Jump to content

[Hledám] Pawnera a někoho kdo umí dělat web


Mendeez

Recommended Posts

Ahoj,

jsem tu nový, tak se omlouvám předem za to, že něčemu nebudu rozumět nebo tak.. :)

 

No takže, hledám pawnera, který by mi mohl udělat mód na SAMP tak jak bych si ho navrhl :) Já totiž ještě pawnu moc nerozumím..

 

Takže kdo by měl zájem pište mi na skype: apokalipsa961 nabo na mail: [email protected]" a na facebooku jsem taky: Petr Tlamsa (obrázek kluk na tenisovém kurtě)

 

Jak si představuji mód:

 

Chci si nechat udělat pro svůj server mód přesně podle mých představ aby se hráčům pařilo co nejlépe :) Také tam chci mít kvalitní ANTIHACK protože se mi stává, že příde na server hacker a ... :lol: Prostě hodně kvalitní mód bez bugů a jiných chyb. Také tam chci mít hodně FilterScriptů nějaký stunty prostě podle mých představ a aby to bylo zábavné :rap2:

 

A jak si představuji web:

Web si představuji tak, že tam bude přihlašovací panel, sekce Novinky FAQ O módu Home atd... Nějaké banery a prostě vše co potřebuje kvalitní web "santa" reklamy atd :d

Snad o tenhle inzerát bude mít někdo zájem :) ...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nemáš budoucnost... chceš mít server ale nic o tom nevíš, nic nemáš žádný základ ... všechno si nejde jenom koupit ;)

Link to comment
Share on other sites

Nemáš budoucnost... chceš mít server ale nic o tom nevíš, nic nemáš žádný základ ... všechno si nejde jenom koupit ;)

 

Jeden moudry mudrc "DooM" :d pravil ze i naprosty blbec se dovede cokoli naucit....

Link to comment
Share on other sites

pak ak ceš tak tiež sa zapojkím a niektoré veci ťa možem skusiť aj zaučiť aby si nabudúce vedel v pawne už trochu vytvorit nieco aj ty a nielen kupovat vse :d a pak uvidím mod ti zprávím po dohode si dohodneme cenu a veci a vsetko sa dohodne spisem ti nejaky návod v pawno mozno sak vsetko uvidiome posli mi SZ - súkromnú správu ak máš zaujem a ak sa ces ucit citaj aj tuty

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Nemáš budoucnost... chceš mít server ale nic o tom nevíš, nic nemáš žádný základ ... všechno si nejde jenom koupit ;)

 

Jeden moudry mudrc "DooM" :d pravil ze i naprosty blbec se dovede cokoli naucit....

 

:lek::o:d

Link to comment
Share on other sites

Chces vytvorit web?

Ne nechce, jenom vytváří zbytečný téma ž ho chce vytvořit...

 

Todle fórum je tu od toho aby jsi se pawn naučil, ne aby jsi si nechal dělat módy. Prostě si stáhni nějakej mód kterej je tady na fórum ke stažení v pawn verzi a začni upravovat, jenom nešahej na jméno původního pawnera kterej ho vytvořil... Takle se naučíš pawn nejlíp ;) Přepisovat, přidávat. Za čas si ten svůj mód vytvoříš.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...