Jump to content

[News Cats] Kategorie novinek


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Zdravim, trochu sem se nudil, tak sem vytvořil kategorie novinek přesněji News Cats :) snad se vám budou líbit.

PS: nejsem žádnej grafik tak to berte v potaz ;)

 

news.png

 

Tak hodnoťte :d

Link to comment
Share on other sites

Nahodou na negrafika to ujde,6/10

 

Stále stejnej styl pořád dokola :/ Tak už vymyslete něco svého, ne ? Jinak ten font mě pobavil :d

 

Ty cekas profesionalni vysledky od lidi co poprve otevreli photoshop ?

Link to comment
Share on other sites

Ty cekas profesionalni vysledky od lidi co poprve otevreli photoshop ?

 

Co hned vybuchuješ ? Nepsal jsem nic o profesionalitě, ale o originalitě. A pokuď vím, psal jsem to mu a ne Tobě.

Link to comment
Share on other sites

Tohle je práce na 10 vteřin. Stáhnutý obrázek, zmenšený do požadované velikosti, a poté pouze napsán text. Tohle se nedá ani hodnotit. Tohle je urážka...

Link to comment
Share on other sites

Tohle je práce na 10 vteřin. Stáhnutý obrázek, zmenšený do požadované velikosti, a poté pouze napsán text. Tohle se nedá ani hodnotit. Tohle je urážka...

Urážka? :d a koho prosimtě? :d snad sem se tě tolik nedotknul :d

Link to comment
Share on other sites

Jsem myslel že už skončila éra těch "výtvorů", který sem byly vkládány "z nudy". Koukám že ne. Nebýt toho hnusnýho fontu a toho černého rámečku, tak je to pěknej obrázek z netu :-) .

Link to comment
Share on other sites

Jsem myslel že už skončila éra těch "výtvorů", který sem byly vkládány "z nudy". Koukám že ne. Nebýt toho hnusnýho fontu a toho černého rámečku, tak je to pěknej obrázek z netu :-) .

 

Přesně tak. Je to práce na nic, nikdo ti je nepoužije. Protože takových je na netu milion. Kdyby si přišel s něčím novým, tak je to něco jiného.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...