Jump to content

WebDesign GaminFox.cz


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Jako nemyslím to urážkou, ale tohle by se dalo udělat i přes kód a jako jedinou grafiku by se použila liška v headeru a ty různý ikonky...

 

Tam fakt není žádná grafika :lek:

Ano, kódem to uděláš, když použiješ CSS3, ale pokud vím, tak CSS3 není validní pro všechny prohlížeče, což obrázek se ti zobrazí vždy. Ale zase z hlediska načítání stránky je to bez obrázku rychlejší, ale to je asi tak vše ;)

 

Jinak F5, upraveno podle Kazlíka ;)

Link to comment
Share on other sites

Podrobněji jsem se na to nedíval, ale na první pohled to není špatné.

 

Jen ty světlé panely a to menu je až moc světlé, bije to do očí s tím tmavým pozadím.

 

Jinak jsou tam nějaké nedostatky, ale ty nejsou až tak hrozné. Jako amatérský design to beru :) Povedlo se..

 

(slovo "amatérský design" neber tak, že bych to přirovnával k těm blafům co tu jsou)

Link to comment
Share on other sites

Podrobněji jsem se na to nedíval, ale na první pohled to není špatné.

 

Jen ty světlé panely a to menu je až moc světlé, bije to do očí s tím tmavým pozadím.

 

Jinak jsou tam nějaké nedostatky, ale ty nejsou až tak hrozné. Jako amatérský design to beru :) Povedlo se..

 

(slovo "amatérský design" neber tak, že bych to přirovnával k těm blafům co tu jsou)

Jojo :) Chápu jak to myslíš :) Díky ;)

Link to comment
Share on other sites

Kdyz pouzivas zrneni tak pouzivej Monochromaticke , at to neni barevne, jinak je to cisty a pekny jen tam toho moc neni co hodnotit

BTW skus udelat jak mas to Dalsi a predchozi stranka , nejak odelnickove a sede , bude to pekne :)

Link to comment
Share on other sites

฿art*":2djs9u93]Kdyz pouzivas zrneni tak pouzivej Monochromaticke , at to neni barevne, jinak je to cisty a pekny jen tam toho moc neni co hodnotit

BTW skus udelat jak mas to Dalsi a predchozi stranka , nejak odelnickove a sede , bude to pekne :)

Dobře, díky za radu a podívám se na to ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Já sice nedám žádnou radu.. (mě se to líbí a už bych nic neměnil)

 

 

takže: 10/10

Děkuji :)

napis 1 comment a mas 2400 prispevkov..

Inac, teraz sa mi to paci :p

To je super, jsem rád, že se ti to konečně líbí :d

 

Ještě jednou děkuji všem, kterým jsem ještě nepoděkoval :d

 

 

To oživování funguje :d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...