Jump to content

gamemode Harry Potter [Předáno]


ĐaVe

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nevieš kedy to dorobíš lebo mod pripadá skor nejaký nový videl som RP,Zombie,SProste RZ,Tuningy a pod ale taketo niečo som ešte nevidel ša už teším máš to aj na dajakom test servery ?

Link to comment
Share on other sites

Nevieš kedy to dorobíš lebo mod pripadá skor nejaký nový videl som RP,Zombie,SProste RZ,Tuningy a pod ale taketo niečo som ešte nevidel ša už teším máš to aj na dajakom test servery ?

 

zatim to zkousim se znamyma pres lan :) esi se ces pripojit tak hamachi sit je: MKD1234 heslo: MKD1234 ;) hamachi ip serveru: 5.192.18.146:7777

Link to comment
Share on other sites

To je jedno na aku verziu to das nie? Realnu zem 7.3 sme hravali s kamosom v 0.3a a funguje aj na 0.3d tak preco by aj toto nefungovalo? Nemas to jedno? (opravte ma ked sa mylim)

Link to comment
Share on other sites

To je jedno na aku verziu to das nie? Realnu zem 7.3 sme hravali s kamosom v 0.3a a funguje aj na 0.3d tak preco by aj toto nefungovalo? Nemas to jedno? (opravte ma ked sa mylim)

 

protoze na samp 03d jsou lepsi funkce. nemusi byt ked se pripojis slyset hudba Crazy City ale muze tam byt hudba z harryho pottera

Link to comment
Share on other sites

ježiš nedávej taga jako hulky atachni radši nějakej objekt podobnej hůlce jestli tam dáš tágo tak tě protlemím :d

 

ps nechápu jak můžete uvažovat mezi zaostalou verzí a optimalizovanou a ještě o krok napřed verzí

Link to comment
Share on other sites

ježiš nedávej taga jako hulky atachni radši nějakej objekt podobnej hůlce jestli tam dáš tágo tak tě protlemím :d

:d mno pokusim se neco najit jko objekt podobny hulce :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Super mod! Good Job

Doufám, že tam bude super kouzlo které bude znát jen voldemort a to hack serveru nejaký příkaz na rcon :d

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

tk jak to jde btw uz sem na ten mod naklepanej doufam ze nezklame :d

 

 

mel bych to dodelat no.... uz to melo zase pauzu jak sem delal TT :) asi zitra budu pokracovat :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Dave.

 

Jelikož jsem si předtim "pročítal" tvůj pwn na admin script tak jsem zjístil že toho umíš dost.

Tudíž věřím že tohle bude novinka s nádechem, né jako ty mody Reálny život,Extremni,Real Life atd.

 

Držím palce

Link to comment
Share on other sites

 

Ahoj Dave.

 

Jelikož jsem si předtim "pročítal" tvůj pwn na admin script tak jsem zjístil že toho umíš dost.

Tudíž věřím že tohle bude novinka s nádechem, né jako ty mody Reálny život,Extremni,Real Life atd.

 

Držím palce

 

diky, ale admin script sem nedelal jako fs ale jen primo do modu TT a HP ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...