Jump to content

php O Mobile portál


madera432

Recommended Posts

Predstavujem Vám portál O Mobile. Tento portál sa zaoberá mobilami....hry na mobil, aplikácie, knihy, chyby telefónov a podobné hovadinky. Tu je adresahttp://www.o-mobile.eu a prosím dajte nejaké nápady čo by sa tam ešte mohlo dodať a podobné veci. Ďakujem

Link to comment
Share on other sites

To je o ničem portál design se mi nelíbí novinyk jsou hnusně udělaný kategorie kničemu.
Ty obrázky co más na mysli jako kategorii ve skutecnosti kategorie nejsou sou to proste jeniom obrazky jinak to spravit nejde bohuzel a ten header co psal zas ten predtim je ze stareho webu ale ten se bude taky predelavat. A mimo tie topici psali kamosi ale jim rict at tam davaji nejaky ty informace a chybach jak je napúravit a podobn vysvietlit jim to je tezky no.
Link to comment
Share on other sites

http://www.omobile.tk/ :)

 

UPDATE:// Ted jsem si všiml že .eu je nový web nebod to patří tomu samému majitely ... Tak či tak design je "OBYČEJNĚ PŘEHNANÝ" a header by potřeboval upravit na .eu ale pochybuji že máte grafika když tam furt je .tk :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.o-mobile.eu/ je bud kopiee http://www.omobile.tk/ :)

 

UPDATE:// Ted jsem si všiml že .eu je nový web nebod to patří tomu samému majitely ... Tak či tak design je "OBYČEJNĚ PŘEHNANÝ" a header by potřeboval upravit na .eu ale pochybuji že máte grafika když tam furt je .tk :)

Náš grafik uz hovoril ze prerobi header len teraz mal mensi konflikt s rodicmy a zobrali mu PC aj NTB. Ale dobry postreh .eu je novy web a header bude upraveny len co na to bude cas alebo po pripade bude novy header a farby webu upravene tiez podla headeru. A design som robil na navrh kamaratov zhodli sa ze ho chcu mat sedo oranzovy tak som im to spravil.

EDIT: A proto to není všechno v pořádku protože se teď musíme neustále pripravovat na Monitor Test. Tak i proto zhanim nejake moderatory ktery by zatim nato dohlidali.

Link to comment
Share on other sites

V každém případě je to stránka o mobilech a sou tam věci které tam nepatří a také je vzhledově ta stránka na tom chudě hodnotit to dle svého obzoru dám vám 0/10 za grafiku ...

Link to comment
Share on other sites

V každém případě je to stránka o mobilech a sou tam věci které tam nepatří a také je vzhledově ta stránka na tom chudě hodnotit to dle svého obzoru dám vám 0/10 za grafiku ...

Vidím že se tomu rozumíš tak my prosím napíš sem nebo do SZ co bych tam mohl vylepsit a proste detaili. Byl bys hodnej.

Link to comment
Share on other sites

V každém případě je to stránka o mobilech a sou tam věci které tam nepatří a také je vzhledově ta stránka na tom chudě hodnotit to dle svého obzoru dám vám 0/10 za grafiku ...

Jestli máš namysli to Shirtinator tak to je jenom pouhá recenze protoze nám za to daji tricka s vlastnim potiskem ktery normalne 1 tricko stoji 54 € a my ma´me za tuhle recenzi 2 zdarma

Link to comment
Share on other sites

Návštěvníka první odradí hnusný design, následně nechápavé články, které si může přečíst u prodejců (někdo už to tady psal). Už teď vím, že tady ten "portál" nikdy mít úspěch nebude!

Link to comment
Share on other sites

Návštěvníka první odradí hnusný design, následně nechápavé články, které si může přečíst u prodejců (někdo už to tady psal). Už teď vím, že tady ten "portál" nikdy mít úspěch nebude!

Uz jsem psal jestli mas namysli treba ten shirtinator tak je to proste jenom recenze a vsehno su jenom recenze na jine stranky protoze dostavame za to nejake ty viecne odmeny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CMS: WP neni co hodnotit

DESIGN: header vyzera jak legendarny wordart + mspaint, zle farby, ziadna semantika, tie trapne widgety tipu prehravac, pocitadla, tvoje ip boli v mode v 90 rokoch dnes uz bohuzial nie

CONTENT: co ma vyroba tricka s mobilmi? je to PR clanok alebo co? Ak sa aj horko tazko dopracujem k nejakemu mobilu su tam akurat zkopcene technicke parametre a to je vsetko. Chce to skor tvoju recenziu, tvoj nazor prip. aj video recenziu.

 

0/10

 

Nic nie je stratene, kvalitny web na tuto temu by mohol mat slusne cisla ale ten tvoj kvalitny nieje ani z rychlika. Puky

Link to comment
Share on other sites

V každém případě je to stránka o mobilech a sou tam věci které tam nepatří a také je vzhledově ta stránka na tom chudě hodnotit to dle svého obzoru dám vám 0/10 za grafiku ...

Jestli máš namysli to Shirtinator tak to je jenom pouhá recenze protoze nám za to daji tricka s vlastnim potiskem ktery normalne 1 tricko stoji 54 € a my ma´me za tuhle recenzi 2 zdarma

 

to mi chceš říct že jedno triko stojí cca 1300 ?!! :d to ani u těch kvalitnějších ...

Jinak web a design nic moc Shirtinator co to sakra ma společného s mobilama ? a co že zato máš trika ? jako to by nemělo na tento portál vůbec patřit !

Link to comment
Share on other sites

V každém případě je to stránka o mobilech a sou tam věci které tam nepatří a také je vzhledově ta stránka na tom chudě hodnotit to dle svého obzoru dám vám 0/10 za grafiku ...

Jestli máš namysli to Shirtinator tak to je jenom pouhá recenze protoze nám za to daji tricka s vlastnim potiskem ktery normalne 1 tricko stoji 54 € a my ma´me za tuhle recenzi 2 zdarma

 

to mi chceš říct že jedno triko stojí cca 1300 ?!! :d to ani u těch kvalitnějších ...

Jinak web a design nic moc Shirtinator co to sakra ma společného s mobilama ? a co že zato máš trika ? jako to by nemělo na tento portál vůbec patřit !

Ty vole neumis cist nebo si fakt tak prastenej ?? Shirtinator je proste reklama a my sme u nich za tu reklamu si mohli udelat trika jaky sme chteli a triko je uplne bezvadny je prijemny na pokozce.

Link to comment
Share on other sites

V každém případě je to stránka o mobilech a sou tam věci které tam nepatří a také je vzhledově ta stránka na tom chudě hodnotit to dle svého obzoru dám vám 0/10 za grafiku ...

Jestli máš namysli to Shirtinator tak to je jenom pouhá recenze protoze nám za to daji tricka s vlastnim potiskem ktery normalne 1 tricko stoji 54 € a my ma´me za tuhle recenzi 2 zdarma

 

to mi chceš říct že jedno triko stojí cca 1300 ?!! :d to ani u těch kvalitnějších ...

Jinak web a design nic moc Shirtinator co to sakra ma společného s mobilama ? a co že zato máš trika ? jako to by nemělo na tento portál vůbec patřit !

Ty vole neumis cist nebo si fakt tak prastenej ?? Shirtinator je proste reklama a my sme u nich za tu reklamu si mohli udelat trika jaky sme chteli a triko je uplne bezvadny je prijemny na pokozce.

Jasne dali ti trika za to ze si hodil reklamu na dvoj web kam nikdo nechodi. A co by potom dali mne keby ze to hodim na svoj web? celu vyrobnu linku?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...