Jump to content
  • 0

pomoc [Help]Podmínka


Ewwe

Dotaz

  • Administrátor

Zdravím potřeboval bych pomoci s podmínkou :

Chci aby akce zápisu do db proběhla jen a pouze tehdy pokud je server na ivmp muj dosavadni kod vypada takto :

 

$q = new IVMPQuery;
	if(!$q->Query($ip,$prt,$errno,$errstr,2))
	{
   			echo '[Chyba]Server je bud offline nebo to neni IVMP server';
	}
	else 
	{
		$sql = "INSERT INTO `db`.`table` (`Hostname`, `IP`,`Port`, `Web`, `Mapa`, `Mod`) VALUES ('$host','$ip','$prt','$web','$mapa','$mod')";
		mysql_query($sql);
	}

Skousel jsem i toto if(!$q->Query($ip,$prt,$errno,$errstr,2)) takto if(!$q->Query('$ip',$prt,$errno,$errstr,2))

ukazkové query

if(!$q->Query('62.178.158.185',9999,$errno,$errstr,2))

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No když zadám ip samp serveru na který ivmp query nefunguje tak mě to stejně pustí

 

To může být klidně proto, že TCP socket na takové adrese a portu je otevřený a proudí tam data :)

 

Zkus

$q = new IVMPQuery;
$sock = $q->Query($ip,$prt,$errno,$errstr,2);
     if(!$sock)
     {
            echo '[Chyba]Server je bud offline nebo to neni IVMP server';
     }
     else 
     {
die(var_dump($sock));
        $sql = "INSERT INTO `db`.`table` (`Hostname`, `IP`,`Port`, `Web`, `Mapa`, `Mod`) VALUES ('$host','$ip','$prt','$web','$mapa','$mod')";
        mysql_query($sql);
     }

 

A napiš sem co to vypíše při zadání SAMP serveru a co při zadání IVMP serveru

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

No právě že nic normálně to odešle do databáze

Já si to představoval tak že ivmp query samp server určí jako vypnutý a ivmp server to zapnutý pustí...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
No právě že nic normálně to odešle do databáze

Já si to představoval tak že ivmp query samp server určí jako vypnutý a ivmp server to zapnutý pustí...

 

Zkoušel jsi co to udělá ten script, který jsem ti napsal?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

Jo promin nezkousel sem ho nevsiml sem si ho premyslel sem nad adminkou jo tvuj script jede díky moc

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Jo promin nezkousel sem ho nevsiml sem si ho premyslel sem nad adminkou jo tvuj script jede díky moc

 

:ugeek: wtf? Mělo by ti to dupnout array toho query, nemělo by to v žádným případě nijak fungovat. :eh:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor
Jo promin nezkousel sem ho nevsiml sem si ho premyslel sem nad adminkou jo tvuj script jede díky moc

 

:ugeek: wtf? Mělo by ti to dupnout array toho query, nemělo by to v žádným případě nijak fungovat. :eh:

Tak to je docela vtipný :d hele skus to http://iv-mp.cz/registrace.php až se registrujes a lognes tak dej pridat server ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Jo promin nezkousel sem ho nevsiml sem si ho premyslel sem nad adminkou jo tvuj script jede díky moc

 

:ugeek: wtf? Mělo by ti to dupnout array toho query, nemělo by to v žádným případě nijak fungovat. :eh:

Tak to je docela vtipný :d hele skus to http://iv-mp.cz/registrace.php až se registrujes a lognes tak dej pridat server ...

 

:eh: pokud jsi nevymazal die(..); tak je funkčnost vyloučena

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Takto je to

if( count($_POST)>1 ) 
{
    if($host =="" or $mapa =="" or $web =="" or $mod =="" or $ip =="")
    {
        echo " Nevyplnil jsi udaje";
    }
    else
    {
        $q = new IVMPQuery;
        $sock = $q->Query($ip,$prt,$errno,$errstr,2);
        if(!$sock)
        {
                echo '[Chyba]Server je bud offline nebo to neni IVMP server';
        }
        else 
        {
            die(var_dump($sock));
            $sql = "INSERT INTO `database`.`tabulka` (`Hostname`, `IP`,`Port`, `Web`, `Mapa`, `Mod`) VALUES ('$host','$ip','$prt','$web','$mapa','$mod')";
            mysql_query($sql);
            echo "Uspesne jsi pridal server do databaze";
        }
    }
}

 

Tohle ti IMHO nemůže zapisovat do databáze 8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Administrátor

To je sice tedy moc hezké ale pořád to neřeší můj problém zabránění přidávání jiných serverů než IVMP

Link to comment
Share on other sites

  • 0
To je sice tedy moc hezké ale pořád to neřeší můj problém zabránění přidávání jiných serverů než IVMP

 

Podívej, upravil jsem ti to tak, aby ti to vypsalo dump arraye z toho socketu. Pokud by se určitou charakteristikou lišil SAMP socket array od IVMP socket arraye, pak by to šlo jednoduše ;) Ale pokud ti to nevypisuje žádné hodnoty (s tím die-m) tak ti já nepomůžu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...