Jump to content

[DOTAZ] Grafická karta


Guest Pixel ^_^

Recommended Posts

čau

mam problem s ntb

nejde zapnout prostě černá obrazovka,kontrolky svítěj všechno ale obrazovka nejde,jen černá

dali jsme to jednomu kámošovi aby se na to podval a říkal že je to ,,mžná" grafická karta,že odešla ale on si to jen ,,myslí" je to možny?

protože by to jinak stálo 4 000,- nevíte?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

nečetl jsem všechno ale je to základní deska, jediná možnost je ji vyreklamovat... Teď jsem si jednu koupil a měla stejný problém...

Link to comment
Share on other sites

momentálně ho tu nemam ale dělá to tohle:

zapnu ho rozsvítěj se kontrolky a na monitoru naběhne bílá čárka hned zmizí a pak už je jen černá obrazovka :/

 

 

Takže pokud dobře rozumím na monitoru něco naběhne?

Link to comment
Share on other sites

momentálně ho tu nemam ale dělá to tohle:

zapnu ho rozsvítěj se kontrolky a na monitoru naběhne bílá čárka hned zmizí a pak už je jen černá obrazovka :/

 

 

Takže pokud dobře rozumím na monitoru něco naběhne?

ne jen kontrolky třeba že se ti rosvítí num lock

Link to comment
Share on other sites

ee HP Compaq Presario CQ61 :(

 

Ten mám aj ja "lol" . Ale teraz nedávno som ho tiež zapol a iba som videl to prvé, tam kde mám možnosť dostať sa do BIOS a potom akoby nič. Akoby tam nebol ani Windows. Tak som vybral baterku dal som ju naspäť zapol som ale stále to isté. Tak som išiel do BIOS nachvílu a potom som z neho vyšiel a všetko bolo ok tak skús toto ale neviem či máš tento istý problém.. :d

Link to comment
Share on other sites

MartiN":s8lfzme6]....tam kde mám možnosť dostať sa do BIOS a potom akoby nič. Akoby tam nebol ani Windows....

Toto se mi 1x rocne stava na PC - Zapnu ho,jede text,naskoci obrazek MSI Motherboard odkud muzu do BIOSu a PC zamrzne a stavkuje,vetsinou se to spravi samo od sebe. Nebo mi delalo ze vse slo ale pred nabehnutim Windowsu nebo DualBoot menu furt blikala "carka",zjistil jsem ze to delala pametovka nebo flashka zapichla v PC.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...