Jump to content

[HLED�M] Grafika


Marley007

Recommended Posts

Scháním grafika pro design webu rádia. Více info sdělím do SZ či na skype petapl1

 

Jen podotknu, že jsem ochoten zaplatit převodem z účtu částku 400,-Kč

 

Díky předem

 

 

//EDIT: Code nepotřebuji, jsem schopen si to nakódovat ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak zatím jak vidím hotové nic neni... Byl by tu ještě nějaký zájemce, kdyby na to TommyDesign neměl dostatek času ?

 

Já měl, byl jsi arogantní a máš to mít. :)

Link to comment
Share on other sites

Nebyl jsem arogantní, jen jsem ti řekl, že to necenim za 300 .... Protože se mi to fakt nelíbilo...

 

Ty jsi ani neřekl že to neceníš na 300, ale to nechme být a navíc jsi říkal že máš ještě jednu nabídku. S tvým v kusem do 400Kč nic nekoupíš. Tak hledej.

Link to comment
Share on other sites

Tak promiň, ale pro začátek tohoto rádia musím tvou nabídku odmítnout... Samotný začátek jsou velký výdaje, atak si nemůžu dovolit více než těch 400 max. 500 a to je bohužel strop... neříkám, že až bude vše zařízený a v chodu, tak že se neozvu pro kvalitnější návrh :)

Link to comment
Share on other sites

Tak souhlasím s gledym, ale jen ať upřesním můj zájem. Marley mě kontaktoval za účelem, že by potřeboval vytvořit design pro rádio a je ochotný investovat 400,- (na pořádný design je to opravdu málo), ale já s ohledem na to, že nemám sice hodně času (škola, zakázky) tak jsem na to kývnul, jelikož se blíží vánoce a potřebuju nutně peníze. Čím více, tím lépe.

I tak nevím, proč Cashise odmítnul ihned, jelikož já mu řekl, že nevím jestli to do požadovaného termínu stihnu, jelikož času mám opravdu málo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...