Jump to content

neony


cLickY

Recommended Posts

Mam taky problem z neonmi mam VIP mod na servery a ked napisem /vneon a vyberiem si neon dam pridat a ten neon mi neprida... skusal som aj simple neon a vobec nic... kde mi co chyba aby mi to islo?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Mam taky problem z neonmi mam VIP mod na servery a ked napisem /vneon a vyberiem si neon dam pridat a ten neon mi neprida... skusal som aj simple neon a vobec nic... kde mi co chyba aby mi to islo?

 

lol jak to máme asi vědět ... řekl jsi že ti nejde příkaz a ptáš se nás proč... nejsme jasnovidci

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Ale sa pytam ci nieco mi nechyba do include alebo tak..Lebo proste ziadne neony nejdu.

 

mg... já nevim co máš v tom INC.. tak ti nemohu pomoct potřebuju místo kde chybu hledat a ne si jen tak myslet že nejdou neony a že je někde chyba...

Link to comment
Share on other sites

Mam taky problem z neonmi mam VIP mod na servery a ked napisem /vneon a vyberiem si neon dam pridat a ten neon mi neprida... skusal som aj simple neon a vobec nic... kde mi co chyba aby mi to islo?

pokud máš na serveru nějaký carmenu, /tune nebo něco co má dialogy tak je tu možnost že se ti dialogy rušej navzájem :) zkus je spustit samostatne jěstli ti to pujde a jestli ti to nepujde ani tak tak sem postni kod a dovíme se víc ;)

Link to comment
Share on other sites

Dragon CZ... mam ten VIP system by kavi.... proste napisem /vneon dam pridat ale neprida ho. a to proste ziadny uz som mal aj /takeneon ani to neslo.

tak zkus ty moje neony jestli ti pujdou ;) mohly by ti jít ;)

PS: máš na serveru carmenu nebo tune?

Link to comment
Share on other sites

Dragon CZ... mam ten VIP system by kavi.... proste napisem /vneon dam pridat ale neprida ho. a to proste ziadny uz som mal aj /takeneon ani to neslo.

tak zkus ty moje neony jestli ti pujdou ;) mohly by ti jít ;)

PS: máš na serveru carmenu nebo tune?

Teraz si ma zaskočil nemam ani carmenu ani tune teda...čo to vlastne je?

Link to comment
Share on other sites

Prosim vas ako dam na server to neon.pwn od dragona som v tomto fakt amater... v amx dat viem ale v pwn nie.? :(

to pwn si otevři v pawnu a zmáčkni F5 ;)

 

//EDIT: kdyby ti to hodilo nějaký chyby tak si stáhni toto a dej to do složky Include

Link to comment
Share on other sites

Vím, že je to dost nepravděpodobné, ale od jaké verze jsou v SA:MP přidané neony? 0.3B? (ptám se, nevím to :d) nepoužíváš starou verzi, která nepodporuje neony?

 

//EDIT: Na jakém módu to používáš?

Link to comment
Share on other sites

ĐrสgoN_Cz normalne skopirujem neon.pwn a neon.amx do filterscripts a do server.cfg pripisem neon a restartnem server...a ked dam /neon tak ide len mi ho neprida na auto.

dadanek1999 pouzivam verziu 0.3C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...