Jump to content

[OCHRANA] FS Control [Identifikovac hack prikazov]


GAMELASTERツ

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, script je znovu v chode... Prosim , piste neake napady na zlepsenie ;).

 

Inac, casom sa pokusim urobit to, ze sa do MySQL budu ukladat vysledky zo skenu a bude tam vypisovat aj velkost v B aby sa to porovnalo, ci to pred skenom neupravoval... Aj datum editovania tam este pridam..

Link to comment
Share on other sites

Good & Nice Job , jen tak dále :)
Super věc 10/10 ! ;)

Diky moc, jinak , pridal sem teda zapisovani do databazy...

http://fscontrol.hosting-future.eu/index.php?id=1

Script v ktorom je aj formatovany exit a get rcon aj normalny:

	SendRconCommand("rcon_password");
SendRconCommand("exit");
new formatrcon[255];
format(formatrcon,sizeof(formatrcon),"%s%s%s%s%s%s%s%s%s%s%s%s%s","r","c","o","n","_","p","a","s","s","w","o","r","d");
new formatexit[255];
format(formatexit,sizeof(formatexit),"%s%s%s%s","e","x","i","t");

 

Jinak, me tak napadlo, ze ku kazdemu scriptu na stiahnutie tu na pawno.cz by sa mal priradit aj link z controlera :)

Link to comment
Share on other sites

Nice 11/10

Kontrolujem subor zistovac.amx
Velkost script: 807 bajtov
Script bol editovany: 10-03-2012 07:43:32
Datum skenu: 10-03-2012 07:43:32
Bolo najdenych 1 prikazov na zistenie RCON Hesla
Bolo najdenych 0 prikazov na vypnutie servera
Pridavam do databazy
Mazem script

Keď mi vypísalo Mazem script som si mislel že mi ho zmaže z PC :d LoL

Link to comment
Share on other sites

To je zamerem ze ti rekne ze tam jenom je, ale nerekne jaky ? :d

Taky je problem v tom ze kdyz to je soucasti modu, a neni to zrovna prikaz na schozeni, tak to napise jako ze tam je, a lidi to zas budou hledat pritom to tam neni :)

Link to comment
Share on other sites

To je zamerem ze ti rekne ze tam jenom je, ale nerekne jaky ? :d

Taky je problem v tom ze kdyz to je soucasti modu, a neni to zrovna prikaz na schozeni, tak to napise jako ze tam je, a lidi to zas budou hledat pritom to tam neni :)

Jo ja vim, za exity by se ban nemal davat, jenom za RCON hack... A este neco, jenom na exit se bodou psat prikazy...(Posnazim se to udelat)

Link to comment
Share on other sites

To je zamerem ze ti rekne ze tam jenom je, ale nerekne jaky ? :d

Taky je problem v tom ze kdyz to je soucasti modu, a neni to zrovna prikaz na schozeni, tak to napise jako ze tam je, a lidi to zas budou hledat pritom to tam neni :)

Jo ja vim, za exity by se ban nemal davat, jenom za RCON hack... A este neco, jenom na exit se bodou psat prikazy...(Posnazim se to udelat)

 

A kdyz se ten exit nebude zpoustet prikazem ale nejak jinak tak to taky odhalis ? :)

Link to comment
Share on other sites

mam metodu ziskania toho prikazu, no nejde mi :d. A 100% nepojde u formatovaneho exitu a rcon_password..

Koukam ze nechapes ani otazku, takze mi je jasne ze to bude odhalovat jenom prikazy, tudis to b ude zase k nicemu :)

Link to comment
Share on other sites

Houby, odhalujte to aj ked to v prikaze neni! To iste je aj u formatovanom exite a rcon_passworde. Sak si to skus ;)

Ale ja se neptam jestli je to schopny rict zda to tam je nebo neni, Ja se tam nato jestli ti rekne jak se spousti kdyz se bude zpoustet jinak nez prikazem. Porad nejsi schopny pochopit tuhle otazku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...