heh, tady je to jeden klaun vedle druhého. Kde jsi přišel na to, že nevím o čem je řeč? Píšeš tu naprosté mrdky o někom, komu říkáš že je to dement. Nevím, kdo by se měl zamyslet a prohledat si rádoby Google, který dělá z každého internetového uživatele chytráka, byť nemá ani potuchu o tom, co rozšiřuje dál...

 

 

Když o tom prd vim tak nekomentuju ne ?

Překvapuje mě tvůj smysl pro logiku.

Link to comment
Share on other sites

F.R.A.J.T.R: Tvůj argument je vůči němu naprostá blbost, co jsi napsal...

 

SOPA bohužel funguje tak jak napsal Frajtr. Mě to taky přijde absurdní, až se mi to mu nechce věřit..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...