Jump to content

[NABÍZÍM] Mikuláš (darček)


indian2

Recommended Posts

Zdravím, určite viete že zajtra je mikuláša takže kto mi ako prvý a druhý napíše zajtra o 15:00 Predmet: Mikuláš Správa: Máš spinavé čižmy nič nedostaneš.

Dostane odomňa na xel hostingu sms v hodnote 1.607 (pre dobitie bodov)

 

Ps. nepíšte mi sem že to je blbosť... ďakujem

Link to comment
Share on other sites

Nič iné ma nenapadlo :-D

To jako že ve středu má svátek Ambrož tak mám udělat soutěž o minutový ban nebo co :d :D a nebo když má 24.5. svátek Vanesa, Donatien tak mam půjčovat můj účet nebo co? :d :D

Link to comment
Share on other sites

Nič iné ma nenapadlo :-D

To jako že ve středu má svátek Ambrož tak mám udělat soutěž o minutový ban nebo co :d :D a nebo když má 24.5. svátek Vanesa, Donatien tak mam půjčovat můj účet nebo co? :d :D

Nie ale na mikulasa dostavas darceky, aspon male decka tak som chcel spravit taku haluz ked sa ti nieco nepaci chod sa vyplakat do kuta...

Link to comment
Share on other sites

Nechci nic říkat ale dneska je mikuláše :d

Nechci nic řikat, ale neni. Sv Mikuláš je 6. prosince. To jenom ta akce s Mikulášem Čertama a Andělama se odehrává večer předešlého dne...

Link to comment
Share on other sites

Nič iné ma nenapadlo :-D

To jako že ve středu má svátek Ambrož tak mám udělat soutěž o minutový ban nebo co :d :D a nebo když má 24.5. svátek Vanesa, Donatien tak mam půjčovat můj účet nebo co? :d :D

Nie ale na mikulasa dostavas darceky, aspon male decka tak som chcel spravit taku haluz ked sa ti nieco nepaci chod sa vyplakat do kuta...

 

Kdybys dal inteligentní důvod a né "Nič iné ma nenapadlo :-D" tak bych to pochopil to je jak bych ti dal BAN či VAR a tam dal "Nič iné ma nenapadlo :-D" :d až budeš dávat inteligentní důvody tak se půjdu vyplakat do kuta :d

Link to comment
Share on other sites

Vy niekoho skritizujete ešte aj kebyže vám ide kúpiť nové auto ježiši...

 

Buďte radi že vôbec takýto ľudia ešte sú.. a čo aspoň bude sranda..

a dúfam že to nebude fejk jak s arathorom :d :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...