Jump to content

[Vánoční + Silvestrovská Párty 2011]


DON

Recommended Posts

ZDRAVÍM

 

 

Jak jste si jistě někteří všimli..po roce jsem zase začal s Mappováním + Sampem..hodlám naplánovat Vánoční a Silvestrovskou párty pro rok 2011..k tomu ovšem potřebuju tým schopných a pracovitých lidí, kteří se na to nevyserou po týdnu práce..nebudu dál rozebírat kraviny..čtěte dole

 

 

 

SEZNAM MÍST:

Pawneři: Grubb, STÁLE SE HLEDAJÍ 2 SCHOPNÍ PAWNEŘI.

Mappeři: HLEDÁM K RUCE DVA SCHOPNÉ MAPPERY, KTEŘÍ SE BUDOU PODÍLET NA MAPPINGU AKCE.

Zajišťovatel Místa: MIKI785 TERMÍN 23.12. - 2.01.2012.

Grafici: P4tRiCk, TommyDesign, Ratchet

Streamera: HLEDÁM JEDNOHO AŽ DVA STREAMERY..KTEŘÍ BUDOU CELOU AKCI ŽIVĚ STREAMOVAT NA INTERNET (TWITCH TV, LIVESTREAM) APODOBNĚ.

MovieMakera: HLEDÁM 2-3 MOVIEMAKERY..KTEŘÍ BUDOU PO DOBU AKCE POŘIZOVAT ZÁBĚRY..A NÁSLEDNĚ VYPRACUJÍ MOVIE Z CELÉ AKCE..KTERÉ BUDE DRŽET PAMÁTKU VŠECH UŽIVATELŮ PAWNA NA ROK 2011

 

 

 

Pokud jsem zapoměl napsat nějakou důležitou věc..neváhejte se mě do komentářů opravit..Děkuju všem co se přihlásí.

 

 

ODPOČET

(4.Hodiny od vrchu)

Link to comment
Share on other sites

Jestli budeš mít docela velkou účast a nevykašleš se na to, tak se ti hlásím na toho grafika. Ale odmítám spolupracovat s lidmi, kteří nedělají alespoň trošku kvalitní práce. Jestli chceš, mám ještě jednoho kamaráda (Ratchet), který by mi to kdyžtak doladil nějakým 3D obohacením.

Link to comment
Share on other sites

Někdo třeba nebude mít čas jít na server ..a bude se chtít jenom na chvilku podívat co tam je ;) PS: každý nejsme jako doom :DD..ne sranda

Link to comment
Share on other sites

Někdo třeba nebude mít čas jít na server ..a bude se chtít jenom na chvilku podívat co tam je ;) PS: každý nejsme jako doom :DD..ne sranda

 

chudak streamer bude tocit pro 2-3 lidi :ble:

Link to comment
Share on other sites

víš..když máš zaplej na pc stream..nic ti to nedělá..nelaguje nic..(pokud nemáš starou plečku..) ;)) takže to nikomu vadit nebude

Link to comment
Share on other sites

Nemám teraz na Pc čo robiť tak by som mohol pomôcť s pawnom. Kedy budem online bude závisieť od mimoškolských aktivít :). Mohol by som poskytnúť server 100 slotov od plateného hostingu (žiadne pipni) môžem ho objednať na cca 2 mesiace (na to mám akurát kredit b phone) Skype: martin-lukacik

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Globální moderátor
mappera nepotřebujeme už, jen pawnery, grafiky pro reklamu..apod

tak vemu pawnera protože kdybych dělal grafiku tak to nedopadne dobře :d

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
Jžs, ďaľší čo oraganizuje Party 2011... už sa na tom môžem vybodbnúť.

tohle vypadá ale nadějně ;) ale divim se že maj málo času a nechtěj mě :boss:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...