Jump to content

[ODEBRANI PRAV]hospoda96


Danny

Recommended Posts

hoj, dneska ráno, teda už nie celkove ráno.. na obed mi hospoda napísal.... .... šak kuknite samy :)

 

2s7gca8.png

 

neviem teraz meno užívatela, čo sa pýtal že či tu je niaký moderátor.. ja som mu zo srandy odpovedal ja.. samozrejme že ja bohužial moderátor niesom :X

 

potom som pánovi hospodovy povedal že drž hubu.. pretože fakt on ma vyporovokuje.. a potom ma varuje že urážam moderátora? má byť proste ticho a ja by som mu nič nepovedal..

 

screen varovania

 

ji0ui0.png

 

neviem fakt no, ale aj tak najhlavnejšie to tu píšem preto, aby ste mohli vidiet aký je pán hospoda namyslený... zato že je obyčajný sekčný moderátor nějká handra obyčajná čo sa tu má starať o poriadok fóra, mi za to že sám seba obhájim ide dávať varovanie?

 

inak aj kebyže tak "drž hubu" si myslím že není urážka moderátora..

 

PS: pridávam celú konverzáciu z mChatu..

 

20048kz.png

 

Myslím si že toto by sa malo karhať.. bye

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ježiši daší zhrzený malý smrad no tak si dostal varování no bóóóóže nauč se respektu k vyšší šarži

Link to comment
Share on other sites

Tak do prdele se probuďte. Evidentně jsou moderátoři imunní. Že si takhle mohou bezdůvodu vystěknout na uživatele. A oni cokoliv řeknou, ve smyslu "aby je nechal být" tak dostanou var ? Kde to jsme ? Co kdyby řekl Danny moderátorovi "zalez", to samé jako oni ? Skončilo by to stejně, jenom proto že je to Danny. Poslední dobou se chová normálně a změnil se. To samé slovíčko, ale moderátor je bez újmy ... tohle jsem ještě neviděl ...

Link to comment
Share on other sites

mxco[":1vwl9r9h]Tak do prdele se probuďte. Evidentně jsou moderátoři imunní. Že si takhle mohou bezdůvodu vystěknout na uživatele. A oni cokoliv řeknou, ve smyslu "aby je nechal být" tak dostanou var ? Kde to jsme ? Co kdyby řekl Danny moderátorovi "zalez", to samé jako oni ? Skončilo by to stejně, jenom proto že je to Danny. Poslední dobou se chová normálně a změnil se. To samé slovíčko, ale moderátor je bez újmy ... tohle jsem ještě neviděl ...

presne, presne presne, PRESNE tak!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mxco, presne... Co ja k tomu, som tiez male decko, no narozdiel od Dannyho sa nejako spravam. Ked som prisiel na pwn.cz , mal som 10 :d ale fakt. Pawno som nevedel, a bol som Copy`n`Paste Pawner :lol: . Teraz uz pawno viem, lebo z toho Copy`n`Paste som sa nieco naucil a pawnu som pochopil..... A to som nemusel vobec provokovat modikov....

Link to comment
Share on other sites

Nadřazovat se nad někým může každý, ale každý nemá práva a nikdo nemá důvod varovat kvůli jednomu slovíčku a ještě k tomu varovat někoho, kdo na tomto fóru nemá moc dobrou reputaci. Chápu, možná Danny se choval jako šašek, ale věřím, že se změnil. Každý nemá pořád tolik let jako např. v roce 2010. Trošku se dejte do klidu a pro moderátory, respektujte každého, kdo přijde na fórum ať již je to Styl3r nebo Danny.

Link to comment
Share on other sites

mxco[":829iwfav]Tak do prdele se probuďte. Evidentně jsou moderátoři imunní. Že si takhle mohou bezdůvodu vystěknout na uživatele. A oni cokoliv řeknou, ve smyslu "aby je nechal být" tak dostanou var ? Kde to jsme ? Co kdyby řekl Danny moderátorovi "zalez", to samé jako oni ? Skončilo by to stejně, jenom proto že je to Danny. Poslední dobou se chová normálně a změnil se. To samé slovíčko, ale moderátor je bez újmy ... tohle jsem ještě neviděl ...

 

mxco to dobre vystihnul :d

Link to comment
Share on other sites

Zajímal mě názor i z druhé strany, takže jsem si o tom s hospodou promluvil.

 

Na základě tohoto tématu a rozhovoru s hospodou jsem se rozhodl, že Dannymu varování smažu. Doufám, že se nic takovéhoto už nebude opakovat. Pak už by se to muselo řešit jinak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...