Jump to content

WebDesign GaminFox.cz


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Po posledních událostech se docela bojím kritiky :d

 

Dost srandy :d

 

Nebudu se nějak moc rozepisovat, protože jsem ten design jsem dávat nechtěl, ale pár lidí ho tu chtělo vidět a přidávat si je kvůli tomu na skype nebo jím rozesílat SZ to se mi zrovna nechtělo..

 

Takže k designu..

Na tomto designu jsem si dál obzvlášť záležet, protože chceme s kámošem udělat portál jako je games.tiscali.cz a podobné.

 

Když jsem řekl slovo "záležet" tak jsem tím myslel, že jsem nad tím strávil dost času, sice jsem to nestopoval jako to tu někteří děláte, ale vím, že jsem začal předevčírem. Takže když to tak odhadnu, tak opravdu něco kolem těch 29 hodin na to padlo.

 

Jinak pro některé co by měli nějaké připomínky, tak footer takto bude, jelikož si na tyto stránky budu platit autorská práva.

 

Zde je: http://petrhnatek.cz/gaminfox.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trošku mi to pripomína PHP-F...tabuľkový dizajn...zarovnal by som pravú prvú tabuľku z prvou novinkou..pravá je trošku vyššie...ja si nemôžem pomôcť...vidím v tom PHP-F...prepáč ale je to tak...nebudem hodnotiť podľa čísel...

 

a nenahnevaj sa prosím

Link to comment
Share on other sites

Trošku mi to pripomína PHP-F...tabuľkový dizajn...zarovnal by som pravú prvú tabuľku z prvou novinkou..pravá je trošku vyššie...ja si nemôžem pomôcť...vidím v tom PHP-F...prepáč ale je to tak...nebudem hodnotiť podľa čísel...

 

a nenahnevaj sa prosím

Nic se neděje :) Je to tvůj pohled na design což já jsem chtěl, aby jste mi každý zdělil vlastní názor.

 

Jinak pro ostatní předem říkám, že tento design v žádném případě nepojede na php-fusion ani na jiném známém redakčním systému, nýbrž bude mít svůj vlastní.

 

Jinak dejte si F5, dal jsem jiný font menu. :)

 

Kazlík: Když tak řekni jaké prvky by jsi přesunul, třeba máš nějaký lepší nápad, který by se dal využít :)

Link to comment
Share on other sites

Skús dať nejaký bežný Font do menu: Arial, Times New Roman, Verdana alebo niečo obyčajné proste.

 

Mne to tam nepasuje.

 

Ale ak chceš tak to tam nechaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Skús dať nejaký bežný Font do menu: Arial, Times New Roman, Verdana alebo niečo obyčajné proste.

 

Mne to tam nepasuje.

 

Ale ak chceš tak to tam nechaj ;)

Dej si F5, je tam Arial :)

Link to comment
Share on other sites

Jaj prepáč...beriem späť...už je to krajšie s tým fontom ;)

Díky, já právě nedal na web 100% že je hotovo, protože vím, že mi určitě ještě někdo poradí co mám vylepšit :)

Link to comment
Share on other sites

Uz lepsi, no stale trvam na tom, aby si zmensil pravy panel na sirku(no nie trvam, ale bolo by to krajsie keby si to tam dall xD(Zrejme dostanu 4 zo SJL na polroka, takze niet divu xD))

Promiň, ale vůbec nevím co máš na mysli, šlo by to nějak lépe popsat nebo to ukaž v malování :d

Link to comment
Share on other sites

Uz lepsi, no stale trvam na tom, aby si zmensil pravy panel na sirku(no nie trvam, ale bolo by to krajsie keby si to tam dall xD(Zrejme dostanu 4 zo SJL na polroka, takze niet divu xD))

Promiň, ale vůbec nevím co máš na mysli, šlo by to nějak lépe popsat nebo to ukaž v malování :d

 

 

Tabuľky Anketa a A reklama a neviem čo tam je ešte tak ich máš zmenšiť na šírku...sú príliš roztiahnuté...to ti chce povedať ;)

Link to comment
Share on other sites

Uz lepsi, no stale trvam na tom, aby si zmensil pravy panel na sirku(no nie trvam, ale bolo by to krajsie keby si to tam dall xD(Zrejme dostanu 4 zo SJL na polroka, takze niet divu xD))

Promiň, ale vůbec nevím co máš na mysli, šlo by to nějak lépe popsat nebo to ukaž v malování :d

 

 

Tabuľky Anketa a A reklama a neviem čo tam je ešte tak ich máš zmenšiť na šírku...sú príliš roztiahnuté...to ti chce povedať ;)

Ano dakujem, i z vyadrovanim mam problemy xD

Link to comment
Share on other sites

Uz lepsi, no stale trvam na tom, aby si zmensil pravy panel na sirku(no nie trvam, ale bolo by to krajsie keby si to tam dall xD(Zrejme dostanu 4 zo SJL na polroka, takze niet divu xD))

Promiň, ale vůbec nevím co máš na mysli, šlo by to nějak lépe popsat nebo to ukaž v malování :d

 

 

Tabuľky Anketa a A reklama a neviem čo tam je ešte tak ich máš zmenšiť na šírku...sú príliš roztiahnuté...to ti chce povedať ;)

Ahaa, tak v tom nevyhovím, s rozměry stránky a ostatních prvků už máme plány v redakčním systému :d

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jako nemyslím to urážkou, ale tohle by se dalo udělat i přes kód a jako jedinou grafiku by se použila liška v headeru a ty různý ikonky...

 

Tam fakt není žádná grafika :lek:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...