Jump to content

šachy


lvalenta

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Je to docela dobrý nápad, ale spíše bych dal piškvorky. Přece jen, piškvorky umí více lidí než šachy. Piškvorky bych si i zahrál, šachy mě moc neberou.

na pc se v sachach vubec neorientuju :d

Link to comment
Share on other sites

Tak jsme dneska 2x hráli

1. utkání 3 minuty.. většina prohrála kvůli času (já byl 2., vítěz je Lurk - porazil mě časem...) - http://www.playok.com/cs/tour.phtml?tid=6308701

2. utkání 5 minut. To už bylo lepší. Vyhrál jsem já - záznam: http://www.playok.com/cs/tour.phtml?tid=6308895

Link to comment
Share on other sites

Jsem ho úplně rozsekal, jen to tam nejde vidět, na začátku mě ale Valenta prosil, jestli by mohl vyhrát celkově, tak jsem tady nakonec jen kvůli němu uhrál jen remízu. :d

Link to comment
Share on other sites

Přidávám sem záznamy :d

 

 

 

 

Do pátku semnou nepočítejte, chodim do práce :d

Link to comment
Share on other sites

průser je, že sem nikdo nenapíše. Dneska bych zahrál.. třeba zase od 20h.. Nebo 18:10. Je to na 10-20 minutek :)

 

S tebou a kozlem už nikdy nehraju :d Ty budeš dělat viditelné finty tak dlouho až si jedné nevšimnu a kozel mě zas celýho vybere :d

 

(Dnes večer asi doma nebudu, ale pokud jo, tak bych dal, spíš tak k půl 9)

Link to comment
Share on other sites

průser je, že sem nikdo nenapíše. Dneska bych zahrál.. třeba zase od 20h.. Nebo 18:10. Je to na 10-20 minutek :)

 

S tebou a kozlem už nikdy nehraju :d Ty budeš dělat viditelné finty tak dlouho až si jedné nevšimnu a kozel mě zas celýho vybere :d

 

(Dnes večer asi doma nebudu, ale pokud jo, tak bych dal, spíš tak k půl 9)

Budu ti v zápase s kozlem radit ;):d

 

Btw, Lurku!!!!! V časové tísni dělám chyby a ty sem dáš ještě přímej odkaz. Vypadám tam jak blbec, co si nechal vzít věžku :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...