Jump to content

[Práce] [3D Grafik] [Plat Dohodou]


Willy Wonka

Recommended Posts

Zdravím všechny lidi z pawno.cz,

 

Všiml jsem si že je tu mnoho nadaných lidí, kteří se nebojí své umění ukázat.

 

O co se jedná?

Práce s CryEngine 3, 3dsMax, a vývoj RPG Hry.

 

Jak bych pracoval?

Práci můžete vykonávat jednoduše z domu

 

Jaký bych měl Plat?

Plat bude individuálně dohodnutý a pevně stanovený

 

Co musím mít abych u vás mohl pracovat?

18 Let

Zkušenosti

Ukázat Reference

Být Svéprávný

 

Dobře a Koho hledáte

 

3D Grafik 0/2

Práce: Tvorba 3d prostředí, postav, budov, atd...

Plat: 10 000 - 25 000 Kč (400 - 1000 €)

 

Scripter 1/3

Práce: Scriptování Funkcí v CryEngine 3, atd...

Plat: 10 000 - 25 000 Kč (400 - 1000 €)

 

Mapper 1/2

Práce: Tvorba prostředí mapy, měst.

Plat: 10 000 - 25 000 Kč (400 - 1000 €)

 

Plat se dohodneme dle referencí.

 

Pracovat se začne 1.2.2012 !!!

 

v případě že máte zájem pište PM

Link to comment
Share on other sites

Zdravím všechny lidi z pawno.cz,

 

Všiml jsem si že je tu mnoho nadaných lidí, kteří se nebojí své umění ukázat.

 

O co se jedná?

Práce s CryEngine 3, 3dsMax, a vývoj RPG Hry.

 

Jak bych pracoval?

Práci můžete vykonávat jednoduše z domu

 

Jaký bych měl Plat?

Plat bude individuálně dohodnutý a pevně stanovený

 

Co musím mít abych u vás mohl pracovat?

18 Let

Zkušenosti

Ukázat Reference

Být Svéprávný

 

Dobře a Koho hledáte

 

3D Grafik 0/2

Práce: Tvorba 3d prostředí, postav, budov, atd...

Plat: 10 000 - 25 000 Kč (400 - 1000 €)

 

Scripter 1/3

Práce: Scriptování Funkcí v CryEngine 3, atd...

Plat: 10 000 - 25 000 Kč (400 - 1000 €)

 

Mapper 1/2

Práce: Tvorba prostředí mapy, měst.

Plat: 10 000 - 25 000 Kč (400 - 1000 €)

 

Plat se dohodneme dle referencí.

 

Pracovat se začne 1.2.2012 !!!

 

v případě že máte zájem pište PM

 

:d :D :d si robiš prdel ? :d spravia ti hru a ty im daš H*vno (neverim že by si niekomu dal 400€ ) :d :D

Link to comment
Share on other sites

je mi 43

 

pro myslíš že ne, dam jim to klidne i smluvně

 

Jméno nebo něco nám prozradíš? :)

keď má 43 mali by ste mu vykať... Mohol by som sa opítať plat bude mesačný alebo po dokončení hry by ste boli ochotný zaplatiť?

Link to comment
Share on other sites

Dobrá. Ukaž mi kopii smlouvy ( e-mail mam napsaný v profilu ) a podívám se " jak to tedy je ". Řeknu ti, že tohle vypadá více než podezřele. Proč ? protože vývoj by trval minimálně rok. Za 10-25k by jsi si mohl pořídit lidi, kteří tomu fakt rozumějí a né 13-20 leté lidi na webu o sa-mp. Tvůj vklad do hry by musel činit minimálně 200k.. Ještě nějaké otázky ? :d

Link to comment
Share on other sites

je mi 43

 

pro myslíš že ne, dam jim to klidne i smluvně

 

Jméno nebo něco nám prozradíš? :)

ááá pan Fredy chce hledat ŽL ?

 

řeknu ti to rovnou žl nemám ten si zařidím až potom ;)

 

penež na zaplaceni grafikum maperum a scripteum mam z toho co mi zbylo z jedné větší půčky na postavení nového domu (Půjčka 11,500 000 Kč kdyby to někoho zajímalo)

Link to comment
Share on other sites

Dobrá. Ukaž mi kopii smlouvy ( e-mail mam napsaný v profilu ) a podívám se " jak to tedy je ". Řeknu ti, že tohle vypadá více než podezřele. Proč ? protože vývoj by trval minimálně rok. Za 10-25k by jsi si mohl pořídit lidi, kteří tomu fakt rozumějí a né 13-20 leté lidi na webu o sa-mp. Tvůj vklad do hry by musel činit minimálně 200k.. Ještě nějaké otázky ? :d

jsem si toho vědom

Link to comment
Share on other sites

Dobrá. Ukaž mi kopii smlouvy ( e-mail mam napsaný v profilu ) a podívám se " jak to tedy je ". Řeknu ti, že tohle vypadá více než podezřele. Proč ? protože vývoj by trval minimálně rok. Za 10-25k by jsi si mohl pořídit lidi, kteří tomu fakt rozumějí a né 13-20 leté lidi na webu o sa-mp. Tvůj vklad do hry by musel činit minimálně 200k.. Ještě nějaké otázky ? :d

 

 

Proto hledá lidi 18+ a né 13 leté děcka ... A říká že dá smlouvo ještě nějáké otázky ? :d

Link to comment
Share on other sites

Tady máte Dohodu o Pracovní Činnosti a smlouvu

 

prozatím nevyplněnou

 

 

Dohoda o pracovní činnosti

uzavřená v souladu s § 76 zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů

(vzor)

 

Společnost: …………., se sídlem ………..

(dáke jen „zaměstnavatel“)

a

 

Pan: Jméno Příjmení

bytem …………………………

r.č. …………………………

(dále jen „zaměstnanec“)

 

uzavírají tuto dohodu o pracovní činnosti

 

Zaměstnanec se zavazuje pro zaměstnavatele vykonávat …………… (popis práce).

Odměna za práci je dohodnuta ve výši ………..Kč za měsíc.

Dohoda se uzavírá na dobu neurčitou.

 

Tato dohoda i práva a povinnosti obou stran vzniklé na základě této dohody nebo v souvislosti s ní, se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce ve znění pozdějších předpisů.

 

V ……………….. dne ……………………

 

…………………..

zaměstnavatel

(razítko a podpis)

 

V ……………….. dne ……………………

 

………………….

zaměstnanec

(podpis)

 

 

Smlouva

 

PRACOVNÍ SMLOUVA

(§ 34 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce)

 

 

Zaměstnavatel:

.....................................,

se sídlem: ......................................

jednající prostřednictvím ředitele .....................................

 

a

 

Zaměstnanec:

...........................................

r.č. ....................................

bytem ...................................

 

 

uzavírají podle ustanovení § 34 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, tuto pracovní smlouvu.

 

I. Základní ustanovení

1. Zaměstnavatel přijímá touto smlouvou zaměstnance do pracovního poměru.

Druh práce: …………………….. Zde může následovat podrobnější popis pracovního místa nebo např. odkaz na popis pracovní pozice, který bude zaměstnanci teprve předán.

Den nástupu do práce je .......................... (uvést konkrétní datum) a tímto dnem vzniká mezi účastníky pracovní poměr.

Místem výkonu práce se sjednává ...........................(uvést např. adresu sídla, adresu provozovny, pracoviště nebo název obce či města).

2. Pracovní poměr se sjednává na dobu neurčitou / na dobu určitou do ................

3. Sjednává se zkušení doba v délce ............. měsíců (nejdéle v délce 3 měsíců ode dne vzniku pracovního poměru). Zaměstnavatel i zaměstnanec mohou zrušit pracovní poměr ve zkušební době z jakéhokoliv důvodu nebo bez uvedení důvodu.

4. Zaměstnanec souhlasí s tím, aby jej zaměstnavatel vysílal na pracovní cesty na dobu nezbytně nutnou s ohledem na druh vykonávané práce. Pravidelným pracovištěm pro účely cestovních náhrad je sjednané místo výkonu práce (viz ustanovení § 34 odst. 2 ZP).

5. Zaměstnanci náleží za vykonanou práci mzda. Výši mzdy stanoví zaměstnavatel samostatným mzdovým výměrem. Mzdový výměr obdrží zaměstnanec nejpozději v den nástupu do práce.

6. Mzda je splatná po vykonání práce, nejpozději v kalendářním měsíci následujícím po měsíci, ve kterém vzniklo zaměstnanci právo na mzdu. Výplatní termín je stanoven na 15. den kalendářního měsíce následujícího po měsíci, ve kterém vzniklo zaměstnanci právo na mzdu. Zaměstnanec požaduje, aby mu výplata mzdy byla prováděna převodem na bankovní účet, který písemně sdělí zaměstnavateli.

 

II. Práva a povinnosti stran

1. Zaměstnavatel před uzavřením smlouvy seznámil zaměstnance s právy a povinnostmi, které pro něho vyplývají z pracovní smlouvy, s pracovními podmínkami a s podmínkami odměňování, za nichž má práci konat, s výší sjednané mzdy, a s právními a ostatními předpisy k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, jež musí při své práci dodržovat. Zaměstnanec byl rovněž seznámen s pracovním řádem a vnitřními předpisy zaměstnavatele.

2. Ode dne, kdy vznikne pracovní poměr, je zaměstnavatel povinen přidělovat zaměstnanci práci podle pracovní smlouvy, platit mu za vykonanou práci mzdu, vytvářet podmínky pro úspěšné plnění jeho pracovních úkolů a dodržovat ostatní pracovní podmínky stanovené právními předpisy, pracovní smlouvou, popř. kolektivní smlouvu.

3. Zaměstnanec je povinen podle pokynů zaměstnavatele konat osobně práce podle pracovní smlouvy v rozvržené týdenní pracovní době a dodržovat povinnosti, které mu vyplývají z pracovního poměru. Zaměstnanec je povinen především dodržovat povinnosti stanovené ustanovením § 302 ZP a dále v rámci bezpečnosti a ochrany zdraví při práci zejména povinnosti uvedené v ustanovením § 106. odst. 4 ZP.

4. Zaměstnanec se dále výslovně zavazuje zachovávat mlčenlivost ohledně informací o klientech zaměstnavatele a jejich soukromí, které se dozví v souvislosti s výkonem práce.

 

III. Další informace

1. Vznik nároku na dovolenou a její délka jsou upraveny v § 211 a násl. ZP. Základní výměra dovolené činí 4 týdny v kalendářním roce.

2. Výpovědní doba je stejná pro zaměstnavatele i pro zaměstnance a činí 2 měsíce (§ 51 ZP).

3. Týdenní pracovní doba je 40 hodinová. Rozvržení pracovní doby stanoví zaměstnavatel. Zaměstnavatel je povinen poskytnout zaměstnanci nejdéle po 6 hodinách nepřetržité práce přestávku práci na jídlo a oddech v trvání nejméně 30 minut.

4. Zaměstnanec tímto bere na vědomi, že zaměstnavatel za účelem dodržení zákonných povinností při výkonu personální a mzdové agendy zpracovává a shromažďuje osobní údaje zaměstnance (zejména povinností vůči příslušným finančním úřadům, okresním správám sociálního zabezpečení a zdravotním pojišťovnám). Zaměstnavatel je povinen zajistit ochranu těchto údajů před zneužitím a jejich únikem neoprávněným subjektům.

5. Je možné uvést informace o případných uzavřených kolektivních smlouvách.

 

 

IV. Závěrečná ustanovení

1. Ostatní práva a povinnosti smluvních stran vyplývajících s této smlouvy se řídí ustanovením zákoníku práce a ostatními pracovněprávními předpisy.

2. Sjednaný obsah pracovní smlouvy lez měnit jen, dohodne-li se tak zaměstnanec se zaměstnavatelem. Změna musí být provedena písemně.

3. Tato dohoda je vyhotovena ve dvou stejnopisech, z nichž jeden obdrží zaměstnavatel a jeden zaměstnanec.

 

V ……………….. dne ………………….

 

 

……………………………… ……………………………..

Zaměstnavatel Zaměstnanec

 

Link to comment
Share on other sites

jasné a este mi povec ktorá banka by dala 43 ročnému starému človekovi(tým som ta nechcel urazit) pozicku a este taku vysoku 11 mega KČ keď mojim rodicom dali ledva 2.5 mega na KČ cca len tak tak a to otec zaraba 2.500 Kč cca mesacne... a mal vtedy 37 rokov... a do cca 60 rokov to bude splacat tak ty by si to splacal do 150 rokov?

Link to comment
Share on other sites

Tady máte smlouvu

 

prozatím nevyplněnou

 

 

Dohoda o pracovní činnosti

uzavřená v souladu s § 76 zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů

(vzor)

 

Společnost: …………., se sídlem ………..

(dáke jen „zaměstnavatel“)

a

 

Pan: Jméno Příjmení

bytem …………………………

r.č. …………………………

(dále jen „zaměstnanec“)

 

uzavírají tuto dohodu o pracovní činnosti

 

Zaměstnanec se zavazuje pro zaměstnavatele vykonávat …………… (popis práce).

Odměna za práci je dohodnuta ve výši ………..Kč za měsíc.

Dohoda se uzavírá na dobu neurčitou.

 

Tato dohoda i práva a povinnosti obou stran vzniklé na základě této dohody nebo v souvislosti s ní, se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce ve znění pozdějších předpisů.

 

V ……………….. dne ……………………

 

…………………..

zaměstnavatel

(razítko a podpis)

 

V ……………….. dne ……………………

 

………………….

zaměstnanec

(podpis)

Držím palce XD

Link to comment
Share on other sites

jasné a este mi povec ktorá banka by dala 43 ročnému starému človekovi(tým som ta nechcel urazit) pozicku a este taku vysoku 11 mega KČ keď mojim rodicom dali ledva 2.5 mega na KČ cca len tak tak a to otec zaraba 2.500 Kč cca mesacne... a mal vtedy 37 rokov... a do cca 60 rokov to bude splacat tak ty by si to splacal do 150 rokov?

Jelikož za mě ručil tchán ( majitel Jakesi firmy )

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Myslím, že 43ti letý člověk, co chce vypadat seriózně by měl psát spisovně, správně česky. Kontrolovat po sobě věty a vyjadřovat se na úrovni :)

 

Zatím moc seriózně, s prominutím, nevypadáš..

(Neříkám tím, že jsi negramot, či analfabet. To jistě ne..)

Link to comment
Share on other sites

To je teda pěkná debilovina. Nespletl si to tu někdo s web na inzerci práce? Tohle je dost trapný. Nevim jak vy, ale myslim, že na tohle moc lidi neskočí.

 

Mapper? To je divný. Můžeš mi prosím říct jak hodně se liší modelování zbraní, lidí apod. od modelování cest, budov a prostě mapy?

 

P.S. Sorry za ty vyrázy, ale prostě jinak to napsat nejde. A půjčka 11 milionu na jednoho člověka? Nebo máš snad měsíční plat 200k? Potom jo, ale to asi těžko :thumbup: .

Link to comment
Share on other sites

To je teda pěkná debilovina. Nespletl si to tu někdo s web na inzerci práce? Tohle je dost trapný. Nevim jak vy, ale myslim, že na tohle moc lidi neskočí.

 

Mapper? To je divný. Můžeš mi prosím říct jak hodně se liší modelování zbraní, lidí apod. od modelování cest, budov a prostě mapy?

 

P.S. Sorry za ty vyrázy, ale prostě jinak to napsat nejde. A půjčka 11 milionu na jednoho člověka? Nebo máš snad měsíční plat 200k? Potom jo, ale to asi těžko :thumbup: .

Další není to 11 Milionu bože..

Link to comment
Share on other sites

Jednoducho ja vám hovorím že je to fake aj tak neverim ze by si stary 47 rocny postavil dom za 11mega... boze kto ma rozum mu na to nenaletí a takú zmluvu co si tu napisal vie napisat aj google...

 

Ps. kebyze nieco dokazem isiel by som do toho len pod podmienkou ze sa volade stretneme a osobne mi predlozite zmluvu s mojim právnikom a spolocne ju podpiseme...

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
To je teda pěkná debilovina. Nespletl si to tu někdo s web na inzerci práce? Tohle je dost trapný. Nevim jak vy, ale myslim, že na tohle moc lidi neskočí.

 

Mapper? To je divný. Můžeš mi prosím říct jak hodně se liší modelování zbraní, lidí apod. od modelování cest, budov a prostě mapy?

 

P.S. Sorry za ty vyrázy, ale prostě jinak to napsat nejde. A půjčka 11 milionu na jednoho člověka? Nebo máš snad měsíční plat 200k? Potom jo, ale to asi těžko :thumbup: .

 

Ummm.. Mapper v tomto případě skládá namodelované věci v enginu do mapy...

Nemodeluje nové, nýbrž staví "lego"

Link to comment
Share on other sites

Řekni mi tvé jméno, tel. číslo a název firmy. ;)

Kuba - ano mam jich spoustu.. ale beru to popořadě :d

Tomáš Moravec

Telefon ti nedám jelikož používám pouze služební a nepotřebuju vyhružne SMS ;), Telefon na mě dostanete až nadejte čas ;)

 

Společnost

o názvu se ještě uvažuje, jak se řekl zatím IČ není ;)

 

//ffredyk

mám tu otevřeno mnoho programu a docela se mi seká pc ;)

UDK, CryEngine 3, atd...

 

proto se to snažím napsat rychle ;)

 

//Kuba5

Plat mám 86 000 měsíčně a nedělám v ČR ani v SR

 

//Majkl

máš pravdu 11,500 000 Kč

 

//indian2

Dům mě stál 8,688 486 Kč tzn my zůstává 2,811 514 Kč

Souhlasím klidne vezmi právníka

 

//ffredyk

přesně

Link to comment
Share on other sites

To je teda pěkná debilovina. Nespletl si to tu někdo s web na inzerci práce? Tohle je dost trapný. Nevim jak vy, ale myslim, že na tohle moc lidi neskočí.

 

Mapper? To je divný. Můžeš mi prosím říct jak hodně se liší modelování zbraní, lidí apod. od modelování cest, budov a prostě mapy?

 

P.S. Sorry za ty vyrázy, ale prostě jinak to napsat nejde. A půjčka 11 milionu na jednoho člověka? Nebo máš snad měsíční plat 200k? Potom jo, ale to asi těžko :thumbup: .

 

Ummm.. Mapper v tomto případě skládá namodelované věci v enginu do mapy...

Nemodeluje nové, nýbrž staví "lego"

 

Samozřejmě, ale to by taky už ten engine hry musel mít nějaký editor. Což ze začátku asi nebude mít.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...