Jump to content

Váš názor na FB :D


Guest ĐragoN_Cz

Recommended Posts

Tak seruste pawneři a nepawneři,lamy a nelamy a taky obyč uživatelé :d .

Když už je tu sekce odpad :d tak mě napadlo, že by tu každej mohl napsat svuj názor na FaceBook.

 

O čem debatovat? :d

O změnách na FB, o skupinách, o tom jak kdo spamuje :d prostě očemkovil :)

 

PS: hlavně ! :d nenadávat :d

Link to comment
Share on other sites

předem upozorňuji ( Cenzuruji sám )

Facebook je

Pi***ina chodí tam jen Ři**pich** a ty co se jeb* do svojich smrad**** ři** jsou tam samé kr*** a ku**y facebook by měl jít do p**e vyj***né a už se z té pi*ě vy**ban* nevracet.

 

Domluvil jsem

PS :spam: a "lol"

Link to comment
Share on other sites

Líbí se mi, jak na Facebook všichni nadávají, ale hned po tom, co si zanadávají, se jdou na Facebook bavit :)

to jo no :d tak aspon maj místo kde si zanadávat :d mě například lezou na nervy ty jejich novinky :d firt něco novího ...

např když něco přidám na FB tak to nevidim na hlavní straně jako to bylo džív ... co je podle mě docela blbí :d ale jinak mě FB nevadí mám ho jen na komukaci mezi kámošema ze třídy :d

Link to comment
Share on other sites

Mě taky strašně fascinuje jedna věc :) většina lidí tady na něj s prominutím pič*jou a přitom tam na něm smrdí taky :)

 

EDIT: k tématu, FB také použivám a chodím tam denně :) jak říkal kozlik kopírují? promiň, ale co se týče G+ tak FB má myslím daleko delší existenci než G+ :) a na G+ jsem už také dlouho a mám pocit, že kdo se tady opiči je právě Google :)

Link to comment
Share on other sites

Facebook pouzivam jen na komunikovani se spoluzaky a se znamymi z obce, taky se tam obcas zasmeju tem trapnym statusum spoluzacek :d prijde mi to jako hodne dobra socialni sit, ale radsi bych aby to zrusili.. :)

Link to comment
Share on other sites

předem upozorňuji ( Cenzuruji sám )

Facebook je

Pi***ina chodí tam jen Ři**pich** a ty co se jeb* do svojich smrad**** ři** jsou tam samé kr*** a ku**y facebook by měl jít do p**e vyj***né a už se z té pi*ě vy**ban* nevracet.

 

Domluvil jsem

PS :spam: a "lol"

 

Souhlas... BTW miluju FB :d bez něj bych měl mnohem víc komplexu než ted :d

Link to comment
Share on other sites

FB je normální sociální síť, ten názor že "FB je špatný" se udělal díky tomu, že tam chodí Dh€m€nThI cHo sHippíÍšhou StaThůsky <3 JHak BhylI vcera na haJzLu *muck*. BTW tento mor se přesouvá na G+, viz. návod na BravoGirl jak se registrovat na G+ :lol:

Link to comment
Share on other sites

FB je největší pičovina co znám. Taky jsem ho měl, možná že ještě pořád mám ale nebyl jsem tam 4 měsíce a už tam nikdy nevkročím. Jen ať Anonymus hackne facebook, jak bych mu já posílal peněžní dary ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...